Saveti za učenje harmonike

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
25.804
Dobar dan. :)

Planiram da kupim manju harmoniku kako bih počeo da učim da sviram. Postoji li neka literatura za učenje na netu? :)

Imate li nekih saveta?
Zašto se ne upišeš u muzičku školu ili ne uzmeš privatnog nastavnika?
Nedavno si kačio sličicu harmonike koja ti je odgovarala samo po veličini.
Kakvu harmoniku želiš ; sa klavijaturom ili dugmićima?
Sa koliko registara, basova?

Ne znam kako je sada, mene su u drugom razredu Osnovne upisali u pripremno odelenje muzičke škole, tako da sa završetkom Osnovne škole završavaš i muzičku školu.
Možda je sada drugačije.
Konsultuj milanče19 sa pf Književnost, koliko znam čovek je završio Akademiju, svaki njegov savet će ti biti od koristi.

Holy1

Ističe se
Poruka
2.537
Zašto se ne upišeš u muzičku školu ili ne uzmeš privatnog nastavnika?
Nedavno si kačio sličicu harmonike koja ti je odgovarala samo po veličini.
Kakvu harmoniku želiš ; sa klavijaturom ili dugmićima?
Sa koliko registara, basova?

Ne znam kako je sada, mene su u drugom razredu Osnovne upisali u pripremno odelenje muzičke škole, tako da sa završetkom Osnovne škole završavaš i muzičku školu.
Možda je sada drugačije.
Konsultuj milanče19 sa pf Književnost, koliko znam čovek je završio Akademiju, svaki njegov savet će ti biti od koristi.
Sta su registri i basovi? Neupucen sam totalno, pa zbog toga trazim nastavnika ili literaturu. :) A da upisem akademiju ili skolu.. Ja imam skoro 30 godina i nemam bas toliko vremena, a i mator sam za skolu. :D A da ne pricamo koliko to tek kosta, pretpostavljam..

Drugar ima neku harmoniku ucenje koju je sobio od strica, stoji mu u ormanu 10 godina pa ce mi pozajmiti da se na njoj ucim..

Cuo sam negde da imaju i casovi 500din po času. To bi isto bilo super, ali ko zna koliko casova bih mi trebalo

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.