Quantcast

Savez za Srbiju traži hapšenje Miše Vacića

комшија

Legenda
Poruka
67.437
Da je promasena, jeste, ali da je "DB kreacija i investicija" nema dokaza a kad bi ih i bilo, tek me ne bi interesovala.
Миша Вацић се појавио као покрет "1389" који је основан као де факто подмладак СНС-а. То је дуго било негирано и глуматали су како они нису СНС.
Значи онај ко је осмислио СНС, негде из неког контејнера је довукао и Мишу Вацића.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
44.514
Миша Вацић се појавио као покрет "1389" који је основан као де факто подмладак СНС-а. То је дуго било негирано и глуматали су како они нису СНС.
Значи онај ко је осмислио СНС, негде из неког контејнера је довукао и Мишу Вацића.

Ovo prvo znam a ostalo su pretpostavke, a lik mi ni najmanje nije ni bitan ni intertesantan sto je najvaznije u svemu.

Grom_sa_neba!

Veoma poznat
Poruka
13.160
"P.S.
IZVORNI NASLOV TEME JE "KINESKI ŠEŠELJ - MIŠA VACIĆ" "
Znaci od svega si jedino ovo hteo da se shvati?
Ali i da u Srbiji ne vrslja svi 70setak stranih sluzbi i da je DB pod kontrolom izabrane vlasti, a ne slucajno pod kontrolom neke " drzavne vlasti " koja nije deo izabrane vlasti ili ne daj boze pod kontrolom kriminala...

JASNO JE DA I KOD NAS POSTOJI "DUBOKA DRŽAVA" ALI KOJA JE POD KONTROLOM CIA I MI6-a

...

комшија

Legenda
Poruka
67.437
Ovo prvo znam a ostalo su pretpostavke, a lik mi ni najmanje nije ni bitan ni intertesantan sto je najvaznije u svemu.
Нису претпоставке него чињенице. Први финансијер покрета "1389" односно Мише Вацића био је конструктор ракетних мотора (радио по целом свету) и припадник војне службе безбедности, покојни др Ђорђе Благојевић, а кога сам и лично познавао.
Иначе војна служба безбедности је крајем деведесетих основала и "Образ" коме су прве просторије биле у Дому ЈНА (данас Дом Војске) тачније у простору који се некада звао "Мала галерија Дома ЈНА".

Poslednja izmena:

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
44.514
Нису претпоставке него чињенице. Први финансијер покрета "1389" односно Мише Вацића био је покојни конструктор ракетних мотора и припадник војне служне безбедности др Ђорђе Благојевић, а кога сам и лично познавао.
Ako je tako, ne znam sta da kazem osim samo dobro, ali lik me ne interesuje i ne smatram ga vaznim.

al bundy

Legenda
Poruka
63.241
Da li vam je nešto čudno na ovoj slici?

BG-VACIC-PKG-091119-KVP-20191109-185803209-.mxf.00_00_02_06.Still001.jpg
Ovako je izgledala audicija za statiste za kultni Friedkinov film Cruising sa Al Paćinom .

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.093
Нису претпоставке него чињенице. Први финансијер покрета "1389" односно Мише Вацића био је конструктор ракетних мотора (радио по целом свету) и припадник војне службе безбедности, покојни др Ђорђе Благојевић, а кога сам и лично познавао.
Иначе војна служба безбедности је крајем деведесетих основала и "Образ" коме су прве просторије биле у Дому ЈНА (данас Дом Војске) тачније у простору који се некада звао "Мала галерија Дома ЈНА".
Za koga radiš Komšo?
Sve koje si znao su otputovali.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
26.961
JASNO JE DA I KOD NAS POSTOJI "DUBOKA DRŽAVA" ALI KOJA JE POD KONTROLOM CIA I MI6-a
To znaci ovako izgleda " mile podrzavas li vlast u Srbiji? "
" naravno da ne "
" Kako ne podrzavas, ako si predsednik suda u njihovoj drzavnoj sluzbi?"
" Lepo, ne sudim kako mi oni kazu "
" Pa sto se onda bunis? "
" Mora da se zna ko je glavni"
" Pa ko je glavni?"
" Pa ja..."
" Kako s onda ne zna ko je glavni?"
" Zna se..."
" Pa sto se onda bunis?"
" Bunim se kao gradjanin, a ne kao sudija..."
" Protiv koga se bunis?"
" Protiv sistema"
" Ti si deo sistema, je l se bunis protiv sebe?"
" Ne bunim se protiv sebe nego protiv sistema"

.......i tako dalje...

...

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
53.729
Miša Bacil se sada sveti opoziciji jer je u vreme DS-a bio zabranjen i u pritvoru.
Naravno da je to naprednjacki izmet... ne treba trošiti vreme na njega, čim se ugasi SNS i on ga je ugasio.
To ko i Sima Spasić, i on je bio u zatvoru u vreme žutih. Zato na megafonu viče Đilase uništio si mi život jer si me stavio u zatvor zbog silovanja.

комшија

Legenda
Poruka
67.437

недеља, 10. новембар 2019.
Поводом претњи смрћу председнику странке Небојши Зеленовићу и отвореног позивања на линч дела медија упућених од стране самозваног лидера екстремне деснице Мише Вацића, Заједно за Србију је формирала правно-експертски тим који ће пратити све потезе Тужилаштва и полиције у овом случају који је узнемирио јавност и прети да угрози безбедност у држави.
ZZS.png

Тужилаштво се не оглашава, велика већина медија који су под директном контролом режима одбија да извештава о овом догађају, о коме се прича и пише и ван граница земље. То значи само једно: Вацићеви налогодавци и заштитници су у врху државе.
Правно-експертски тим Заједно за Србију од Тужилаштва тражи да без одлагања полицији наложи хапшење, одређивање притвора и брзо процесуирање Мише Вацића. У супротном, сматраћемо да Вацић у извршењу својих кривичних дела има подршку самог врха власти, односно председника Србије Александра Вучића.
Наглашавамо да Небојша Зеленовић неће подносити кривичну пријаву јер Тужилаштво има законску обавезу да реагује по службеној дужности. Уколико се то не догоди, то значи само једно – да се екстремистичком политиком, увођењем насиља у политичке обрачуне и најбруталнијег говора мржње управља директно из Председништва Србије.
Дух деведесетих је дефинитивно изашао из боце и зато позивамо демократску јавност и слободоумне грађане да му се одлучно супротставимо, јер ће у супротном насиље, безакоње и убиства постати наша свакодневница. Када се пређе црвена линија, нема повратка назад и зато се то мора у корену сасећи. Оно што су Шешељ и Вучић били у доба Милошевића данас је Вацић. Уколико Вацић не буде ухапшен, јасно је да је он вођа парамилитарне фракције Српске напредне странке.
(Заједно за Србију)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.