Савез Русије и Србије ?

Свез Русије и Србије ,једна држава један народ

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Повезивање две земље и два иста народа у једну целину .Погледајмо карту ,мапу,Украјине .

Зар не би било лепо имати братски народ у једној држави ,пријатељски народ.


Србија,Румунија,Молдавија,Украјина и ето Русија није баш тако далеко нити страшно нити натприродно да ми се затвара тема.

Ukrajina%28cir%29.png


Затим Словачка ,Пољска ,Белорусија ...Мађарска не треба

Зар не би било лепо
 

Prilozi

  • Ukrajina%28cir%29.png
    Ukrajina%28cir%29.png
    26,9 KB · Pregleda: 23
Poslednja izmena:
Ако НЕ зашто НЕ?

Апсолутно не видим географску препреку овако је ближе Русији него тамо Холандији .Избројмо земље до Холандије ,Немачке Велике Британије ..

Овде само Румунија ,Молдавија и Украјина
 
Ovo me podseca na ideju o drzavi Slaviji, jedna drzava jedna rasa (Slovenska)

Nadam se da si zamijenio taj krtog od grafičke kartice.

@tema

Tj. baš i nije tema nego vrijeđanje. Komunistkinjo, taj savez je nekad i postojao, ne baš u tolikom okvirima, ali je bio. I sve se srušilo ko kula os karata. Koliko ti imaš godina, 5 ili 6? Zna li mama šta sve pišeš ovdje po forumu?
 
Nadam se da si zamijenio taj krtog od grafičke kartice.

@tema

Tj. baš i nije tema nego vrijeđanje. Komunistkinjo, taj savez je nekad i postojao, ne baš u tolikom okvirima, ali je bio. I sve se srušilo ko kula os karata. Koliko ti imaš godina, 5 ili 6? Zna li mama šta sve pišeš ovdje po forumu?

Ти не разумеш да се ради о једном народу ,братском народу .Није Русија тако далеко да не можемо постати део ње.Није и остајем при томе да није далеко

Осим тога ако погледамо ове мапе можемо да видимо повезаност наших народа
нашу крв ,наше путеве којима смо прошли .И желим да доживм да видим свој народ у једној држави .Зар би нас неко тада могао такнути!
 
PODRZAVAM

dan as sam skijao sa par rusa i ruskinja , inace ako niste znali ove godine ima NIKAD VISE rusa na kopaoniku i oni smatraju da smo mi srbi i rusi PRAKTICNO JEDAN ISTI NAROD

a to se moze videti kad stavite jednog pored drugog rusa i srbina ili ruskinju i srpkinju

lice kao JAJE JAJETU

isti ten, iste crte lica , ista fizionomija uglavnom i skoro ista boja kose.....

skoro da nema sanse da razlikujes srbina od rusa ....
 
Повезивање две земље и два иста народа у једну целину .Погледајмо карту ,мапу,Украјине .

Зар не би било лепо имати братски народ у једној држави ,пријатељски народ.


Србија,Румунија,Молдавија,Украјина и ето Русија није баш тако далеко нити страшно нити натприродно да ми се затвара тема.

Ukrajina%28cir%29.png


Затим Словачка ,Пољска ,Белорусија ...Мађарска не треба

Зар не би било лепо
'Ај' не булазни више.

Ми смо Срби, Руси су Руси, нисмо исти народ.

ја сам Српкиња, и не желим да се мој народ, српски претапа у било који други, нити да било коме дајем моју Србију!

Ово је равно свим оним другим велеиздајничко-полтронским идејама, према било којој другој страној сили, које се овде могу видети.
 
Повезивање две земље и два иста народа у једну целину .Погледајмо карту ,мапу,Украјине .

Зар не би било лепо имати братски народ у једној држави ,пријатељски народ.


Србија,Румунија,Молдавија,Украјина и ето Русија није баш тако далеко нити страшно нити натприродно да ми се затвара тема.

Ukrajina%28cir%29.png


Затим Словачка ,Пољска ,Белорусија ...Мађарска не треба

Зар не би било лепо

Brate ,sestro, na čemu si?
 
Повезивање две земље и два иста народа у једну целину .Погледајмо карту ,мапу,Украјине .

Зар не би било лепо имати братски народ у једној држави ,пријатељски народ.


Србија,Румунија,Молдавија,Украјина и ето Русија није баш тако далеко нити страшно нити натприродно да ми се затвара тема.

Ukrajina%28cir%29.png

Укра

Затим Словачка ,Пољска ,Белорусија ...Мађарска не треба

Зар не би било лепо
Украјина и некако да пристане, али Молдавија и Румунија никад не бих пристали на то.
 
PODRZAVAM

dan as sam skijao sa par rusa i ruskinja , inace ako niste znali ove godine ima NIKAD VISE rusa na kopaoniku i oni smatraju da smo mi srbi i rusi PRAKTICNO JEDAN ISTI NAROD

a to se moze videti kad stavite jednog pored drugog rusa i srbina ili ruskinju i srpkinju

lice kao JAJE JAJETU

isti ten, iste crte lica , ista fizionomija uglavnom i skoro ista boja kose.....

skoro da nema sanse da razlikujes srbina od rusa ....

To što ti imaš Ruske krvi više govori o Tvom poreklu a ne diraj u druge....
 
Повезивање две земље и два иста народа у једну целину .Погледајмо карту ,мапу,Украјине .

Зар не би било лепо имати братски народ у једној држави ,пријатељски народ.


Србија,Румунија,Молдавија,Украјина и ето Русија није баш тако далеко нити страшно нити натприродно да ми се затвара тема.

Ukrajina%28cir%29.png


Затим Словачка ,Пољска ,Белорусија ...Мађарска не треба

Зар не би било лепо

Brate , sestro, na kojim si ti kontrolisanim supstancama?
 
Проблем је неки технички тренутно са цитирањем, па да пробамо овако:


"Комунисткињо",

'Ај' не булазни више.

Ми смо Срби, Руси су Руси, нисмо исти народ.

ја сам Српкиња, и не желим да се мој народ, српски претапа у било који други, нити да било коме дајем моју Србију!

Ово је равно свим оним другим велеиздајничко-полтронским идејама, према било којој другој страној сили, које се овде могу видети.
 
Nece nas vise Rusija,uvek nam je pomagala a mi smo je uvek iskoriscavali i okretali joj ledja,sad se je opametila i boli je ku..c za nas i ponasace se prema nama kao prema svim ostalim!

Mudro zboriš! Da nas 99.-te nije pomogla onomad bi nas kauboji bombardovali. I sada zato nemamo porast obolelih od kancera. Beskrajno im HVALA, nadam se da će biti prilike da im se odužimo na adekvatan način...
 
Mudro zboriš! Da nas 99.-te nije pomogla onomad bi nas kauboji bombardovali. I sada zato nemamo porast obolelih od kancera. Beskrajno im HVALA, nadam se da će biti prilike da im se odužimo na adekvatan način...

I to sto kazes - ja sam cuo od casnih ljudi i pouzdanih svedoka da su Rusi iskoristili pometnju na nebu 99 , pa su nas i oni bombardovali .

Kad je mogao Milanovic da pilotirajuci na B- 2 bombarduje RTS , sto Rusi ne bi mogi da u onu guzvi ubace stotinak svojih aviona i raspale po nama .
 

Back
Top