Scena u klubu (imaginary)

Santa Fe

Iskusan
Poruka
6.161
ON:

-Znači brate 11 je sati, idemo, ili ne?

-Aj stuci krmaču i idemo

Pripiti ulazite u klub, atmosfera polusmor.

Izlaz iz bedaka se pojavljuje u vidu 2 solidne ribe u separeu. Prilazite i započinjete razgovor

Polako ste u priči kad odjednom!

ONA:
-Ajmo, već je 10

-Čekaj bre, sestra mi uzela puder, ne znam gde je.

ulazite u klub, naručujete vodku i red bull.

Prilaze vam dva tipa. Kreće priča,

ok su, razgovor ide,

kad odjednom!


Vi te ljude iz priče kapirate da su sa LJ&S-a

hoćete ih pitati, predstaviti svoj nick, ili pokušati da iščupate info, a da se ne otkrijete, pa ako je to neko ko je kul na forumu otkriti i sebe?
 
Vi te ljude iz priče kapirate da su sa LJ&S-a
hoćete ih pitati, predstaviti svoj nick, ili pokušati da iščupate info, a da se ne otkrijete, pa ako je to neko ko je kul na forumu otkriti i sebe?

Pa gledaj, ako je to na primer neka cura cije sam se postove vec ovde nacitao, mislim da bi imao lepu prednost,
prvo, forumashice sa LJiS su 'prigushene' vatre, kojima je potrebna samo mala iskrica pa da se pretvore u nezaustavljiv plamen, a ja mozda o toj 'iskrici' ponesto znam,
a drugo ako je LjiS cura u klubu a ne na krstarici znaci da je akumulirala poprilicnu dozu sexualne energije koja posto-poto mora na neki nachin biti to vece 'potroshena' :D
 
Pa gledaj, ako je to na primer neka cura cije sam se postove vec ovde nacitao, mislim da bi imao lepu prednost,
prvo, forumashice sa LJiS su 'prigushene' vatre, kojima je potrebna samo mala iskrica pa da se pretvore u nezaustavljiv plamen, a ja mozda o toj 'iskrici' ponesto znam,
a drugo ako je LjiS cura u klubu a ne na krstarici znaci da je akumulirala poprilicnu dozu sexualne energije koja posto-poto mora na neki nachin biti to vece 'potroshena' :D

ti si definicija optimiste :zcepanje:
 
...ejs, djevojke solidnog izgleda pa forumashice...jok, te nisu s LjiSa... zna se da ovde dolaze samo bombe, aviJoni i ostala cuda tehnike :)

Sto? Ovaj LJiS forum ti je pravi mali atomski generator ljubavne energije, koji snabde posetioce ovde i do poslednje njihove celije zdravom zivotnom energijom, pa to ti je jace i od zdrave hrane,
ima da vam lice blista ko dijamant kad se pojavite u drustvu i pocnete da sijate tom ovde nakupljenom 'atomskom' energijom. ;)
 
...malo mi je nemoguce da zamislim da me neko ne bi prepoznao...s obzirom na to koliko sam puta okacila svoju ruznu njushku :)

eto jedino shto su rekli da sam ljepsha uzivo :) ali morali su neshto da slazu da bi objasnili one pogubljene izraze lica :mrgreen:

ti mene podsećaš na moju komšiku, samo što je ona niska, metar i šumska jagodica. tako da bih te iz momenta prepoznala :)
 
...malo mi je nemoguce da zamislim da me neko ne bi prepoznao...s obzirom na to koliko sam puta okacila svoju ruznu njushku :)
eto jedino shto su rekli da sam ljepsha uzivo :) ali morali su neshto da slazu da bi objasnili one pogubljene izraze lica :mrgreen:

malena, crna kosa, blistave ochi, nestashan pogled, zavodnicki osmeh,
umiljato si ti devojche nemash ti nikakav problem sa ruznocom ... ;)
 

Back
Top