Sećanje na njega NE BLEDI: 41 godina od smrti Josipa Broza Tita

Кинески либерализам наплаћуј епорез и мачкама и псима

Нема тамо мјау вау цил емиле

h0mk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWTJZN01EQV8vOWY1Yzg5MzBjMzVjZDc1ZGIxMmQzZDM2MGExZmI2ZWQuanBnkZMCzQKAAIEAAQ

Odlično, samo neka Kinezi jedu tvoju rodbinu i ni za metar da ne popuštaju na tom kursu. To jest, neka ostanu postojani kano klisurine, za razliku od Titoslavije koja nije baš bila ni postojana ni klisurina, a takođe ni država :whistling:
 
Veliki sin naših naroda i narodnosti . Ako znate neku veću ličnost sa ovih Balkanski prostora red bi bio da je kažete a ne ovako u prazno da omalovažavate njegovo delo.

Неког већег зликовца и злочинца?
Тешко...он је мени у рангу Павелића али ипак вуче напред због злочина из Првог Св,рата...
 
Време када ће се та лешина избацити из туђе отете авлије се приближава,да ли да договоримо са хрватима да га приме у тај Кумровец или да га на кварно шутнемо преко гране у њихову територију ?
 
Време када ће се та лешина избацити из туђе отете авлије се приближава,да ли да договоримо са хрватима да га приме у тај Кумровец или да га на кварно шутнемо преко гране у њихову територију ?

Na kvarno, jer ga ustaške nakaze ne bi ni prihvatile zbog njihovog javnog mnjenja, to ga samo za spoljnu upotrebu cene i poštuju, jer ih je amnestirao za počinjene zločine, ali ga ti isti amnestirani privatno ne podnose...
 
Pa pazi ovo ..kao slučajno svratio , bot 🤭

A godinama jedno te isto serenada , ne menja ploču.

Pogledajte prilog 918822

Ove teme su lepak za takve 💉
A vešto izbegava one gde su suterenisti današnjice haha.

Da, imam najviše poruka jer najbrže kucam, pa tako kada ne bude ovakvih tema, neće biti ni mojih poruka na istim, veoma jednostavno. A, kada tema već postoji i otvoreni je poziv za pišanje po komunistima, šteta je ne iskoristiti takvu priliku. Uzgred, ne znam šta su to suterenisti, pretpostavljam još jedan od tvojih zamišljenih neprijatelja protiv kojih hrabro držiš liniju na internetu :hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1:
 
Da, imam najviše poruka jer najbrže kucam, pa tako kada ne bude ovakvih tema, neće biti ni mojih poruka na istim, veoma jednostavno. A, kada tema već postoji i otvoreni je poziv za pišanje po komunistima, šteta je ne iskoristiti takvu priliku. Uzgred, ne znam šta su to suterenisti, pretpostavljam još jedan od tvojih zamišljenih neprijatelja protiv kojih hrabro držiš liniju na internetu :hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1:
Ne daj se , samo brzo kucaj.. neprijatelj ti prelazi reku ali u tvojoj glavi 🤭
Popisali ste se vi fino po Srbiji već 30 godina sa raznim DB fantazijama...sve vas je služba Zlobina kreirala.
Nastavi po zadatku , moraš da pobediš do 00h komunizam ⌚🙏
 
Ne daj se , samo brzo kucaj.. neprijatelj ti prelazi reku ali u tvojoj glavi 🤭
Popisali ste se vi fino po Srbiji već 30 godina sa raznim DB fantazijama...sve vas je služba Zlobina kreirala.
Nastavi po zadatku , moraš da pobediš do 00h kumunizam ⌚🙏

Ne baš, jer opet za razliku od tebe, ja nemam ni stvarne ni zamišljene neprijatelje. Jer znaš, tako nešto potrebno je samo onima koji drugačije ne mogu da opravdaju svoje gmizanje na ovom svetu, poput tebe :kafa:
 

Back
Top