Savet za jake psihičke lekove.

Ја сам једном у животу пробао неки лек који су ми преписали лекари, звао се "Рисполепт" или "Рисар" не сећам се тачно. Попио сам једну таблету, мени се лице изобличило. Пао сам у кревет и спавао 12 сати. Када сам устао, седнем за компијутер и буквално видим два екрана и две тастатуре !! И да си ме питао која је права не бих знао да кажем већ сам по инерцији додирнуо "десну" јер сам деснорук и исоставило се да је то "права". После тога узмем тај лек зафрљачим га у канту.

Koliko vidim radi se o klozapinu i čitam da ga psihijatri ne dijele šakom i kapom, već u krajnjoj nuždi.
Molim za odgovor ako znate.Koristim bupronerfin vec par godina i prilicno sam smanjio sa 10 na 2mg dnevno.Hocu da se oslobodim tog demona.Na vise mesta sam cuo da rovotril(klonazepam) prilično dobro pomažu pri odvikavanju a zavisnost od "bupa" je gora od heroina.Zanima ne znate li šta na tu temu?
Hvala

Molim za odgovor ako znate.Koristim bupronerfin vec par godina i prilicno sam smanjio sa 10 na 2mg dnevno.Hocu da se oslobodim tog demona.Na vise mesta sam cuo da rovotril(klonazepam) prilično dobro pomažu pri odvikavanju a zavisnost od "bupa" je gora od heroina.Zanima ne znate li šta na tu temu?
Hvala
Ma guglao sam bezveze i malo pročitao o tome, pojma nemam o tim stvarima, ali vidim da klozapin nikada nije prvi izbor.
Sve što sam ja ikada uzimao je escitalopram otprilike nekih osam mjeseci zbog stresa i u početku terapije diazepam, dok antidepresiv nije proradio.

Tu ne računam što sam kao klinac znao miksati alkohol i diazepam, ali ne iz potrebe, već obijesti i želje da se drogiram.

Back