Samson2009
Veoma poznat
- Poruka
- 13.411
Желео бих да започнем тему о овој врло занимљивој појави нових мироточивих икона.Велина религиозбих који се изјашњавају као православци верује да су стварно мироточиве.Али ја сам чуо другу причу да ове немају везе са оним древним или другим које су се можда мало раније појавиле.И да је посреди фалсификат .По тој тврдњи у иконе се стављају ситне цевчице у које се сипа миро и остављају утисак правих мироточивих.







