Savez računovođa i revizora Srbije

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    89,5 KB · Pregleda: 474
  • 2.jpg
    2.jpg
    79,8 KB · Pregleda: 450
Pozdrav Darko, da li biste mogli i meni da prosledite sve sto imate za ispit 2.6 ... I ako imate za 2.7, 2.8 i 2.9 .. mozete mi poslati na mail: nalebad@gmail.com .. Hvala unapred :)
Pozdrav,

Da li biste mogli i meni da prosledite sve što imate za ispit 2.6.? Takođe, ukoliko imate i za 2.2.,2.7.,2.8. i 2.9. Ja imam neke testove, pa mogu proslediti kome treba. Hvala puno :)
 
Drage kolege,
Zamolila bih da mi se javi neko ko ima literaturu za ispite 1.1 i 1.2. a zeli da je proda:
Evidentiranje finansijskih transakcija (SAT-Evidentiranje finansijskih transakcija, Prirucnik za primenu kontnog okvira, Prirucnik za prakticnu primenu MSFI u Rep. Srbiji, Medjunarodni standardni finansijskog izvestavanja, Racunovodstvena praksa)
Informacije za menadzment kontrolu (SAT-Informacije za menadzment kontrolu)

Mozete me kontaktirati na mail milenica.1989.mp@gmail.com

Hvala unapred!
 
Drage kolege,
Ukoliko neko ima testove, skripte, sta god za 2.7, 2.8 i 2.9 molim da mi posalje na mail: drdacabane@yahoo.com.
Ukoliko nekom trebaju testovi za 2.1, 2.2 i 2.6 nek mi posalje mail prosledicu sve sto imam.

Da li možete meni na mail: milica.popovic77@gmail.com da prosledite testove za 2.1, 2.2 i 2.6. Ukoliko ste nešto pribavili i za ispite 2.7, 2.8 i 2.9. Hvala
 

Back
Top