Butterfly effect
Elita
- Poruka
- 15.196
On ima 28, ona 22...
Sad je upisala trecu godinu, moja kolegenica sa faxa. Idiot (za mene) ju je na svom diplomskom pre 15 dana zaprosio. Tj na rucku posle. Uz pomoc njene sestre (po meni jos gori idiot) sakupio je papire za vencanje zakazao kod maticara. Na njeno DA, rek'o je: E super, sad idemo kod maticara.
I ona se tu uda za njega..
Roditelji ocajni.. Po meni opravdano. Riba studira tolike god, kilavi ionako, roditelji ko mecke placaju i logicno poznavajuci svoju cerku prsli. Njega boli uvo. Mama i tata mu kupili stan uz njihov, sad moja kolegenica tamo zivi, sad je dosao i do dipl, radi vec par godina, samo mu zenica falila.
Nju naravno roditelji izdrzavaju, i sve ovo znam jer je juce zovem na kafu, a ona mi se jada. Ja zaprepascena. Nismo se cule par nedelja ona udata vec
Roditeljima normalno ne pada napamet da jo povecaju dzeparac, on je sad presira da se zaposli, ne moze kao on sve i racune,jos se baji zuri da bude tata.
A ona ce koliko vidim i osecam da umesto dipl pravnika bude kasirka. Ne potcenjujem profesiju nijednu, ali cenim obrazovanje i smatram da je podjednako odgovorna ko on sto joj je onemogucio da zavrsi fax.
Ja bih mu 'ladno rekla NE! Jer ipak one desetine hiljada dinara koje mi roditelji salju svakog meseca za stan/racune/hranu/cipele
ne bih bacila kroz prozor nikakvom udajom. U njenom slucaju i slucaju njenih roditelja krvavo zaradjenih.
Mogao je da saceka. Mogla je da odbije. Mogli su samo da zive zajedno. A sad faca je u fazonu, a pa udala si se ima i da rodis...

Po meni cist sebickluk i nesigurnost u sebe, sa njegove str. Sa njene naivnost ili glupost svejedno. Sta bi uradile na njenom mestu? DA ili NE?
Sad je upisala trecu godinu, moja kolegenica sa faxa. Idiot (za mene) ju je na svom diplomskom pre 15 dana zaprosio. Tj na rucku posle. Uz pomoc njene sestre (po meni jos gori idiot) sakupio je papire za vencanje zakazao kod maticara. Na njeno DA, rek'o je: E super, sad idemo kod maticara.
I ona se tu uda za njega..
Roditelji ocajni.. Po meni opravdano. Riba studira tolike god, kilavi ionako, roditelji ko mecke placaju i logicno poznavajuci svoju cerku prsli. Njega boli uvo. Mama i tata mu kupili stan uz njihov, sad moja kolegenica tamo zivi, sad je dosao i do dipl, radi vec par godina, samo mu zenica falila.
Nju naravno roditelji izdrzavaju, i sve ovo znam jer je juce zovem na kafu, a ona mi se jada. Ja zaprepascena. Nismo se cule par nedelja ona udata vec

Roditeljima normalno ne pada napamet da jo povecaju dzeparac, on je sad presira da se zaposli, ne moze kao on sve i racune,jos se baji zuri da bude tata.
A ona ce koliko vidim i osecam da umesto dipl pravnika bude kasirka. Ne potcenjujem profesiju nijednu, ali cenim obrazovanje i smatram da je podjednako odgovorna ko on sto joj je onemogucio da zavrsi fax.
Ja bih mu 'ladno rekla NE! Jer ipak one desetine hiljada dinara koje mi roditelji salju svakog meseca za stan/racune/hranu/cipele
ne bih bacila kroz prozor nikakvom udajom. U njenom slucaju i slucaju njenih roditelja krvavo zaradjenih. Mogao je da saceka. Mogla je da odbije. Mogli su samo da zive zajedno. A sad faca je u fazonu, a pa udala si se ima i da rodis...
Po meni cist sebickluk i nesigurnost u sebe, sa njegove str. Sa njene naivnost ili glupost svejedno. Sta bi uradile na njenom mestu? DA ili NE?

Poslednja izmena:
a u 4 zida vole se i pucaju od ljubavi...

ma bre danasnje generacije sve retadi razmazeni..da nije tako ne bi im roditelji servirali sta da studiraju i ucenjivali..uslovljavali..uskracivali..5% zavrsi ono sto voli a pitanje dal ume zbog roditeljske ogranicenosti

Neki ljudi umisljaju da sa 23 godine nisu odrasli. 
)