Quantcast

SBB uzvraća udarac Telekomu

HAD~

Aktivan član
Poruka
1.678
kod mene nema ni sbb ni telekom. aj sto nema sbb al telekom ima svu infrastrukturu samo u centrali da otvore portove,ali ni to nece. a i ne isplati im se,ovde kod mene u selu imam 20 drugova od njih internet bi uveli ja i jos jedan. zaostala smo nacija. danas ubedjujem druga da odemo u mts da se raspitamo a on meni idgovara ``stace mi internet`` slepac,a o starijima da i ne pricam,oni ne znaju ni sta je internet. valjda ce se nesto promeniti ako bog da :dash::dash::dash: a do tada se moram zadovoljiti gprs/edge konekcijom

Poslednja izmena:

just men

Ističe se
Poruka
2.213
Ziveo SBB.
Nije mi uopste jasno zasto ljudi pljuju po njemu.Svako zadovoljstvo kosta i ima svoju cenu.
Dok se oni nisu pojavili imao sam DIAL UP konekciju.Nakon njihovog pojavljivanja bilo je 256/128...turbo za dial up.....sad 4000/256kbs a uskoro 6.mbs
i sad da kazem kako ne valjaju???
Valjaju oni i te kako...pitam ja vas...Koliko bi kostala ta brzina kod telekoma???
I sad oni kao ne valjaju.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.454
Ziveo SBB.
Nije mi uopste jasno zasto ljudi pljuju po njemu.Svako zadovoljstvo kosta i ima svoju cenu.
Dok se oni nisu pojavili imao sam DIAL UP konekciju.Nakon njihovog pojavljivanja bilo je 256/128...turbo za dial up.....sad 4000/256kbs a uskoro 6.mbs
i sad da kazem kako ne valjaju???
Valjaju oni i te kako...pitam ja vas...Koliko bi kostala ta brzina kod telekoma???
I sad oni kao ne valjaju.
Zavisi koliko publika zeli da plati kvalitet iliti pouzdanost. Nisam cuo za pouzdaniju televiziju od Sbb-a. A tek net... Nema veze da li je radni il' neradni dan... podne ili ponoc, veza trci... Prekida ima... 10 minuta, jednom u 2 meseca...

U stvari, vise gundjamo na nase plate nego na cenu kostanja, al to vazi i za druge stvari.

just men

Ističe se
Poruka
2.213
Orion,Ikom,Telekom 4 meseca za dz.....
Klasicna navlakusa...reklama.
Kad istekne tih 4.meseca,oderu ti kozu s'ledja.Morali su da smisle nacin kako da preuzmu klijente od SBB-a.
Kad uporedis brzine interneta i cene koje nude Telekom i Ikom,opet je tu bolji SBB,jer za istu ili cak i malo manju sumu novca nude skoro duplo brzi internet .
Telekom i Ikom nude mesece besplatnog interneta a SBB nudi brzinu.
Naravno da ce uskoro i poceti da povecava i brzinu UPLOADA,posto to trziste zahteva i verujem da ce i tu da prednjace u odnosu na druge provajdere.
Po SBB-u pljuju samo oni koji ga nemaju ili nemaju uslova da se prikljuce na SBB.
Sto se tice monopola?
Monopol se ne stice sedeci skrstenih ruku,vec radom i kvalitetom pruzenih usluga.A SBB to svakako ima.
E sad sto se javljaju ne zadovoljni klijenti?
Uvek ih je bilo i bice ih,pa koji god provajder bio.

niceboy

Elita
Poruka
20.049
Klasicna navlakusa...reklama.
Kad istekne tih 4.meseca,oderu ti kozu s'ledja.Morali su da smisle nacin kako da preuzmu klijente od SBB-a.
Kad uporedis brzine interneta i cene koje nude Telekom i Ikom,opet je tu bolji SBB,jer za istu ili cak i malo manju sumu novca nude skoro duplo brzi internet .
Telekom i Ikom nude mesece besplatnog interneta a SBB nudi brzinu.
Naravno da ce uskoro i poceti da povecava i brzinu UPLOADA,posto to trziste zahteva i verujem da ce i tu da prednjace u odnosu na druge provajdere.
Po SBB-u pljuju samo oni koji ga nemaju ili nemaju uslova da se prikljuce na SBB.
Sto se tice monopola?
Monopol se ne stice sedeci skrstenih ruku,vec radom i kvalitetom pruzenih usluga.A SBB to svakako ima.
E sad sto se javljaju ne zadovoljni klijenti?
Uvek ih je bilo i bice ih,pa koji god provajder bio.
Ocigledno nisi u toku.Potrazi malo po drugim mestima,mene stvarno mrzi da trazim..
Nije nikakva navlakusa,imas cenu,imas 4 meseca za dz,pa kad sve saberes i oduzmes dobijes mnogo veci upload.A da ce preuzeti-hoce!
SBB sigurno nece skoro povecavati brzine uploada jer su pilicari nevidjeni!
Kod IKOM-a imas osnovni paket+hbo+xxx,a kod SBB-a gomilu sugavih programa,ne mozes za 5 reci da valjaju!Znam,zato sto ga koristim,a ne zadugo.
Pogledaj malo i na njihovom forumu koliko su ljudi (ne)zadovoljni pa onda pricaj.Internet u svim normalnim zemljama pojeftinjuje ili bar ostaje na istom sa povecanim brzinama,a ove jajare povecavaju cene!:evil: Pogledaj ponude interneta u jednoj Rumuniji,Bugarskoj i sl..

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.705
Samo zameram SBB-u sto nedaje modeme koji bacaju bezicni signal :D :per:

To im je veeeeeeliki minus sa moje strane, a za sve ostalo bolji su od lelekoma, malo, ne nesto preterano, ali su bolji, a kada bi jos davali wi-fi modeme ili rutere, znaci bio bih im zahvalan do neba :worth: :worth: :worth:

Ovako nemogu ni nakoga da se nakacim ko ima sbb, a tu su brzine jeb**ke :mrgreen:

just men

Ističe se
Poruka
2.213
Ocigledno nisi u toku.Potrazi malo po drugim mestima,mene stvarno mrzi da trazim..
Nije nikakva navlakusa,imas cenu,imas 4 meseca za dz,pa kad sve saberes i oduzmes dobijes mnogo veci upload.A da ce preuzeti-hoce!
SBB sigurno nece skoro povecavati brzine uploada jer su pilicari nevidjeni!
Kod IKOM-a imas osnovni paket+hbo+xxx,a kod SBB-a gomilu sugavih programa,ne mozes za 5 reci da valjaju!Znam,zato sto ga koristim,a ne zadugo.
Pogledaj malo i na njihovom forumu koliko su ljudi (ne)zadovoljni pa onda pricaj.Internet u svim normalnim zemljama pojeftinjuje ili bar ostaje na istom sa povecanim brzinama,a ove jajare povecavaju cene!:evil: Pogledaj ponude interneta u jednoj Rumuniji,Bugarskoj i sl..
Rumuni i Bugari su u EU.....mi nismo....
I dalje tvrdim da je SBB...zakon.
A sta ti imas protiv njih,to je tvoj problem.
Osnovni kanali su im sasvim ok,internet vise nego zadovoljava.
A ako neko hoce veci upload,moze da doplati.
Meni ne pada na pamet da ih menjam za bilo kojeg drugog provajdera.

niceboy

Elita
Poruka
20.049
Rumuni i Bugari su u EU.....mi nismo....
I dalje tvrdim da je SBB...zakon.
A sta ti imas protiv njih,to je tvoj problem.
Osnovni kanali su im sasvim ok,internet vise nego zadovoljava.
A ako neko hoce veci upload,moze da doplati.
Meni ne pada na pamet da ih menjam za bilo kojeg drugog provajdera.
Neam ja nista protiv njih,a ti nemas nikakvih argumenata za ljubav prema sbb-u,pa onda tako zakljucujes,naravno pogresno.
Ako su ti kanali ok,blago tebi.Moze naravno,ali je pitanje koliko ce da naraste ionako previsoka cena koriscenja interneta.

just men

Ističe se
Poruka
2.213
Neam ja nista protiv njih,a ti nemas nikakvih argumenata za ljubav prema sbb-u,pa onda tako zakljucujes,naravno pogresno.
Ako su ti kanali ok,blago tebi.Moze naravno,ali je pitanje koliko ce da naraste ionako previsoka cena koriscenja interneta.
Kad moze benzin i struja da divljaju sa cenama zasto to nebi mogao i internet.
Drugo,sto se tice mojih argumenata za ljubav prema SBB-u,imam i te kako.
Kao prvo,SBB internet imam od 2005 ili 2006.godine.Do dan danas Telekom se nije udostojio da omoguci ADSL internet,a i kako bi kad na ovoj centrali na KONJARNIKU jos uvek imamo dvojnike.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.