Savet, mišljenje, iskustva Vezana za Suv vozila

Postovani,
ukratko samo par reci. Totalno sam novi na forumu i zelim da se zahvalim svima koji dele svoja iskustva sa drugima. Elem, zivim u inostranstvu na krajnjem severu kontinenta, usled vremenskih uslova kakvi su ovde, neophodno mi je kupiti neki auto koji ima pogona na cetiri tocka. Ovo pisem jer ne kupujum auto da bih isao u lov, ili safari...vec da mogu od sredine Novembra pa do opcetka Maja meseca da idem na posao, nedeljni soping...Nisam rad davati puno novca za auto koji ce eto sluziti samo tome, a uzgred cene automobila ovde su mislim najvise u Evropi ( u to spada i osiguranje, godisnji porez...). O Norveskoj je rec. Tako da se dvoumim ili troumim izmedju Land Rover Freelander, Kia Sportage ili Honda CRV. Prvopomenuti je ubedljivo najjeftiniji. Sada mene interesuju mane, vrline...Ako neko moze da pomogne bio bih puno zahvalan.
Radujem se cuti
lep pozdrav
 
E, taj rad :mrgreen:

Ozbiljno, ima i onaj Subaru Forester, video sam da ga u Nemackoj sada reklamiraju sa pogonom na autogas sto znaci poreske olaksice do 2018. ili tako nesto. Da se ja pitam i da imam dovoljno love za nov auto u Norveskoj uzeo bih Allroad Quattro. Ali covek ne zeli da trosi mnogo love, onda ili novo a jeftinije ili polovno a luksuzno.
 
E, taj rad :mrgreen:

Ozbiljno, ima i onaj Subaru Forester, video sam da ga u Nemackoj sada reklamiraju sa pogonom na autogas sto znaci poreske olaksice do 2018. ili tako nesto. Da se ja pitam i da imam dovoljno love za nov auto u Norveskoj uzeo bih Allroad Quattro. Ali covek ne zeli da trosi mnogo love, onda ili novo a jeftinije ili polovno a luksuzno.

Drugo u svakom slučaju :lol:
 

Back
Top