Savijen ekran kod laptopa

gost 439018

Aktivan član
Poruka
1.530
Laptop mi se malo teže otvara i nakon nekog vremena sam primetila da se ekran na sredini, gde obicno drzim kad otvaram laptop, malo deformisao.
u smislu da vise ekran nije prav kad se pogleda odozgo vec izgleda kao neka blaga elipsa.
E sad mene zanima, jel ce ovo gore da bude, i da nece ekran u nekom momentu slucajno da se prepolovi i da li je to zapravo moguce
I donji deo laptopa, zapravo gde se nalazi tastatura, je dosta tezak

Mozda je pravi naziv zakrivljen ekran od laptopa
 
Baš zbog toga što se teže otvara se i deformisao. Potrebno je šarke malo razlabaviti pa će se i lakše otvarati a time izbjeći krivljenje ekrana. Postoji mogućnost i da ekran napukne, mada vrlo rijetko. Pokušaj ga otvarati sa obje ruke istovremeno, tako da se izbjegnu daljne deformacije.
 
Baš zbog toga što se teže otvara se i deformisao. Potrebno je šarke malo razlabaviti pa će se i lakše otvarati a time izbjeći krivljenje ekrana. Postoji mogućnost i da ekran napukne, mada vrlo rijetko. Pokušaj ga otvarati sa obje ruke istovremeno, tako da se izbjegnu daljne deformacije.

Ne moze sa obe ruke, jer onda nece uopste ni da se otvori, vec se donji deo laptopa povlaci sa gornjim
 
Mogućnosti uvijek postoje ako nije nešto trajno deformisano a to se može utvrditi i ustanoviti po pregledu. Nije to neki kvar ali ako se baš tako teško otvara onda postoji mogućnost da se laptop jednostavno slomi.
 
To sam malopre videla da mogu
Prethodnih meseci sam bila zauzeta i uopste mi nije padalo na pamet da pogledam na net za ovo ili odmesem u servis
A jel postoji mogucnost, posto mi ovaj laptop ostaje do daljneg, da se ekran ponovo ispravi
Tipa da stavim nesto malo teze kad je on prekropljen ?
Svakako cu verovatno sutra da ga odnesem da mi to srede
 

Back
Top