SBB poludeo ili sta ?

Uključio se bežičnim ruterom kolko vidim...

Da...

Njemu još uvek ide ta brzina?

Ma ja samo cepa da nepoverujes bre, sta god da doneses tako skida i na sbb, i na signalima na koje se nakaci u komsiluku, znaci na bilo koji signal, njemu samo cepa...

A niko nista pametno da kaze svi se nesto prave sveznalice a niko nema pojma, ja sam rekao svoje mislim da je do mrezne nesto, sta neznam...

Dečko cela ta tvoja priča ne pije vodu pričaš s nekim ko se razume u kompove mreže i internet , zato sam ti i napisao da lepo napišeš ŠTA SI I GDE SI KAČIO ,, da dobro si me pročitao cela tu tvoju priču smatram izmišljenom dotle.
a što se tiče brzog neta og kolege evo ti mala zakuska od mene

Sto se mene tice svaki razgovor na ovoj temi je zavrsen sa tobom, tako da molim te da me vise ne uznemiravas i moju temu ;)

Ahahahahaha, tek sada videh, brzog neta, xaxaxa, pa njemu kada se zabaguje skida 30 mega bita po sekundi a ne ovo dole njesra...

Poslednja izmena:
Evo kao sto sam i obecao (nisam imao neta oko 42 sata nesto telekom k*njao radili kao na mrezi....:evil:).....pa zato malo kasnim.

I sta kazete ?
Neštoovde ne vidim tih 30 megabita koliko kakiš već samo 6.
Kao drugo sledeća slika koju si poslao je nikakva niti se vidi ko s kim ni odkle već je jednostavno isfolirana slika , a i da jeste možda komšija od koga kradeš net ima flat 30 mega prema tome ovo je sve sporo.

Da , još nešto ne pije vodu , tvoje kačenje wifi ruterom na wifi ruter , nije ruter komp da se okačiš tek tako , da bi te komšijin ruter prihvatio za umreženi mrežni uređaj morao bi u njegov ruter da uneseš MAC adresu tvoga rutera što lično smatram da nisi sposoban niti ti je komšija to uradio na lepe oči , tako da...

Neštoovde ne vidim tih 30 megabita koliko kakiš već samo 6.
Kao drugo sledeća slika koju si poslao je nikakva niti se vidi ko s kim ni odkle već je jednostavno isfolirana slika , a i da jeste možda komšija od koga kradeš net ima flat 30 mega prema tome ovo je sve sporo.

Ajde nemoj da se*es da ti tako ja najprostije kazes, sta hoces sa tim da kazes, da sam je mozda ja radio u fotosopu, jel to, samo mi reci, mogu ti poslati sliku nedokazani covece da vidis da je slikana mojim SE k800 !

To je slika koju je neko trazio da se odradi speed test !!!
I kada je radjena ta slika on je imao paket standardni 1.5, a ti vidi koliko je pokazalo i taj speed test je k. cas izbaci ovako cas onako, nego drugar ovu ti sliku pogledaj ovu, i nemoj vise da me smaras molim te, ako neznas oko ovog cudnog ,,poremecaja'', koji uzrok moze da bude, molim te nemoj prosipati neku pamet i pricati nesto da nemoze i da ja lazem, kada sam video mojim ocima !!! :rtfm:

Poslednja izmena:
Da , još nešto ne pije vodu , tvoje kačenje wifi ruterom na wifi ruter , nije ruter komp da se okačiš tek tako , da bi te komšijin ruter prihvatio za umreženi mrežni uređaj morao bi u njegov ruter da uneseš MAC adresu tvoga rutera što lično smatram da nisi sposoban niti ti je komšija to uradio na lepe oči , tako da...

Ahahahahah, e ovde se tek vidi koliko nemas pojma, post je objasnio sve, pitaj nekoga da ti to malo pojasni ;)
Mozes da pitas i angela da li moze ili ne, sada ces ti meni da kazes da li moze ili ne, a ja kradem tako net odkad seba, ajde begaj bre :hahaha:

btw. Jesi ti cuo za security on ili off, ocigledno da nisi :rotf:

Nemam nameru da se raspravljam sa tobom i da te vredjam, ali nemoj da govoris da ja lazem, i da pricas nesto sto neznas, to jest nisi isprobao ti licno, nego nesto tipa rekla kazala, i cuo odnekle i tako ti fazoni.... ;)

p.s. Za tebe neupucenog, ako nije ukljuceno mac filtriranje adresa i wep ili wpa/wpa2 zastita mozes da se okacis na sta hoces ;)

Poslednja izmena:
blago tebi svi oko tebe se*u i pricaju gluposti, Zar ne mislis da si se malo previse hvalio?, valda sam sad rekao nesto pamentno ili sam na dobrom putu. Ustvari nikog ovde ne interesuje sto ti i tvoj drug imate nenormalni brz protok

Ahahahahah, e ovde se tek vidi koliko nemas pojma, post je objasnio sve, pitaj nekoga da ti to malo pojasni ;)
Mozes da pitas i angela da li moze ili ne, sada ces ti meni da kazes da li moze ili ne, a ja kradem tako net odkad seba, ajde begaj bre :hahaha:

btw. Jesi ti cuo za security on ili off, ocigledno da nisi :rotf:

Nemam nameru da se raspravljam sa tobom i da te vredjam, ali nemoj da govoris da ja lazem, i da pricas nesto sto neznas, to jest nisi isprobao ti licno, nego nesto tipa rekla kazala, i cuo odnekle i tako ti fazoni.... ;)

p.s. Za tebe neupucenog, ako nije ukljuceno mac filtriranje adresa i wep ili wpa/wpa2 zastita mozes da se okacis na sta hoces ;)

PS za tebe jako upućenog.
Čak i malo dete zna da bi se uopšte ostvarila konekcija između dva wireless rutera i mreže uopšte između njih MORA da se napravi BRIDGE a to zahteva unošenje parametara kao i MAC adrese jednog rutera u drugi ruter , kao što sam i napisao nije wifi ruter komp sa wifi-jem pa da samo potražiš mrežu i da se ukači

blago tebi svi oko tebe se*u i pricaju gluposti, Zar ne mislis da si se malo previse hvalio?, valda sam sad rekao nesto pamentno ili sam na dobrom putu. Ustvari nikog ovde ne interesuje sto ti i tvoj drug imate nenormalni brz protok

Pa ako te neinteresuje sta se javljas koji moj ? Opet nemozes da se suzdrzis a da nesto ne trasnes onako :rotf:

PS za tebe jako upućenog.
Čak i malo dete zna da bi se uopšte ostvarila konekcija između dva wireless rutera i mreže uopšte između njih MORA da se napravi BRIDGE a to zahteva unošenje parametara kao i MAC adrese jednog rutera u drugi ruter , kao što sam i napisao nije wifi ruter komp sa wifi-jem pa da samo potražiš mrežu i da se ukači

Pa ti ocigledno da si toliko tvrdoglav ili da stvarno nemas pojma...
Ali mislim da je i jedno i drugo ;)
Aloooo, nedokazani covece ja sam nakacen na komsijski ruter dok ovo pisem, sta je tebi, nemoguce da neces da razumes, nego teras neku svoju pricu a nemas pojma sta pricas !
Sta bre zna malo dete, strasno si poceo da me nerviras, rekao sam ti ako nema mac filtriranje adresa i wep/wpa ili wpa2 zastitu da se mozes nakaciti bilo gde, i ako si bas toliko radoznao a neznas, veoma retko se ukljucuje mac filtering, stavlja se samo zastita tipa wep/wpa...
Ali ti to ocigledno ne razumes i neces nikada razumeti zato sto ti to nisi nikada radio, nego kako ti kazes reklo ti neko malo dete ;)

I neznam sta se kacis uopste za to kada to nije tema, ovi bipoviii sto stoje od angela, tu je bilo nesto okaceno, da se ti malo prosvetlis :lol:, ali sam mu rekao da ukloni da nebi bilo banane :lol: ;)

Tako da nemoj da skreces sa teme i da pricas nesto sto neznas, nego odgovori na onu sliku gore sto sam ti samo kopirao sa prve stranice ;), na to neodgovaras jer vidis da nisi u pravu i samo pogorsavas svoj status, govoreci tu oko wi-fi signala, a ocito da oko toga nemas veze... :rtfm:

Alo nemam ja vremena da pratim šta ti sve lupetaš sedeći ispred kompjutera , ona slika ništa ne znači.
kao drugo nlepo sam napisao da ima reazlike između konektovanja na wifi ruter kompom i drugim ruterom., ako to ne možeš da shvatiš onda ...wifi ruter nema procesor pa da bira između mreža i da odlučuje,a i da ste se nekim slučajem i uspeli negde da se okačit taj neko možda ima turbo flat paket od sbb-a tako da te brzine koje ti imaš na toj slici su male za taj paket.

Alo nemam ja vremena da pratim šta ti sve lupetaš sedeći ispred kompjutera , ona slika ništa ne znači.
kao drugo nlepo sam napisao da ima reazlike između konektovanja na wifi ruter kompom i drugim ruterom., ako to ne možeš da shvatiš onda ...wifi ruter nema procesor pa da bira između mreža i da odlučuje,a i da ste se nekim slučajem i uspeli negde da se okačit taj neko možda ima turbo flat paket od sbb-a tako da te brzine koje ti imaš na toj slici su male za taj paket.

Idi leci se.

Moram temu da dignem iz mrtvih jer me jako zanima sta se ovo desava bre :dontunderstand:

Ko nezna o cemu se radi neka procita od pocetka...

I evo koliko je proslo od otvaranja teme njemu se i dalje ovo desava !
Dakle skida neku igricu naprimer sa mega uploada i ide mu oko 170 po sekundi, kada predje preko 50 % znaci tu negde izmedju 50-60 % ubrza tako nenormalno da sabije ono sto je ostalo dok trepnes....

I skoro ja odem kod njega, nije uplatio sbb za taj mesec i najverovatnije da ce da ga ugasi, i ja ga zezam da nece imati vise super brzi protok, kaze nema veze... A ponesem ja moj ruter da probamo nesto kod njega...
I tako podesim ja normalno sve kao sto je bilo podeseno kod mene, i svrljam po netu, i reko ajde da skinem jednu pesmu da vidim kako skida....
Odem lepo na domaci.de, nadjem pesmu krene skidanje, skida oko 115 u sekundi i dodje do pola, i samo ucini zukkkkk :lol: i skinu sve :rotf:
Ja se nadjem u cudu ponovim isto par puta, sve se isto desava ! Znaci kada dodje do pola, ostalo, znaci skine za mili sekundu, drugu polovinu samo zukne, ucita, ja reko nemoguce mora da pesme nerade, to jest da je skinulo samo onu polovinu, kada ja tamo radi sve normalno...

Zovnem ja njega kazem mu, on rece opet skida tako, xaxaxa, neznam koji mu je k., ja sam pre kada odem na posao, ostavim da mi se skida po 8 gb dok dodjem sve skinulo :lol:

Ima li neko pametan da kaze zna li sta se desava sa ovim, dakle ja sam u pocetku sumnjao na SBB, ali nije to, evo sada kada sam ja doneo moj ruter isto se desava !
Do cega je to ? Moje je misljenje da je do mrezne kartice...
A da ti ne reklamiras SBB ???

Pa nema mnogo potrebe pošto nažalost to jeste pored Telekoma koji jedini zapravo radi na zapadni način jer provlači infrastrukturu ispod zemlje,ima naravno gotove resurse kroz cevi za tel,naš najbolji operator...Mi nismo hteli da uzmemo kablovsku kod IKOM-a jer im je net krš...

Back