Savršen dečko/savršena devojka

PA savrsena riba :twisted:
______________
68.gif
69.gif
 
SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA SHAKIRA

mislim da je dovoljno
 
Najvaznije je da bude duhovit! Da ume da se zeza i provaljuje fazone, da me nasmeje (sto u sustini nije tesko jer sam vrlo vedra osoba). Ali i da ume ozbiljno da prica sa mnom, da bude fin i pametan. Mada mislim da niko ne moze da bude zaista glup :wink: Sem jedne Kristine :twisted: :twisted: :twisted:
Sto se fizickih karakteristika tice, neki mi mozda nece verovati kad kazem da mi one nisu toliko vazne! Ali nisu! Pod uslovom da su ispunjene one gore, naravno. Ali kad bih vec mogla da biram izabrala bih tipa s plocicama na stomaku, mmm :D I lepim zubima!
Sto se tice nekih sitnica kao sto su boja ociju ili kose, skroz su mi nevazne. Mada, kad bolje razmislim, dosad je vecina mojih crush-eva imala plave oci... :?
 
Electra:
Sto se fizickih karakteristika tice, neki mi mozda nece verovati kad kazem da mi one nisu toliko vazne! Ali nisu! Pod uslovom da su ispunjene one gore, naravno. Ali kad bih vec mogla da biram izabrala bih tipa s plocicama na stomaku, mmm :D I lepim zubima!
Sto se tice nekih sitnica kao sto su boja ociju ili kose, skroz su mi nevazne. Mada, kad bolje razmislim, dosad je vecina mojih crush-eva imala plave oci... :?
Sto se tice fizickog izgleda, relativno odgovaram(ukljucujuci plave oci). Za zube ne znam, kako zubi mogu biti lepi, mozda mislis na osmeh...
U svakom slucaju - J'm your man (salim se naravno) :wink: .
 
Osobine licnosti: mora biti jako obrazovan (svakako fakultetski, mada nemam nista ni protiv mr). Izuzetno kulturan i pametan, da zna sve o svemu. Da zna da prihvati salu na svoj racun. Da ume da prizna ako je neko bolji od njega. Da ne bude stipsa, ali i da se ne razbacuje novcem. Da ima stila.

Fizicke karakteristike: Visok izmedju 182-195. Varijacije moguce, ali ne u smeru nanize. Tamne oci, mada mogu proci i plave ili zelene. Lep nos. Ne sme da ima dugacku kosu. I mora biti nepusac. Mora imati lepe ruke. Takodje, ne sme biti previse fizicki snazan. Mora biti jako nezan sa mnom. I da zna da se obuce formalno i da pritom uskladi boje – da ima smisla za oblacenje.

I naravno…. Da me voli najvise na svetu. Da ne moze da zamisli svoj zivot bez mene.

Eto, dakle, treba mi neko ko je slican meni, jer su one ‘osobine licnosti’ – ideal kojem i sama tezim u izgradjivanju svoje licnosti. U vezi moramo davati podjednako, jer se nista nece postici ako je ljubav nejednako razvijena sa obe strane.
Fizicke karakteristike…. Ne toliko vazne. Ali ne sme biti neprivlacan.
Sve je to relativno… kad je ljubav u pitanju, neke stvari ti i ne smetaju toliko… da mi je neko rekao da ce moj decko biti 31 cm visi od mene, tj. 203… ne bih mu verovala….

Vecina stvari pada u vodu kad ti se neko toliko svidi da si spreman da napravis kompromise. I kad mane te osobe izgledaju sarmantnije od njenih vrlina koje se svi trudimo da nademo. E, to je onda prava stvar.

Na kraju krajeva niko nema prava da sanja o osobi iz snova, kad i sam zivi u realnom svetu, i sam je nesavrsen. Ne smemo u drugima traziti ideal, jer ga ni sami verovatno necemo dostici.
 

Back
Top