Scorn

VanderGraaf

Primećen član
Poruka
878
Konacno, nakon 2 godine od kako se pojavio prvi trailer za horor igru "Scorn" koju pravi beogradski studio "EBB Software", web sajt je obnovljen, i novi trailer postavljen na sajtu. Igra je 4K i optimizirana za novi X Box Series X i Steam za PC. Nadam se da ce se uskoro i pojaviti u prodaji mada datum jos nije zvanicno objavljen.
https://www.scorn-game.com/
 
U da, Scorn, secam se hype-a. Novi trejler je sjajna vest. Odgledao sam inace sve njihove trailere i sada su me bas prijatno iznenadili ovim, posto sam se na momenat uplasio da su se slucajno za*ebali i poceli da rade na razvijanju video igre.

Sticem utisak da su oni vise potrosili vremena i resursa na sminkanju trejlera no na samoj izradi video igre, ja razumem marketing i sve, ali malo idu u krajnost.

Doduse malo sam bacio pogled na kratak demo gameplay na youtube-u, posto ocigledno da mi "smrtnici" nismo mogli to da probamo, sto je veliki minus a i malo je sve to sumnjivo, mogli su da se ugledaju npr. na System Shock 3, ljudi su izbacili besplatni demo prototip jos gotovo u startu, cak pre nego sto su migrirali iz Unity engine-a u Unreal, bukvalno u jeku crowdfunding kampanje sto je stvarno za postovanje, i tako treba da se radi.

Inace teksture, animacije i uopste grafika - level design je zaista na zavidnom nivou, ali sto se tice mehanike pa nisam video nista spektakularno sto bi me toliko odusevilo. :confused:
 
Poslednja izmena:

Back
Top