Sci fi zenska.

MrNapokon

Legenda
Poruka
58.939
Prelazim ulicu malopre kad na mene djip. Zakoci ona, zamalo da mi ispegla farmerke. Instiktivno pogledah ko je, kad ono ciiicaaaa:
Devet i po. Kao da je zena nekog tenisera. 30 plus rekao bih i negovana. Osuncana na laserski precizno. Boja tena, znate onu bakar boju, kao taman ispecena przenica. Ne zagorela, ne ziva, nego taman ona zlatasta prza. A cvikeri za sunce? Neki lejdi gaga fazon, prelamaju i odbijaju svetlo, ceo spektar sam video. I one boje koje ne postoje. E sad, da se razumemo, samo je produzila dalje. Cak se nije ni okrenula, vec graciozno, kao terminator, nastavila dalje i time me opomenula da ne razmisljam previse o toj pojavi.
E sad mnogi bi rekli, ma brate, ona je neka praznjikava bla bla. Ali ja ne posmatram tako na ljude, vec mi je odmah palo na pamet, kako se upoznaju takve osobe?
Jel joj skocis na haubu i kazes, gledajuci joj pravo u dugine naocare: Izvini sto me umalo zgazi, al mislim da si ti onaj prizmatican tip.
Nikad se ne zna, mozda ona radi u Cernu, razbija cestice, pa zato nosi takve naocare. Ti se zesnes i kazes cool ti cvike, a ona ce: Mrs tamo, jel imas ti platu i brm brm ode...
Dakle kako pristupiti takvom sklopu licnosti? Ko su ti ljudi? Da nisu vanzemaljci?
 
Prelazim ulicu malopre kad na mene djip. Zakoci ona, zamalo da mi ispegla farmerke. Instiktivno pogledah ko je, kad ono ciiicaaaa:
Devet i po. Kao da je zena nekog tenisera. 30 plus rekao bih i negovana. Osuncana na laserski precizno. Boja tena, znate onu bakar boju, kao taman ispecena przenica. Ne zagorela, ne ziva, nego taman ona zlatasta prza. A cvikeri za sunce? Neki lejdi gaga fazon, prelamaju i odbijaju svetlo, ceo spektar sam video. I one boje koje ne postoje. E sad, da se razumemo, samo je produzila dalje. Cak se nije ni okrenula, vec graciozno, kao terminator, nastavila dalje i time me opomenula da ne razmisljam previse o toj pojavi.
E sad mnogi bi rekli, ma brate, ona je neka praznjikava bla bla. Ali ja ne posmatram tako na ljude, vec mi je odmah palo na pamet, kako se upoznaju takve osobe?
Jel joj skocis na haubu i kazes, gledajuci joj pravo u dugine naocare: Izvini sto me umalo zgazi, al mislim da si ti onaj prizmatican tip.
Nikad se ne zna, mozda ona radi u Cernu, razbija cestice, pa zato nosi takve naocare. Ti se zesnes i kazes cool ti cvike, a ona ce: Mrs tamo, jel imas ti platu i brm brm ode...
Dakle kako pristupiti takvom sklopu licnosti? Ko su ti ljudi? Da nisu vanzemaljci?
Da nisi ti? :hahaha:
 
Ima se predrasuda o tim ženskama, priđi ti, pa vidi, možda je prazno, možda je lafčina i drugarčina. Ne znam tebi, ali meni je sad već seksi taj zid koji dignu oko sebe.
Meni to nekako prevazilazi seksi. Neka nova dimenzija se javlja. Zato sam i stavio sci fi. Pitam se kakav joj je dan. Rutina. Koliko li srcadi slomi dnevno, ili kostiju svojim dzipom. A mozda je neka dusa, drugarcina sto ti kazes. Moze sve samo ne seks. Plati ti ski pas.
 
Prelazim ulicu malopre kad na mene djip. Zakoci ona, zamalo da mi ispegla farmerke. Instiktivno pogledah ko je, kad ono ciiicaaaa:
Devet i po. Kao da je zena nekog tenisera. 30 plus rekao bih i negovana. Osuncana na laserski precizno. Boja tena, znate onu bakar boju, kao taman ispecena przenica. Ne zagorela, ne ziva, nego taman ona zlatasta prza. A cvikeri za sunce? Neki lejdi gaga fazon, prelamaju i odbijaju svetlo, ceo spektar sam video. I one boje koje ne postoje. E sad, da se razumemo, samo je produzila dalje. Cak se nije ni okrenula, vec graciozno, kao terminator, nastavila dalje i time me opomenula da ne razmisljam previse o toj pojavi.
E sad mnogi bi rekli, ma brate, ona je neka praznjikava bla bla. Ali ja ne posmatram tako na ljude, vec mi je odmah palo na pamet, kako se upoznaju takve osobe?
Jel joj skocis na haubu i kazes, gledajuci joj pravo u dugine naocare: Izvini sto me umalo zgazi, al mislim da si ti onaj prizmatican tip.
Nikad se ne zna, mozda ona radi u Cernu, razbija cestice, pa zato nosi takve naocare. Ti se zesnes i kazes cool ti cvike, a ona ce: Mrs tamo, jel imas ti platu i brm brm ode...
Dakle kako pristupiti takvom sklopu licnosti? Ko su ti ljudi? Da nisu vanzemaljci?
U te dimenzije svemira se ulazi posredstvom istog satla koji je i ona koristila - nekom besnom dzipcinom.
 
Na nacin na koji se ulazi u masone, tako sto te neko pozove, preporuci. Kako upoznati holivdsku zvezdu? Tako sto odes na neki parti gde se skuplja takvo drustvo, a opet da bi isao na parti treba ti pozivnica, a da zasluzis pozivnicu treba ti ovo i ono itd....

Ukratko, m-r-k-a k-a-p-a.
 
Ne znam sta bih rekla.
U dvadesetim kad te neko startuje na ulici, jao sto je smesan i spontan.
Drugaricu u cetrdesetim startovao lik na ulici, ma psihopata neki, ispricao mi celu zivotnu pricu :rotf:
A za ribe s dzipom, valjda izvadis Proseco iz akt tasne odma, bem li ga.
 
Nego se pitam... Placaju li ti vanzemaljci kazne za gazenje ljudi na pesackom? Ili dodje policajac i kaze: Izvinite na ovome, ne znam kako je samo smeo da predje ulicu, sad cu ja njega, samo vi nastavite. Treba li vam pratnja? A onda ode i ispendreci drskog pesaka.
Nekako mi cudno. Mislim desava se da se neko zanese pa mora da prikoci. Mada nekako kad bih sebe zamislio, ja bih u krajnjem slucaju podigao ramena, skupio sto uze, namestio izraz lica krivca i jasno govorom tela, mimikom izgovorio: ijaooo izvini te.
 
Mene je ovaj opis podsetio na onu scenu iz Matrixa i ženu u crvenom koja se izdvojila iz svega tako nestvarna jer je zapravo stvarno bila sci fi žena. 😂

Trebalo je da sabereš taj tvoj utisak i da joj uputiš komplimet tako što bi rekao nešto u fazonu "izvini, ali ti si tako nestvarna". Najgore što bi moglo da ti se desi jeste da te otrese kao da si i ti nestvaran. 😂
 

Back
Top