Savez za Srbiju: Režim u panici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prisetimo se i Dragoljuba Kojčića tj. Srpske demokratske stranke.

Kojčić je svojevremeno osnovao DS 1990. godine, pa onda vodio ogranak Karadžićeve partije za Srbiju, tj. Srpsku demokratsku stranku u Srbiji. Godine 2004. (ili 2005) SDS je isto kao i NDS pristupila DSS-u. On predstavlja veliki deo tog kadra koji je SNS pojela tj. usisala u sebe; ovi podaci iz njegove biografije skoro su gotovo potpuno nestali i danas ga znamo kao (doskorašnjeg) direktora zavod za izdavanje udžbenika i nastavnih sredstava.

 
Spisku nedostaje još mnogo opcija.

Fale mu Demokratska stranka Srbije.

vojislav-kostunica-jpg_660x330.jpg


Fali mu takođe i Srpska liberalna stranka.

Kosta-Cavoski.jpg


..kao i Demokratski centar.

mi_unovic-1-678x381.jpg
Stavila sam tackice.......
 
pa pratio sam ja to svojevremeno ali nisam mogao da razumem kako ta koalicija sa LDP i to sve nekako mi delovalo da se mnogo kontrira.

Pa odgovorio sam ti. Uvek je tu bila neka grupica ljudi koja će prikupljati birače koje interesuje samo monarhija i ništa više. Sve koalicije su dozvoljene, svi partneri, od SRS-a do LDP-a, zato što je samo kruna bitna. :mrgreen:

Inače, upravo sam skontao da sam zaboravio (što se tiče spiska od gore) i Demokratsku stranku Otadžbina Radoslava Avlijaša.

1593523055196.jpeg


Čovek danas kulira kao profa na Singidunumu.

 
Pa odgovorio sam ti. Uvek je tu bila neka grupica ljudi koja će prikupljati birače koje interesuje samo monarhija i ništa više. Sve koalicije su dozvoljene, svi partneri, od SRS-a do LDP-a, zato što je samo kruna bitna. :mrgreen:

Inače, upravo sam skontao da sam zaboravio (što se tiče spiska od gore) i Demokratsku stranku Otadžbina Radoslava Avlijaša.

Pogledajte prilog 722537

Čovek danas kulira kao profa na Singidunumu.

odakle znas sve ovo jbt pa nisam se juce rodio kako ne znam pola ovih. jesi ti neki politikolog.
 
Jugoslavija se raspala na 6 republika.

DS se raspala na:
-Demokratsku stranku - Lutovac version
-Demokratsku stranku- Vida fazon
-Izbaceni Vuk napravo ili kupio svoju stranku,(?)
-Odmetnuti Djilas napravio svoju stranku
-Bivsi clan Boris napravio svoju stranku
-Borko- kad je shvatio da je previse levo u odnosu na DS- napravio svoju levicarsku stranku
-Zoran Zivkovic- takodje napravio svoju stranku
-Izbaceni Cedomir Jovanovic napravio svoju stranku
....................................................................................
Само "Вида фазон" је онај прави дух Демократске странке.
 
“Srpska opozicija”: Savez za Srbiju postaje širi i labaviji

Na srpskoj političkoj sceni uskoro bi trebalo da bude formiran novi politički blok, pod radnim nazivom "Srpska opozicija", u koji bi kolektivno ušle članice Saveza za Srbiju i niz drugih regionalnih i lokalnih stranaka i pokreta koje su bojkotovale izbore, nezavisno od ideoloških opredeljenja. Kako saznaje Nova.rs, ideja je da članice novog opozicionog saveza imaju veću autonomiju, nego što je to bio slučaj unutar SzS, a prvi sastanak šire opozicije na kojoj će se o tome razgovarati biće održan sutra.

https://nova.rs/politika/srpska-opozicija-savez-za-srbiju-postaje-siri-i-labaviji
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top