Savjet za kupovinu automobila

A owo?

Screenshot_2022-08-10-18-57-07-696_com.infostud.android.pa.jpg
 
Dule je preprodavac raspalih polovnjaka iz eu zanemari šta priča. Imaš 208 sa 1.4 benzinskim motorom. 1.6 preskoči.
Vidite koliko covek nema pojma o kolima.
Savetuje 1,4 motor a taj motor je isto Princ i isti je kao i 1,6.
Sad ce on da kaze da postoji i pezoov motor kao neko ko prosipa znanje a ne povezuje da je trazen auto do 10 godina starosti a njemu je samo u glavi da taj motor postoji ali ne i do kad se proizvodio i da li je isao u 207 koji je 2012 ili mladji.
Sad ce da napise gore dole koja godina....:hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
U procesu sam kupovine automobila.
Treba mi manji,ne stariji od deset godina i po mogucnosti ne skuplji od 5 do 6 hiljada eura.
Otprilike reno klio,citroen c3,mozda i pezo 208.
U obzir dolazi i tojota jaris ili polo,mada znam da su oni skuplji.
Sta bi trust forumskih mozgova preporucio 🙂,posto mi ovi mozgovi oko mene preporucuju razlicito.Jedni su protiv pezoa,skupi dijelovi,ako je benzinac,trosi puno.Drugi govore da citroen i reno ne valjaju...i tako dalje.
Tek sad nemam pojma sta da trazim.
Inace sam imala reno klio,sluzio je 23 godine skoro bez ikakvih kvarova.
Imam ponudu za jedan pezo 208, 1,4 vti presao 160000,uvezen iz Svajcarske,2013 godiste.
Cijena oko 6000 eura.Meni to djeluje nesto skupo,mada su sad sve cijene skocile.
I tako...ako bi ko imao sta da doda na temu..na sta obratiti paznju itd.
Napominjem da sam totalni amater ato se tice kupovine,a profesionalca ne nogu da nadjem,pa se snalazim.😂
Pežo 208 ti je odličan izbor!
Po meni je lepši auto od Citroena C3, lako se održava i nalaze polovni delovi. Možda je malo skuplji, ali vredi.
Nemoj Reno.
Svi koje znam da voze Pezo su zadovoljni, posebno žene.
 
Da sam na njenom mestu,...vozila je već Reno, možda joj je to ipak najbolja varijanta!
Svakako mora pre kupovine, pronaći čoveka koji se dobro razume u automobile.
Ako ne zna nikog,... neka zamoli da joj na tehničkom pregledu, pogledaju auto pre kupovine.
Sve to "lutrija".Najbitnije kod polovnjaka je u kakvom je uopšte stanju auto.
 
A sta mislite o opel korsi?
Onako generalno misljenje...Vidjela sam jedan povoljan,ali ne znam nikog sa iskustvom voznje.
Za žene super auto.
Pravi simpa gradski auto,...umuvaš se svuda!
Malo troši.
Opel je sasvim ok auto. Svi Opeli su dobri i izdržljivi.
Kolega vozi Vectru.
Msm da ne pogrešila sa Corsom .
 
Poslednja izmena:

Back
Top