САВЕТНИК ПУТИНА, САВЕТУЈЕ СРБИМА ДА ИЗГРАДИ ГИГАНТСКИ РУСКУ ВОЈНУ БАЗУ У СРБИЈИ

Te vaše igre reči, u kojima toliko uživate, tipa proserbia, žutilo, eurupa i ostala sranija, su samo dokaz da ste intelektualno inferiorni...
Лотаре Тадић Борис(гоните ту будалетину што даље од мене-ВизиЈонар) и Јовановић Чедомир(склоните мандова с места потпредседника- неколико дана пре убиства ВизиЈонара)су изгубили изборе.
Еб' га, народ тако 'тео.
 
Te vaše igre reči, u kojima toliko uživate, tipa proserbia, žutilo, eurupa i ostala sranija, su samo dokaz da ste intelektualno inferiorni...

Еуропа нема алтернативу.
Ту мудру реченицу твоје елите од 5. октобра слушам у просеку бар 180 пута дневно.
Инвестиције, радна места и слична обећана с*ања уз осмјехе просербских интелектуалаца да и не спомињем.
А сад настави о инфериорности и будућности обећаној и јединој могућој, једном можда, само још.....
 
Лотаре Тадић Борис(гоните ту будалетину што даље од мене-ВизиЈонар) и Јовановић Чедомир(склоните мандова с места потпредседника- неколико дана пре убиства ВизиЈонара)су изгубили изборе.
Еб' га, народ тако 'тео.

Nemam ja problem sa tim... Ja imam problem sa takvim debilskom hiperbolama, koje si stavio u zagradu...
 
Nemam ja problem sa tim... Ja imam problem sa takvim debilskom hiperbolama,
Па и имаш наравно.
koje si stavio u zagradu...
Речи ВизиЈонара.
Пре си имао ник Б. Тадић.
Сасвим довољно.
 

Back
Top