Scarface

Darko_89

Aktivan član
Poruka
1.025
Sta mislite o ovoj igrici?
Imam problem, kako da nagovorim devojku da dodje kod mene u vilu?Devojka je u stvari misija, femme fatale, Natalia se zove....
Pise da treba da pricam sa njom ali ne znam kako...Kad pritisnem "T" on isto govori kao: Do you like kids?
Mala pomoc?:confused:
 
Pa i nije neka misija sad da je zapamtis. Pise samo da Natalie hoce da te vidi, ona te ceka kod nekog svetionik i pise da treba da je ubedis da ode kod tebe u tvoju vilu gde ce posle i ostati tu.
 
Nasao sam walkthrough ali nema nigde nistao tome.
Ne postoji skala kao kad prodajes drogu, u tome i jeste problem.
Jednostavno pritisnem t i izbaci poruku da je ubedim da podje u vilu.
Postoji u desnom gornjem uglu skala kao za helth njen koji je pri kraju kao kad treba da nekog izmlatim, sto sam i probao ali ne pomaze...
 
e kakva je igra.
Drug mi je doneo DVD sa njom ali nikako da je instaliram

Valja li stogod?
zaboravi.
grafika je dobra,Al Pacino je dobar (naravno) :) ,ali GTA je majka i otac za nju.Nerazgapno,mnogo,em kretanje em voznja...dosadnjikavo.
To je moj utisak.Ocekivala sam MNOGO vise.I muzika je dobra,ali fali...zabava!
 
Ja sam svaku ribu bez problema doveo nesećam se kako,igra je zanimljiva kada rešavaš one ključne misije ali ono skupljanje para i vozikanje je smor živi,i još nešto obavezno pogledajte film pre igre,film je ekstra meni je lično bolji sto puta od smorenog Godfather-a,toliko je dobar da sam ga kupio na kiosku za 400din. kada se prodavao,onda mi je jedan drug rekao ja nikad ne bi da 400din za film i kada sam mu ga dao da pogleda odma je otišao da ga kupi:lol:
 
Ja sam svaku ribu bez problema doveo nesećam se kako,igra je zanimljiva kada rešavaš one ključne misije ali ono skupljanje para i vozikanje je smor živi,i još nešto obavezno pogledajte film pre igre,film je ekstra meni je lično bolji sto puta od smorenog Godfather-a,toliko je dobar da sam ga kupio na kiosku za 400din. kada se prodavao,onda mi je jedan drug rekao ja nikad ne bi da 400din za film i kada sam mu ga dao da pogleda odma je otišao da ga kupi:lol:

shta bi onda taj tvoj drug meni reko ???
mene svaki film koshta 1200-1300 din. !!!
 

Back
Top