Quantcast

Saveti razvedenih devojaka...

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
18.847
...devojkama koje još nisu stupile u brak. Brak manje-više, ali nisu osnovale porodicu i stekle potomstvo. Da li su ti saveti koje one daju a koji su svi od reda mračni i negativni fer. Nije isto kada imaš decu koja te vole i koju voliš i koja ostaju tu makar na liniji iz Čikaga i kad pred tobom stoji samoća. Da li treba da razvedene aka razočarane u muški pol aka samostalne bičarke o'lade malo i daju neke malo podrobnije savete?

Da li su ljudi neviđeno neosetljivi na tuđe životne situacije i pozicije? Reaguju iz slepila sopstvenog iskustva? Zašto to rade?

asatana

Primećen član
Poruka
610
...devojkama koje još nisu stupile u brak. Brak manje-više, ali nisu osnovale porodicu i stekle potomstvo. Da li su ti saveti koje one daju a koji su svi od reda mračni i negativni fer. Nije isto kada imaš decu koja te vole i koju voliš i koja ostaju tu makar na liniji iz Čikaga i kad pred tobom stoji samoća. Da li treba da razvedene aka razočarane u muški pol aka samostalne bičarke o'lade malo i daju neke malo podrobnije savete?

Da li su ljudi neviđeno neosetljivi na tuđe životne situacije i pozicije? Reaguju iz slepila sopstvenog iskustva? Zašto to rade?
Cijenila bih savjet starijih i iskusnijih zena, i uopste starijih ljudi od mene. Ali nazalost covjek ne slusa dok sam ne udari glavom. Ali bi bilo korisno da postoje svi ti savjeti negdje napisani, pa kad udarimo glavom o zid razumijemo sta se dogodilo, i lakse nastavimo dalje.

gost 423947

Elita
Poruka
21.557

Treba da iskuliraju. Vidim ozbiljnu paralelu između njih i ljudi 'šta će ti fakultet ja znam inžinjera koji radi na tezgu na pijac'. Otrov zadržati za sebe osim ako ne planiraš da se udaješ za crnogorca ili nekog ko je lav u horoskopu, u tom slučaju nemoj.

asatana

Primećen član
Poruka
610
Dosta ti je da pričaš s jednim crnogorcem deset minuta i sve da ti bude jasno
Bogami dajes potpuno suprotne izjave. Ne moze ti se vjerovati. Ja volim skoro sve momcice iz Srbije i Crne Gore to su mi omiljeni i moja sunca. Ima izuzetaka ali obicno su sunca. A dobri su ljudi i Bugari i Makedonci pa cak i dio Hrvata. . .Sta ne podrzavam su batine. Ali posto treniram kik box 5 godina vjerovatno necu imati problema sa tim. hahah

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.