Quantcast

Savet za kupovinu telefona!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Лулница

Iskusan
Poruka
5.306
Treba da kupim novi mobilni, ali ne znam koji da izaberem... :telefon:

Ne razumem se u mobilne,
ali znam da hoću: da je na preklapanje, da mogu da slušam muziku, da ima kameru, i da je u nekoj lepoj boji ;) ostalo mi je manje bitno (za sada)!

Imam 80e koje sam odvojila za njega - jel to dovoljno ili moram još da dodam? ;)

ps. Kad budem imala puno para kupiću najbolji i najnoviji mobilni - za sada mi takav ne treba! :D

:cao:

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
Tesko ces nacin tel. na kojem mozes slusati muziku za taj novac..bolje skupi malo love josh i kupi sebi ok tel....preporucila bih:

Sony Ericsson W380i (muzicki tel.)

Sony Ericsson W508 (uz ovaj se dobija dodatan poklopac, zavisi od regije - nazadnje je bio narandzaste boje)

Ako vec zelis touch phone, bolje uzmi:

Samsung Corby

ili

Samsung Preston

Svi tel. imaju ok kameru za osnovnu uporebu, moze se slusati muzika i imaju "primamljiv" izgled....ako touch nije moranje, definitivno preporucujem SE!
Gore navedeni tel. od Sonija su malo skuplji (od 200€ ->) a Samsungi su tu nedge 100-130 €, zavisi...

P.s. Ako uzimas na pretplatu, predlozi su drugaciji..

Лулница

Iskusan
Poruka
5.306
Ove telefone trenutno imaš u MTS-u
http://www.mts.telekom.rs/index.php/telefoni.html

VIP:

http://www.vipmobile.rs/mobilni-uredjaji.1146.html

Klikni na neki mobilni i piše ti cenovnik i koliko mesečno plaćaš pretplatu.
Ja sam na Mts mreži ;)

Jojjj, ne zan ta otplata mi je strašna... ne znam ni šta će biti za 6 meseci, a kamoli za 24 meseca... :(
Mada imaju lepu ponudu - barem meni tako izgleda! ;)

Nekako sam mirnija kad odmah platim!

A ne razumem zašto su napisali od 1 dinar kad npr košta preko 10.000 din :dontunderstand:
Opet marketinški trik? :roll:

Hvala ti u svakom slučaju Neodoljiva :cmok2:

gost 222415

Elita
Poruka
15.714
Ja sam na Mts mreži ;)

Jojjj, ne zan ta otplata mi je strašna... ne znam ni šta će biti za 6 meseci, a kamoli za 24 meseca... :(
Mada imaju lepu ponudu - barem meni tako izgleda! ;)

Nekako sam mirnija kad odmah platim!

A ne razumem zašto su napisali od 1 dinar kad npr košta preko 10.000 din :dontunderstand:
Opet marketinški trik? :roll:

Hvala ti u svakom slučaju Neodoljiva :cmok2:
Na primer:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/blackberry-8520.html
Košta dinar, ali za preplatu koja košta 3500 dinara mesečno ili 4300 dinara.

Ako hoćeš manje mesečno da plaćaš, više u startu daješ.
Fukovci su svetska metropola u srcu Evrope kad je napredak na svim poljima u pitanju..:mrgreen:
A jes, čuo sam ja za to negde :think: :malav:
Možda ti ove godine dođem na tri sata puta. Biće kao iz one priče koju sam napisao :mrgreen: Doneću ti kajmak :malav:

gost 222415

Elita
Poruka
15.714
Ma random sam uzeo. Ja sam za HTC. Nov Wildfire ili polovan Desire. Skoro sam skupio pare za to, ali kupio odeću. Ništa bez moje Nokie 1110 :malav: Imam mp3 posebno, fotoaparat Nikon posebno. Ako mi treba profi aparat, drug ima Nikon D200.

Ma, ja ću ti donesem kajmak, 'vaki nisi jeo sigurno :zaljubljena:

Neće se ljuti Ludnica :malav:

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
Ma random sam uzeo. Ja sam za HTC. Nov Wildfire ili polovan Desire. Skoro sam skupio pare za to, ali kupio odeću. Ništa bez moje Nokie 1110 :malav: Imam mp3 posebno, fotoaparat Nikon posebno. Ako mi treba profi aparat, drug ima Nikon D200.

Ma, ja ću ti donesem kajmak, 'vaki nisi jeo sigurno :zaljubljena:

Neće se ljuti Ludnica :malav:
Hehe..pa moras impresionirati devojke lepo obucen....:D
Dobro je imati sve u 1...za osnovnu upotrebu bar...fotic na mobu je veoma korisan, posebno za posao...

Od viska glava ne boli...:malav:

@Lulnica
Sad ce ti lelemud sve objasniti...ako mu zapne, uskacem...

Idem skinuti Firebug..:lol:

gost 222415

Elita
Poruka
15.714
Ne ljudim se, smo vi ćaskajte...

Nego ne kapiram baš najbolje to oko pretplate :(

Ja sam na Mts-u prepaid, jel to znači da je ta pretplata ustvari mesečni postpaid?
(ako sam lupila - izvinjavam se :rumenko:)
uh, uh... jesi jupio skroz :rumenko: :rumenko:
ali nema veze :D

Pripejd je kada uplatiš kredit 200 dinara, potrošiš i nema više :D
Postpejd je kada izabereš paket i možeš da potrošiš koliko hoćeš i na kraju meseca ti stiže račun, kao račun za fixni telefon.

Na primer, ja imam paket SMS BEL i imam 1000 SMS besplatnih i 10 minuta besplatno. Kada to potrošim, sve što koristim dalje moram da platim. Preplata je 370 dinara, dakle ja moram da platim 370 dinara račun i + onoliko koliko potrošim preko tih besplatnih SMS i poziva.
Na primer, ako potrošim 1000 sms i pošaljem jedan SMS preko, dakle 1001, onda ću platiti 372 dinara. Od toga je 370 dinara obavezno i 2 dinara za jedan sms koji sam poslao preko.

Primer:

http://www.mts.telekom.rs/index.php/blackberry-8520.html

Prvi paket je BEL200 i piše: preplata 1062 dinara i Ugovor na 24 meseca: 20 058 dinara.
To znači da taj telefon plaćaš odmah 20 000 dinara, a na 24 meseca plaćaš po 1062 dinara mesečno i u BEL200 imaš:

http://www.mts.telekom.rs/index.php/BEL.html

Pročitaj BEL200. Imaš 320 minuta razgovora, 200SMS itd.

Šta sad nije jasno? :D

gost 222415

Elita
Poruka
15.714
Hehe..pa moras impresionirati devojke lepo obucen....:D
Dobro je imati sve u 1...za osnovnu upotrebu bar...fotic na mobu je veoma korisan, posebno za posao...

Od viska glava ne boli...:malav:

@Lulnica
Sad ce ti lelemud sve objasniti...ako mu zapne, uskacem...

Idem skinuti Firebug..:lol:
Pa da, lepo se obučem i imam sićplu :per: (govori u sebi par puta sićplu i znaćeš šta je :malav:)

Jeste dobro. Imam N70, ali mi trenutno nije tu. Ne patim ja za vrh mobilnim.

Ja koristim Operu :mrgreen:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.