Savršeni anime

sa Sub-om je mnogo bolje (barem ja tako mislim),kada ga prave sa dub-om (uvek je cenzurisano,Nema krvi,psovanje bla,bla,bla... sto je po meni bas glupo) .. ;):rida:
Inace evo skidam sa subom,stigao sam do 7 epizode,jos 19 ostale.Ako neko zeli linkove za download posaljite mi PM,pozz z:mrgreen:

hehe....sub je najbolji :D
a samo da znas da svi imamo torrent-e xP

----------------
Now playing: アリス九號 - H.A.N.A.B.I.
via FoxyTunes
 
hehe....sub je najbolji :D
a samo da znas da svi imamo torrent-e xP

----------------
Now playing: アリス九號 - H.A.N.A.B.I.
via FoxyTunes

kad smo kod download-a,preporucio bih ti da koristis megaupload,Najbolji je,koliki je tebi download preko torrent-a ? ( pretpostavljam neki minimalac do 30 - 50kb/s max) dok kod megauploada,download je uvek maximum,meni ide nekad i do 220kb/s (zato sam i hteo da dam linkove za dowload preko megauploada),10-15min. i eto ti jedna epizoda xPP ,neznam sve u svemu imam lose iskustvo sa torretima,meni je download tamo uvek 20-30kb/s (i to ako imam Srece)z:p(Izvinjavam se svima,malo sam skrenuo sa teme) z:lol:
 
kad smo kod download-a,preporucio bih ti da koristis megaupload,Najbolji je,koliki je tebi download preko torrent-a ? ( pretpostavljam neki minimalac do 30 - 50kb/s max) dok kod megauploada,download je uvek maximum,meni ide nekad i do 220kb/s (zato sam i hteo da dam linkove za dowload preko megauploada),10-15min. i eto ti jedna epizoda xPP ,neznam sve u svemu imam lose iskustvo sa torretima,meni je download tamo uvek 20-30kb/s (i to ako imam Srece)z:p(Izvinjavam se svima,malo sam skrenuo sa teme) z:lol:

Ma znamo za megaupload ;)
Meni torrent uvek ide max speed....

@Alan

Koristis Jdownloader onaj sto sam ti dao???
 

Back
Top