Savršen dečko/savršena devojka

neko ko moze od srca da me nasmeje, pred kim se osecam potpuno svojom, maksimalno ogoljeno i prirodno
neko ko nece da igra igrice niti bude emotivna olupina
neko ko nece zavrsiti pricu posle prvog seksa
neko ko zna sta zeli od zivota i ko je nasao balans od njega, otvorenog duha, malo avanturista posto sam ja relativno mirniji tip pa da me povuce za sobom
neko ko nije ljubomoran, posesivan
neko na kog mogu da se oslonim
o izgledu nemam sta puno da kazem, sem da je dovoljno privlacan da pozelim bilo kakvu intimu s njim ( a to zaista nije tesko)
i neko ko to isto zeli i dobija od mene...

i mozda nadjoh ja to...:zcool:

neko ko moze od srca da me nasmeje, pred kim se osecam potpuno svojom, maksimalno ogoljeno i prirodno
neko ko nece da igra igrice niti bude emotivna olupina
neko ko nece zavrsiti pricu posle prvog seksa
neko ko zna sta zeli od zivota i ko je nasao balans od njega, otvorenog duha, malo avanturista posto sam ja relativno mirniji tip pa da me povuce za sobom
neko ko nije ljubomoran, posesivan
neko na kog mogu da se oslonim
o izgledu nemam sta puno da kazem, sem da je dovoljno privlacan da pozelim bilo kakvu intimu s njim ( a to zaista nije tesko)
i neko ko to isto zeli i dobija od mene...

i mozda nadjoh ja to...:zcool:
Нека која неће завршити причу пре првог секса...

a ima li nekih muškaraca koji završe priču pre prvog seksa
sem direkta, njemu dođe upoznavanje početak sredina i kraj:lol:
Ja jednom prilikom, zato sto nisam hteo da ispadnem djubre jer je devojka bez sumnje htela vezu, iako me je vec na prvom sudaru vatala za butinu (sreca pa nisam toliko obdaren inace bi bilo "IJU!" :lol:) i stipala za pedu. :eek: Uglavnom je bilo obrnuto. Medjutim, moj najbolj drugar je hardcore, on je odbijao sex bez razmisljanja. Cak i kad mu je devojci "diskretno" ispao lubrikant da bi onda pocela da mu prica kako uziva u analnom sexu. Nije dao ni devojci u toplesu. Doduse on ni sam ne zna sta zeli od devojaka. Veze mu traju po mesec mozda dva a to prodje i bez pipkanja.

Back