Quantcast

sazto muskarci obicno svrsavaju necujno?

Princeza na poslu

Zainteresovan član
Poruka
172
Obozavam onu scenu u filmu Kad je Hari sreo Seli. Meg Rajan je fantasticno odglumela orgazam. Opet, kad pricamo o muskom orgazmu setim se scene iz filma Frenki i Dzoni gde rasna riba sedi on-a-top Al Pacina a njemu se faca ne menja. Cak ni kada je svrsio nije ni glas pustio. :shock:
Licno, volim da cujem Njegovo disanje i glas, jer mi to daje pozitivne signale i pali me jos vise. Pogotovu kad svrsava. Onda sam extra zadovoljna. Jos kad mogu da mu vidim lice tog trenutka...

Ne volim muskarce zeceve. U stvari, ne znam da li ih volim nisam bila ni sa jednim. Ali sumnjam da bi mi se svideli, jer ne volim da "sviram" 3 sekunde u reketu! :twisted:

PS. Preporucujem Zeca u umaku od senfa! Imate recept u Velikom narodnom kuvaru! Mljac! :wink:

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.206
U svakom slucaju nije istina da muskarci dokmsvrsavaju ne izpustaju razne zvuke zadovoljstva.Neki to rade tiho neki glasno.Nekada zavisi od mesta nekada od samog zadovoljstva ili strasti koja se probudila.
E sada stvar koju ce 99% muskaraca docekati na noz i sekiru.
Ali moram reci svoje.Treba jednom razdvojiti ejakulaciju od svrsavanja.Ejakulirati neznaci i svrsiti.Samim tim kada se penis stimulise rukom.Dali je to isto kao i prilikom sexualnog odnosa?Nije.Tako da i muskarci mogu samo ejakulirati.Ali neznaci da su potpuno sexsualno zadovoljni. Hvala bogu da se retko desava.Ali desava se pod uticajem alkohola opojnih droga.Ili ako niste dovoljno stimulisani partnerom.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.