Quantcast

Savez za Srbiju traži hapšenje Miše Vacića

комшија

Legenda
Poruka
67.110
https://beta.rs/politika/119099-savez-za-srbiju-trazi-hapsenje-mise-vacica

Savez za Srbiju traži hapšenje Miše Vacića

Savez za Srbiju (SzS) zatražio je danas od tužilaštva i policije da uhapse predsednika Srpske desnice Mišu Vacića zbog pretnji upućenih gradonačelniku Šapca Nebojši Zelenoviću.

Pogledajte prilog 611645

POLITIKA | 09.11.2019 14:55 > 09.11 15:12

"Zbog eksplicitnih pretnji smrću 'bacanjem u Drinu', koje je uz niz drugih pretnji sinoć u Šapcu izrekao Miša Vacić, tražimo od tužilaštva i policije da hitno reaguju i uhapse ovog eksponenta Aleksandra Vučića kao i da mu odrede pritvor zbog realne opasnosti da ponovi krivično delo", istakao je SzS.

Kako su ocenili, namera aktuelne vlasti je da se "iz budžetskih sredstava Srbije, po šešeljevskim manirima realizuje Miša Vacić" i da to treba da probudi državne institucije kako bi zaštitili gradjane.

"Mimo toga stoji samo samoodbrana koja je dokaz da država ne funkcioniše i da su vlast i de jure preuzele SNS falange pod raznim imenima. Veza i bliskost batinaša od pre neki dan ispred RTS-a i fašističke retorike Miše Vacića su toliko jake i vezivno tkivo im je režim Aleksandra Vučića", navodi SzS.

У БУКАГИЈЕ!

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
77.927
EI9vXs0XkAEScBk[1].jpg

gost 373116

Buduća legenda
Poruka
31.061
A nije li fotosop? Jer koliki stomak ima, onda bi i lice trebalo da bude punije.

Inace @ tema

Ako je doslo do Mise Vacica (ciji rad i ne rpatim mnogo niti ga smatram znacajnim) onda neka ga hapse, valjda ce tako bar jednom svi problemi da se rese.

фотошоп је. Али фотошоп није да је човек малоуман и да као многи пре њега има домаћи и све што је мало десно представи да личи на њега.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
44.402
фотошоп је. Али фотошоп није да је човек малоуман и да као многи пре њега има домаћи и све што је мало десно представи да личи на њега.
Ne znam, stvarno ne pratim rad Mise Vacica niti mi je neki pojam (ako uopste i radi, ni to ne znam), samo znam da je sasvim sporedna licnost i da se akcenat baca na nebitne ljude.

gost 373116

Buduća legenda
Poruka
31.061
Ne znam, stvarno ne pratim rad Mise Vacica niti mi je neki pojam (ako uopste i radi, ni to ne znam), samo znam da je sasvim sporedna licnost i da se akcenat baca na nebitne ljude.

Svako njegovo pojavljivanje bi izazvalo salve smeha da se ne radi o liku koji ima veze sa vlastima. Kao Dimitrije Ljotić, budaletina svog vremena.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.