Scent of a Woman

Richard III

Domaćin
Poruka
3.131
Volim, asocira me uglavnom na mladost, slobodu, neke hipi stvari koje odavno ne postoje, ali kult vagine i uopšte seksa povezujem sa tim. Npr. kad se spomene dotični deo tela, uvek me sećanja vrate na one memoare Prozac nacija - depresivni i mladi u Americi, koja je bila vrlo aktuelna medju omladinom tamo sredinom i krajem dvehiljaditih, pa se sećam nekih stvari, veš mašina, zgrada nekih, stanova, mirisa delova oprane odeće, bleja raznih itd. Pa i do 2018-e ima tih asocijacija vezanih baš za to. Naravno sam po sebi miris vagine može da bude i odbojan, nehigijena, bla bla, ali u nekom višem smislu to je onaj proces otkrivanja, skrivene stvari, prva iskustva ispod farmerki.

Kapiram da ako bih doživeo sedamdeset godina, da bi me ta nostalgija još užasnije i tragičnije pucala, kao i sve ljude, jer čovek se uvek vrati na momente bezbrižnosti i sreće i euforije, ne seća se kako je prao kola ili napredovao sa mesta broj pet na mesto broj dva u preduzeću ili kako je rntačio za familiju.

'Skin the sun, fall asleep, wish away, soul is cheap...'

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.