Quantcast

Savez za Srbiju traži hapšenje Miše Vacića

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
78.222
Ovo neka extenzija Srpske desnice hahaha

Annotation 2019-11-10 231110.png

Grom_sa_neba!

Veoma poznat
Poruka
13.160
(Autorska tema...)

Koliko je kreativnost udBIA-e otišla u tačku najbolje dokazuje formiranje tzv SD iliti Srpske Desnice i njihovog vođe, tj neke kineske verzije Šešelja - Miše Vacića...

U-DB-IA istina nikad nije ni bila nešto kreativna ni kad je kreirala SRS, SPO, DS, SPS, DSS, SNS...pa tako ni sada...premda su generalno loši kad formiraju neku kao šatro desnu opciju...
OK, mogu da razumem da oni idiotizacijom desnice ciljano miniraju patriotsku opciju, a kako bi po nalogu gazdi iz Mi6 i CIA-e pripremili Srbe na odricanje tj izdaju Kosova...
Ali da baš toliko debilne primerke vaspostavljaju na čelo tih svojih DB kreacija...to prevazilazi i Monti Pajtona....

Što je najgore, s obzirom da se gotovo sigurno radi o DB Frankeštajštini, mi svi poreski obveznici plaćamo kreiranje Kineskog šešelja - Miše Vacića i sve njegove gluposti i nastupe u stilu:

Tužilaštvo u Šapcu zatražilo od policije da ispita Vacićeve pretnje Zelenoviću
https://www.danas.rs/politika/tuzil...olicije-da-ispita-vaciceve-pretio-zelenovicu/

Tako da..., ako može..., zamolimo DB da budu bar malo kreativniji, maštovitiji u redovnom poslu kreiranja stranaka, pokreta, blic projekata (Beli Preletačević im je npr bio ekstra projekat za animirati, potrošiti i u smeće baciti energiju naroda...)

:)
.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
44.514
Mene plasi kad ovde procitam da pojedini sve pripisujete DB-u, ispada da je DB svemocna i da odredjuje politiku u sta ne zelim da poverujem niti cu ikad, jer mi to zvuci bolesno. Jednstavno, mozda je covek bio samo nervozan, isprovociran, mozda je nevaspitan ili je jednostavno samo debil.

Ali da je obesmisljena desnica i svedena na nivo incidenta, to je tacno. Zasto i kako se to dogodilo, ne znam.

Poslednja izmena:

Grom_sa_neba!

Veoma poznat
Poruka
13.160
Inače tragove istih kreatora i te SD il npr svojevremeno sad već izduvalih Zavetnika i Milice bundice Zavetnice...ili kao malo uljudnijeg ali jednako slaboglagoljivog patriote Šapića...možete prepoznati po neretko gotovo istom fontu i dizajnu bilborda...

Dakle vi vidite vec na prvu (a stavljaćemo primere) da ista družina i štamparija sa istim fontom i dizajnom kreira i štampa te bilborde, plakate i sl.
Sad je u modi taj neki "SNS font", ono sa oštrim i bold linijama, ponekad malo italik...

...

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
26.961
"P.S.
IZVORNI NASLOV TEME JE "KINESKI ŠEŠELJ - MIŠA VACIĆ" "
Znaci od svega si jedino ovo hteo da se shvati?
Ali i da u Srbiji ne vrslja svi 70setak stranih sluzbi i da je DB pod kontrolom izabrane vlasti, a ne slucajno pod kontrolom neke " drzavne vlasti " koja nije deo izabrane vlasti ili ne daj boze pod kontrolom kriminala...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.