Savremeno papucarstvo

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta je najveci cinitelj danasnjeg muskarca papucarem?

Nesto sam razmisljao i dosao do pribliznog zakljucka, da se radi o tome da vecina muskaraca koji su papucari svojih zena su to zato sto su im one prve koje su torbali.

Jer koji inace drugi razlog moze biti da oni trpe toliko torbanje u mozak, a da si ne znaju pomoci.
 
Sta je najveci cinitelj danasnjeg muskarca papucarem?

Nesto sam razmisljao i dosao do pribliznog zakljucka, da se radi o tome da vecina muskaraca koji su papucari svojih zena su to zato sto su im one prve koje su torbali.

Jer koji inace drugi razlog moze biti da oni trpe toliko torbanje u mozak, a da si ne znaju pomoci.

griza savesti, visestruka. rade svasta okolo pa se samo smaskaju zenicama i kazu: da, draga! ustvari ih zabole doope za to o cemu ona prica, misle o sisama kafekuvarice s posla:mrgreen:. to je moja teorija hihihi. mada ima i dugih gledista...o tome cu posle:rolleyes:
 
Sta je najveci cinitelj danasnjeg muskarca papucarem?

Nesto sam razmisljao i dosao do pribliznog zakljucka, da se radi o tome da vecina muskaraca koji su papucari svojih zena su to zato sto su im one prve koje su torbali.

Jer koji inace drugi razlog moze biti da oni trpe toliko torbanje u mozak, a da si ne znaju pomoci.

One su prve sto su ih oni torbali a oni su 100-ti sto su se one torbale sa njima,jednostavno.

Ima i drugih razloga, npr.takvi muskarci papucari (fuuuj) ne mogu da prepoznaju sta takvim zenama/devojkama treba da pruze, zato one i gaze po njima.

Takvi muskarci sramote muski rod i treba da ih gaze i varaju i prave budalama koliko god mogu.Ja ne bi mogao da se druzim sa nekim ko je papucar, zato sto takvi nemaju svoje misljenje nego zenino.
 
dobra tema.odavno nisam videla ovako dobru temu a svracam ponekad da vidim sta se radi .

Muskarci papucari su oni muskarci koji neznaju kako udovoljiti svojim zenama nego im robuju , a ja mislim i da ima tu ponesto od istine ako je torbanje seks.mislim na onod a su im prvi ovi , to je vrlo moguce.
 
Sta je najveci cinitelj danasnjeg muskarca papucarem?
to su oni koji se ozene bezveze, ali to shvate posle... i nastave da podnose taj svoj zivotic savijajuci se tako da ih najmanje boli.

nema to veze sa tim da li mu je riba prva... muskarci koji su svesni toga kakva im zena treba i idu pravo za tim su jako retki. vecina muskaraca je zapravo u bitnim stvarima tunjava... i vise se snalaze u situacijama u kojima su se zatekli, nego sto kreiraju situacije...

ti si, sinnke, idealan kandidat za buduceg papucara...
 
ako se osvrnemo na tarabicevo prorocanstvo, da ce muskaraca u srbiji biti tako malo da ce "zene grliti panjeve misleci da su muskarci", mislim da je odgovor tu, medju nama. kriza muskosti, unutarnja nestabilnost, nesnalazenje u novonastalim okolnostima, nemogucnost da se odgovori zahtevima okoline, porodice, posla, sistema, nemarnost i nebriga i ne-zelja da se radi na sebi kako bi se doraslo svim tim izazovima. muskarci bez zelje i mogucnosti da s emenjaju kako bi pratili procese savremenog drustva i bili njegov aktivni deo. kompleksi nametnuti, nazalost, ne-bezbriznim uslovima zivota i nestabilnim danas-sutra situacijama. breme sa kojem ne umeju da se izbore...
otuda, postaju "panjevi" koje zene grle u zelji da su muskarci....hm...u sustini se ne slazem sa ovim sto sam napisala, mislim, previse je jednostrano i mracno, ali ima dosta istine..
 
Sta je najveci cinitelj danasnjeg muskarca papucarem?

Nesto sam razmisljao i dosao do pribliznog zakljucka, da se radi o tome da vecina muskaraca koji su papucari svojih zena su to zato sto su im one prve koje su torbali.

Jer koji inace drugi razlog moze biti da oni trpe toliko torbanje u mozak, a da si ne znaju pomoci.

potpuno pogresna teorija, dragi mladicu

nisu one PRVE koje su torbali, vec NAJBOLJE koje su torbali
moraju nekako da se oduze za to

tako da iz toga sledi, da sve zene koje nemaju kraj sebe papucara, su LOSE u krevetu
 
to su oni koji se ozene bezveze, ali to shvate posle... i nastave da podnose taj svoj zivotic savijajuci se tako da ih najmanje boli.

nema to veze sa tim da li mu je riba prva... muskarci koji su svesni toga kakva im zena treba i idu pravo za tim su jako retki. vecina muskaraca je zapravo u bitnim stvarima tunjava... i vise se snalaze u situacijama u kojima su se zatekli, nego sto kreiraju situacije...

ti si, sinnke, idealan kandidat za buduceg papucara...

To bi ti htela, ali si se zayebala. Sinnke zna koja mu zena odgovara i sa takvom ce ostati. Jedina stvar koja bi od mene mogla napraviti papucara je nemogucnost da zaradim za sebe pa da moram ziveti od zenine plate, ali onda bi si presudio konopcem.
Tako da tvoja zla zelja, ce samo zauvek ostati zelja. Verovatno svoje dane provodis sa papucarem (na kojeg ne mozes bas dobro navlazit) pa zelis i drugima tako nesto.;)
 
potpuno pogresna teorija, dragi mladicu

nisu one PRVE koje su torbali, vec NAJBOLJE koje su torbali
moraju nekako da se oduze za to

tako da iz toga sledi, da sve zene koje nemaju kraj sebe papucara, su LOSE u krevetu


Ma stima to sto ti kazes draga curo, ali kako im ne proradi muskost i kazu sebi "ma koga ****, bicu sam ali bice kako zelim"?

E samo da dodam jednu stvar. Ne kaze se "Za dobrim konjem prasina se dize" nego se kaze " Za dobrim konjem, kobile vlaze"
 
Tako da tvoja zla zelja, ce samo zauvek ostati zelja. Verovatno svoje dane provodis sa papucarem (na kojeg ne mozes bas dobro navlazit) pa zelis i drugima tako nesto.;)
sinnke, nije to moja zelja nego moja procena tebe na osnovu onoga sto pises.
tvoj slucaj spada u monografiju "savremeno papucarstvo", poglavlje "nadrkani papucar".

(ako treba, mogu da objasnim, ako ne treba, dovidjenja prijatno)
 
Sta je najveci cinitelj danasnjeg muskarca papucarem?

Nesto sam razmisljao i dosao do pribliznog zakljucka, da se radi o tome da vecina muskaraca koji su papucari svojih zena su to zato sto su im one prve koje su torbali.

Jer koji inace drugi razlog moze biti da oni trpe toliko torbanje u mozak, a da si ne znaju pomoci.

Opet ti papucari!
Te nejake mukice, slabasni deckici!

Mama ga je rodila takvog, mekanog, dosadnog...................
Ali njemu je super, ne uvidja on da ga kinje!
 
sinnke, nije to moja zelja nego moja procena tebe na osnovu onoga sto pises.
tvoj slucaj spada u monografiju "savremeno papucarstvo", poglavlje "nadrkani papucar".

(ako treba, mogu da objasnim, ako ne treba, dovidjenja prijatno)

Bas me zanima tvoje objasnjenje. Jer ocigledno si atestirani lik za procenu necijeg karaktera po njegovom pisanju, a cini mi se da i vidis u buducnost, pa ako ti ne bi bilo tesko da pokucas jos malo po tastaturi, pa da uzmem tvoj slucaj u razmatranje.
 
ako se osvrnemo na tarabicevo prorocanstvo, da ce muskaraca u srbiji biti tako malo da ce "zene grliti panjeve misleci da su muskarci", mislim da je odgovor tu, medju nama. kriza muskosti, unutarnja nestabilnost, nesnalazenje u novonastalim okolnostima, nemogucnost da se odgovori zahtevima okoline, porodice, posla, sistema, nemarnost i nebriga i ne-zelja da se radi na sebi kako bi se doraslo svim tim izazovima. muskarci bez zelje i mogucnosti da s emenjaju kako bi pratili procese savremenog drustva i bili njegov aktivni deo. kompleksi nametnuti, nazalost, ne-bezbriznim uslovima zivota i nestabilnim danas-sutra situacijama. breme sa kojem ne umeju da se izbore...
otuda, postaju "panjevi" koje zene grle u zelji da su muskarci....hm...u sustini se ne slazem sa ovim sto sam napisala, mislim, previse je jednostrano i mracno, ali ima dosta istine..
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Генијално. :D
 
Sta je najveci cinitelj danasnjeg muskarca papucarem?

Nesto sam razmisljao i dosao do pribliznog zakljucka, da se radi o tome da vecina muskaraca koji su papucari svojih zena su to zato sto su im one prve koje su torbali.

Jer koji inace drugi razlog moze biti da oni trpe toliko torbanje u mozak, a da si ne znaju pomoci.

primer modernog papuchara:

inzenjer, situiran i sve obezbedio porodici
na sastanku zena ga zove, poshto ima zakazan solarijum a posle frizera mora on da pokupi dete iz vrtica. Ne mogu da se setim tachno dijaloga...ide odprilike
ON:ali draga, znash da imam zakazan sastanak ne mogu ljude tek tako da ostavim na cedilu

ONA: mislish li ti na nashe dete? da li ti je uopshte stalo do njega?

posle toga muk od 10sek i on kaze ok ja cu pokupiti dete
 
Sta je najveci cinitelj danasnjeg muskarca papucarem?

Nesto sam razmisljao i dosao do pribliznog zakljucka, da se radi o tome da vecina muskaraca koji su papucari svojih zena su to zato sto su im one prve koje su torbali.

Jer koji inace drugi razlog moze biti da oni trpe toliko torbanje u mozak, a da si ne znaju pomoci.

Sve u svemu, osoba treba da pozna da li joj odgovara "zivotni saputnik"
Mada meni ovo vise lici na pubertetlije... jer svi mi da bi ebali trazimo stariju ribicu...
Tako da iz licnog iskustva imao sam stariju od sebe 6 godina tako ja 17 ona 23 (mada je vise islo na 24 :D)... Znao sam sta zeli, saputao sam joj i udovoljavao joj u svakom hiru dok nisam stekao OSNOVNO ZNANJE.... potom kao sto se i desava..... da ucenik napusti svoju uciteljicu...i postaje neka vrsta prakticara... pa trenira mladje... :D
Sto je posebno lijepo!
Tak ak se zalijepe za prvu koja da... ne mora znaciti da ona gazi po njima mozda su se samo nasli...ako je razlikama u godinama priblizna...ili ako je ona imala par momaka ne nesto puno....
Ne mora znaciti da ga "jase" mozda ga samo voli!
Papucarstva nema. imaju samo prodane duse i bijedni ljudi!:D
 
primer modernog papuchara:

inzenjer, situiran i sve obezbedio porodici
na sastanku zena ga zove, poshto ima zakazan solarijum a posle frizera mora on da pokupi dete iz vrtica. Ne mogu da se setim tachno dijaloga...ide odprilike
ON:ali draga, znash da imam zakazan sastanak ne mogu ljude tek tako da ostavim na cedilu

ONA: mislish li ti na nashe dete? da li ti je uopshte stalo do njega?

posle toga muk od 10sek i on kaze ok ja cu pokupiti dete

ljakse
zali boze para bacenih na njegovo obrazovanje
 
A sta je tu genijalno. To sto je on rekao moze svako tumaciti kako njemu pase. Nekima to znaci da ce ih biti malo jer ce ih buduci ratovi istrebit. po Novalstinom tumacenju je da ce ih biti u normalnom broju ali nece imati muskost ....

pa sinnke, kako god da tumacimo, dolazimo na ideju o onom genetskom projektu budocnosti, covek sa dva penisa!!!! mislim, opet simbolicno..hocu reci, nesto treba da se uradi sa problemom, ma cime on bio izazvan- ratovima ili necim drugim. pa o tome i prica film carlston za ognjenku. EH, BEM TI ZENSKO, ZIVOT NAS NE MAZI UOPSTE ;):mrgreen:
 

Back
Top