Saudiska Arabija veliko zlo .

Saudiska Arabija je

  • Globalni problem

  • Prosecna muslimanska zemlja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kaai79

Poznat
Poruka
7.065
Ono na sta pomislimo kad se pomene ova bliskoistocna zemlja je pustinja,bogati gradovi i nafta .Zahvaljujuci ovom poslednjem ova nekada zaostala nomadska zemlja je postala veoma mocna.Na njenoj teritoriji su najsvetija muhamednaska mesta Meka i Medina.Gomila turista hrli svake godine u te gradove .Inace to je i jedna od retkih drzava koja nema poreza, a svo svoje bogatstvo crpi iz nafte .Kako bi ljudi koji nisu upuceni rekli raj na zemlji .
Ipak dovoljno je samo malo zagrebati ispod povrsine kako bi isplivalo nesto mracno i strasno .Kad neko ima novac ljudi ga drugacije gledaju ,iako zanju kakva je to zemlja.
Tek 1962 u ovoj zemlji je ukinuto ropstvo ali izgleda da to nije nista uticalo na stare navike ,pa se procenjuje da i danas ima blizu 300 000 robova .
Zemlja je slika i prilika najgoreg fundamentalizma i verskog fanatizma i totalitarizma.
Sve druge religije nisu dozvoljene, kao sto nije ni isticanje bilo kog drugog verskog simbola osim sunitskog islama.A sahranjivanje i molitva drugih religija je zabranjena na teritoriji Saudiske Arabije.
Ne postoji niko ko sme da se suprotrstavi saudiskoj kraljevskoj porodici , za takve stvari se ljudi javno vesaju i obezglavljuju na sred trga, i to na istom onom trgu , na kome se posle podne igradu deca, kao da se nista nije ni desilo.
lawDM2611_228x296.jpg

Zene nemaju nikakva prava one su vlasnistvo svojih muzeva i moraju da nose ,tradicionalno odelo ,burke one prekrivaju sve pa cak i oci .
Dok muskarci nose bele tunike.
Na izborima pravo glasa ima samo mali broj usko povezanih sa kraljevskom porodicom.Politicke partije nevladine organizacije ,javni skupovi sve to je zabranjeno.
Neko bi rekao da je to prirodno i da su oni zastitnici muslimana i treba da sluze za ugled ostalima .
Ipak ono sto prvo zapada u oci jeste nacin na koji se odnose u svojoj zemlji prema istim muslimanima, koji nisu arabljani .Blizu 40% stanovnistva su stranci koji rade najteze poslove za arabljane .Ti stranci nemaju nikakva prava vise prava imaju u jednoj Holandiji ili Danskoj nego u Arabiji.
Kao drugo najveci finansijeri Alkaide su cik pogodite pa Saudiska Arabija .
Skoro 90% firmi povezanih sa Alkaidom i ciji su vlasnici Bin laden porodica su u toj zemlji, a porodica Bin laden su rodjaci sa kraljevskom saudiskom porodicom.
Vecina ljudi koji su ucestvovali u napadu na SAD je bila saudiskog porekla.
A najveci finansijeri sunitskih teroristickih pokreta sirom sveta su Saudici.
Tamo je stogo zabranjena svaka vrsta pornografije i tim stvarima se nemoze pristupiti ni preko neta .Svaka cast na moralnoj cistoti ,ali kako su to uspeli da zabrane a pristup Alkaidi je omogucen iako zvanicno se ogradjuju od njih.
Opet bi pojedinci rekli da je to zato sto su naklonjeni borbi za islam .E nije tacno .
Firme iz Saudije su najveci strani partneri americke vojne industrije i imaju akcije u svakoj vecoj firmi koja saradjuje sa americkom vojskom.
A americki zvanicnici primaju isto novca kako se to kaze za lobiranje od Arabije vise nego sto primaju za svoj rad od americkih institucija.
Sto bukvalno znaci ,sve sto vise amerikanci trose naoruzanje u ratovima sirom muslimanskih teritorija ,saudiske firme su sve bogatije.
Posle septembarskih dogadaja niko nije mogao slobodno da se krece nebom SADa osim jedne grupe stranih drzavljana, kojima je bilo dozvoljeno to cak i da napuste zemlju ,cik pogodite kome .Rodjacima Bin laden i saudiskoj kraljevskoj porodici.
I dok Saudiski seici bacaju milione na preskupa kola luksuzne zgrade i bogatstvo ne koriste priliku da za svo zlo na svetu okrive Izrael , pa cak se brinu i za ljude u Palestini i Avganistanu ,koji nemaju sta da jedu, no umesto da novac iskoriste za pomoc tim ljudima .Najvise novca ode u finansiranje nasilnih sunitskih pokreta .
Tako da imamo primer da se u Bosni cak placa ljudima da nose Brade a zenama da nose burke.A svota iznosi i do 300 evra sa tim novcima prosecna porodica u Avganistanu i Palestini moze da zivi tri meseca .
Postoji jedna stara izreka ,onaj ko najglasnije vice drzite lopova je verovatno lopov.Pa je zbog toga jako smesno to sto su Saudici zabrinuti za napade Alkaide na svoje zapadne partnere.
 
Poslednja izmena:
Ovo sve sto si kazao je ljubomora jer to nije istina.Istina je da se tamo sprovodi Islam u pravom smislu i da muslimani zive ugodno i udobno.Zene nisu diskriminisane jer one su obavezne po Islamu da se nose tako kako se nose a to je nosenje burke i to je jedna tradicija Islama da se tako nose zene.Inace muslimani su tamo dobri i onio organiziraju hodocasce u Mekki i pomazu ostalim muslimanima da nhose brade i da se pokrivaju.Zasto da se ne placaju oni koji nose brade u Bosni i da im se ne pomaze?Jednostavno zato sto Saudijska Arabija zeli pomoci ljudima koji prakticiraju Selefizam.
 
Ovo sve sto si kazao je ljubomora jer to nije istina.Istina je da se tamo sprovodi Islam u pravom smislu i da muslimani zive ugodno i udobno.Zene nisu diskriminisane jer one su obavezne po Islamu da se nose tako kako se nose a to je nosenje burke i to je jedna tradicija Islama da se tako nose zene.Inace muslimani su tamo dobri i onio organiziraju hodocasce u Mekki i pomazu ostalim muslimanima da nhose brade i da se pokrivaju.Zasto da se ne placaju oni koji nose brade u Bosni i da im se ne pomaze?Jednostavno zato sto Saudijska Arabija zeli pomoci ljudima koji prakticiraju Selefizam.

Отвори очи човече.
 
Ovo sve sto si kazao je ljubomora jer to nije istina.Istina je da se tamo sprovodi Islam u pravom smislu i da muslimani zive ugodno i udobno.Zene nisu diskriminisane jer one su obavezne po Islamu da se nose tako kako se nose a to je nosenje burke i to je jedna tradicija Islama da se tako nose zene.Inace muslimani su tamo dobri i onio organiziraju hodocasce u Mekki i pomazu ostalim muslimanima da nhose brade i da se pokrivaju.Zasto da se ne placaju oni koji nose brade u Bosni i da im se ne pomaze?Jednostavno zato sto Saudijska Arabija zeli pomoci ljudima koji prakticiraju Selefizam.

Ne seri. Jedino zasto im se sve dopusta u gorem smislu od Iraka nekada je zato sto se lizu sa Amerikom.
 
..."koji su učestvovali na napadu na SAD"...ovo je američki tekst...misim...još samo američki zvaničnici "veruju" da su arapi odgovorni za teroristički napad na tvinse...

...i...? zašto se ne reaguje...? zašto ameri ne skoče da brane ljudska prava i slobode, isto kao što su to u Iraku, Avganistanu...? :per:
...pa zato jer su partneri i jer su im arapi zavrnuli jaja zbog nafte...

licemerje bogatih...
 
Pa sta.I ja primam 300 erua mjesecno i to je velika pomoc od Saudijske Arabije tako da ne krivim Arabiju za nista jer mora se sprovoiditi vlast da bude u svakom najboljem redu stanje u zemlji.Inace uja primam 300 eura i klanjam i pustam bradu.
 
Pa sta.I ja primam 300 erua mjesecno i to je velika pomoc od Saudijske Arabije tako da ne krivim Arabiju za nista jer mora se sprovoiditi vlast da bude u svakom najboljem redu stanje u zemlji.Inace uja primam 300 eura i klanjam i pustam bradu.

А да не примаш, да ли би то радио? И када си почео то да радиш? Када си почео да примаш паре?
 
Pa poceo sam prije tri mjeseca.Jednostavno pridruzio sam se mojoj braci sa bradom i rekao da zelim postati jedan od njih.Oni su me odveli na jednom mjestu i poceli da me udaraju i lice boksovima i kad su prestali bio sam sav krvav, rekli su mi da je to uslov da trebam biti primljen u grupu.Odmah su mi dali adresu gdje trebam uzimati pare i rekli su mi da moram doci na predavanja svako vece i da ne smijem zakasniti.
 
Pa poceo sam prije tri mjeseca.Jednostavno pridruzio sam se mojoj braci sa bradom i rekao da zelim postati jedan od njih.Oni su me odveli na jednom mjestu i poceli da me udaraju i lice boksovima i kad su prestali bio sam sav krvav, rekli su mi da je to uslov da trebam biti primljen u grupu.Odmah su mi dali adresu gdje trebam uzimati pare i rekli su mi da moram doci na predavanja svako vece i da ne smijem zakasniti.

Дај ми адресу тог места, молим те.
 
Pa poceo sam prije tri mjeseca.Jednostavno pridruzio sam se mojoj braci sa bradom i rekao da zelim postati jedan od njih.Oni su me odveli na jednom mjestu i poceli da me udaraju i lice boksovima i kad su prestali bio sam sav krvav, rekli su mi da je to uslov da trebam biti primljen u grupu.Odmah su mi dali adresu gdje trebam uzimati pare i rekli su mi da moram doci na predavanja svako vece i da ne smijem zakasniti.

Bratski nema sta ,sta kaze kuran za takvo udaranje ,bas me interesuje .Sta vas uce na tim predavanjima.A ako si vec tako opredeljen nije li licemerno da uzimas novac za svoja ubedjenja..
 
Pa poceo sam prije tri mjeseca.Jednostavno pridruzio sam se mojoj braci sa bradom i rekao da zelim postati jedan od njih.Oni su me odveli na jednom mjestu i poceli da me udaraju i lice boksovima i kad su prestali bio sam sav krvav, rekli su mi da je to uslov da trebam biti primljen u grupu.Odmah su mi dali adresu gdje trebam uzimati pare i rekli su mi da moram doci na predavanja svako vece i da ne smijem zakasniti.

:worth:
 
Pa poceo sam prije tri mjeseca.Jednostavno pridruzio sam se mojoj braci sa bradom i rekao da zelim postati jedan od njih.Oni su me odveli na jednom mjestu i poceli da me udaraju i lice boksovima i kad su prestali bio sam sav krvav, rekli su mi da je to uslov da trebam biti primljen u grupu.Odmah su mi dali adresu gdje trebam uzimati pare i rekli su mi da moram doci na predavanja svako vece i da ne smijem zakasniti.

Voleo bi da se nadje neki lik koji vise nema sta da izgubi jer mu je neki pajser razneo celu porodicu u napadu bombasa samoubice. Da se prikljuci nekoj takvoj grupi i onda izvrsi harikiri sa 20kg eksploziva.
 
Pa poceo sam prije tri mjeseca.Jednostavno pridruzio sam se mojoj braci sa bradom i rekao da zelim postati jedan od njih.Oni su me odveli na jednom mjestu i poceli da me udaraju i lice boksovima i kad su prestali bio sam sav krvav, rekli su mi da je to uslov da trebam biti primljen u grupu.Odmah su mi dali adresu gdje trebam uzimati pare i rekli su mi da moram doci na predavanja svako vece i da ne smijem zakasniti.


:lol::lol:

znači sva tvoja vernost alahu se svodi na stian ćar? koristoljublje
 
Ono na sta pomislimo kad se pomene ova bliskoistocna zemlja je pustinja,bogati gradovi i nafta .Zahvaljujuci ovom poslednjem ova nekada zaostala nomadska zemlja je postala veoma mocna.Na njenoj teritoriji su najsvetija muhamednaska mesta Meka i Medina.Gomila turista hrli svake godine u grad luksuza Dubai .Inace to je i jedna od retkih drzava koja nema poreza, a svo svoje bogatstvo crpi iz nafte .Kako bi ljudi koji nisu upuceni rekli raj na zemlji .
Ipak dovoljno je samo malo zagrebati ispod povrsine kako bi isplivalo nesto mracno i strasno .Kad neko ima novac ljudi ga drugacije gledaju ,iako zanju kakva je to zemlja.
Tek 1962 u ovoj zemlji je ukinuto ropstvo ali izgleda da to nije nista uticalo na stare navike ,pa se procenjuje da i danas ima blizu 300 000 robova .
Zemlja je slika i prilika najgoreg fundamentalizma i verskog fanatizma i totalitarizma.
Sve druge religije nisu dozvoljene, kao sto nije ni isticanje bilo kog drugog verskog simbola osim sunitskog islama.A sahranjivanje i molitva drugih religija je zabranjena na teritoriji Saudiske Arabije.
Ne postoji niko ko sme da se suprotrstavi saudiskoj kraljevskoj porodici , za takve stvari se ljudi javno vesaju i obezglavljuju na sred trga, i to na istom onom trgu , na kome se posle podne igradu deca, kao da se nista nije ni desilo.
lawDM2611_228x296.jpg

Zene nemaju nikakva prava one su vlasnistvo svojih muzeva i moraju da nose ,tradicionalno odelo ,burke one prekrivaju sve pa cak i oci .
Dok muskarci nose bele tunike.
Na izborima pravo glasa ima samo mali broj usko povezanih sa kraljevskom porodicom.Politicke partije nevladine organizacije ,javni skupovi sve to je zabranjeno.
Neko bi rekao da je to prirodno i da su oni zastitnici muslimana i treba da sluze za ugled ostalima .
Ipak ono sto prvo zapada u oci jeste nacin na koji se odnose u svojoj zemlji prema istim muslimanima, koji nisu arabljani .Blizu 40% stanovnistva su stranci koji rade najteze poslove za arabljane .Ti stranci nemaju nikakva prava vise prava imaju u jednoj Holandiji ili Danskoj nego u Arabiji.
Kao drugo najveci finansijeri Alkaide su cik pogodite pa Saudiska Arabija .
Skoro 90% firmi povezanih sa Alkaidom i ciji su vlasnici Bin laden porodica su u toj zemlji, a porodica Bin laden su rodjaci sa kraljevskom saudiskom porodicom.
Vecina ljudi koji su ucestvovali u napadu na SAD je bila saudiskog porekla.
A najveci finansijeri sunitskih teroristickih pokreta sirom sveta su Saudici.
Tamo je stogo zabranjena svaka vrsta pornografije i tim stvarima se nemoze pristupiti ni preko neta .Svaka cast na moralnoj cistoti ,ali kako su to uspeli da zabrane a pristup Alkaidi je omogucen iako zvanicno se ogradjuju od njih.
Opet bi pojedinci rekli da je to zato sto su naklonjeni borbi za islam .E nije tacno .
Firme iz Saudije su najveci strani partneri americke vojne industrije i imaju akcije u svakoj vecoj firmi koja saradjuje sa americkom vojskom.
A americki zvanicnici primaju isto novca kako se to kaze za lobiranje od Arabije vise nego sto primaju za svoj rad od americkih institucija.
Sto bukvalno znaci ,sve sto vise amerikanci trose naoruzanje u ratovima sirom muslimanskih teritorija ,saudiske firme su sve bogatije.
Posle septembarskih dogadaja niko nije mogao slobodno da se krece nebom SADa osim jedne grupe stranih drzavljana, kojima je bilo dozvoljeno to cak i da napuste zemlju ,cik pogodite kome .Rodjacima Bin laden i saudiskoj kraljevskoj porodici.
I dok Saudiski seici bacaju milione na preskupa kola luksuzne zgrade i bogatstvo ne koriste priliku da za svo zlo na svetu okrive Izrael , pa cak se brinu i za ljude u Palestini i Avganistanu ,koji nemaju sta da jedu, no umesto da novac iskoriste za pomoc tim ljudima .Najvise novca ode u finansiranje nasilnih sunitskih pokreta .
Tako da imamo primer da se u Bosni cak placa ljudima da nose Brade a zenama da nose burke.A svota iznosi i do 300 evra sa tim novcima prosecna porodica u Avganistanu i Palestini moze da zivi tri meseca .
Postoji jedna stara izreka ,onaj ko najglasnije vice drzite lopova je verovatno lopov.Pa je zbog toga jako smesno to sto su Saudici zabrinuti za napade Alkaide na svoje zapadne partnere.

Пази овако,што се мене тиче нека уређују своју земљу како год хоће,то је њихово,нека је урећују по својој вери ако хоће.
Али да не дирају и не угрожавају друге,што муслимански екстремисти раде.
 
To se naziva pomocu jer kad pricamo o tih 300 eura to mi kazemo kad ces primiti pomoc jer Saudijska Arabija nam salje pomoc.Isto tako kad nemamo sta da radimo pobijemo se jer kazu nam da se tako vjezba Dzihad i da je lijepo domjeravati snagu tako da se pobijemo i neko prokvari po licu a ja udarim nekoga ali sa druge strane naidje drugi te me udaru pesnicom po nosu i nos mi postade krvav.Inace to je vjezba za Dzihad i mi se dobro slazemo i vjerujemo u Allaha.
 

Back
Top