Savjeti za skidanje fleka

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
13.164
@Red
Zanimljivo :D
A meni je Venis skinuo sve, ako se sipa direktno na fleku. I nije oprano pre toga. Ne racunam fleke od farbe za kosu
Ostalo nije pomagalo.
A to tvoje nisam probala

Ja koristim kuhinjsku so za one nase mesecne fleke. Ali mora da bude sveza fleka. Potopim deo sa flekom u hladnu vodu i naprskam so na nju. Tako odstoji par sati, operem i susim na suncu. Skine krv u potpunosti. Soda bikarbona mi isto skida...cak i fleke od flomastera sa zida, samo sa njom treba biti obazriv jer hoce i fatbu sa tog zida da skine:(.
I Frosh sredstvo za skidanje fleka, na bazi vocnih kiselina. Poprskam na tkaninu, odstoji i operem normalno. Skidala sam fleke od jagoda i tresanja i sa belih stvari.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.976
Ja koristim kuhinjsku so za one nase mesecne fleke. Ali mora da bude sveza fleka. Potopim deo sa flekom u hladnu vodu i naprskam so na nju. Tako odstoji par sati, operem i susim na suncu. Skine krv u potpunosti. Soda bikarbona mi isto skida...cak i fleke od flomastera sa zida, samo sa njom treba biti obazriv jer hoce i fatbu sa tog zida da skine:(.
I Frosh sredstvo za skidanje fleka, na bazi vocnih kiselina. Poprskam na tkaninu, odstoji i operem normalno. Skidala sam fleke od jagoda i tresanja i sa belih stvari.
Со је добра и за вино.
А крв скидамо под млазом хладне воде. Онда чисто проперем сапуном па у машину.

Affro*

Zaslužan član
Poruka
107.822
20220626_085810.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.