Saudijski kralj podržao Hosnija Mubaraka

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
110129055.jpg


Globus
Saudijski kralj podržao Hosnija Mubaraka

Saudijski kralj Abdulah dao je podršku egipatskom predsjedniku Hosniju Mubaraku, osuđujući one koji se miješaju u bezbjednost i stabilnost Egipat, javila je državna novinska agencija SPA.

Kralj Abdulah prenio je telefonskom razgovoru Mubaraku da Saudijska Arabija svim sredstvima podržava narod i vladu Egipta i da osuđuje "nametljivce" koji se "upliću u bezbjednost i stabilnost Egipta, a u ime slobode izražavanja".

Mubarak je uvjerio kralja Abdulaha, koji se nalazi na rehabilitaciji u Maroku nakon operacije leđa kojoj je podvrgnut u SAD, da je situacija u Egiptu stabilna i da je to što svijet vidi samo pokušaj sumnjivih grupa da poremete stabilnost i bezbjednost u Egiptu, prenosi agencija SPA.

Mubarak, poznat po bliskim vezama sa saudijskim kraljem, dodao je da su Egipat i njegov narod odlučni da zaustave one koji koriste svoju slobodu za postizanje sumnjivih ciljeva.

Desetine hiljada demonstranata danas je ponovo izašlo na ulice Kaira, iako su mnogi proveli noć na centralnom trgu Tahrir, tražeći povlačenje Mubaraka.

Mubarak rekao je u televizijskom obraćanju naciji da će raspustiti vladu i najavio političke i ekonomske reforme najnaseljenije arapske zemlje, ne pokazujući namjeru da se povuče nakon više od 30 godina na vlasti.

(SRNA)
 
Cudi me sto je Saudijski Kralj za predsjednika Mubaraka jer on ima Islamsku drzavu arabiju koja bi zeljela da ima slobodan Egipat i koja bi zeljela da se Egipat jos dodoatno Islamizuje.ne znam sta zeli moj Kralj ali ja ga moram podrzati jer on je moj Kralj i ja njega slusam.Sve odluke koje on odrijedi su za nas podrzive.
 
Kako sad - puno !?
Jesi juče rek'o da može do četiri !?
Šta je sad?
Jel' četiri ili puno...?

Ne znam koliko zena ima ali Kraljevi mogu imati vise zena jer se pozivaju na obicaj Muhammeda s.a.v.s. koji je imao puno zena vise od cetiri.Znam da to nije pravilno ali Kralj Abdullah je moj Kralj i ja ga postujem jer on je Kralj jedne predivne Islamske drzave koja ima svijeto mjesto Kabu i Mekki.
 
110129055.jpg


Globus
Saudijski kralj podržao Hosnija Mubaraka

Saudijski kralj Abdulah dao je podršku egipatskom predsjedniku Hosniju Mubaraku, osuđujući one koji se miješaju u bezbjednost i stabilnost Egipat, javila je državna novinska agencija SPA.

Kralj Abdulah prenio je telefonskom razgovoru Mubaraku da Saudijska Arabija svim sredstvima podržava narod i vladu Egipta i da osuđuje "nametljivce" koji se "upliću u bezbjednost i stabilnost Egipta, a u ime slobode izražavanja".

Mubarak je uvjerio kralja Abdulaha, koji se nalazi na rehabilitaciji u Maroku nakon operacije leđa kojoj je podvrgnut u SAD, da je situacija u Egiptu stabilna i da je to što svijet vidi samo pokušaj sumnjivih grupa da poremete stabilnost i bezbjednost u Egiptu, prenosi agencija SPA.

Mubarak, poznat po bliskim vezama sa saudijskim kraljem, dodao je da su Egipat i njegov narod odlučni da zaustave one koji koriste svoju slobodu za postizanje sumnjivih ciljeva.

Desetine hiljada demonstranata danas je ponovo izašlo na ulice Kaira, iako su mnogi proveli noć na centralnom trgu Tahrir, tražeći povlačenje Mubaraka.

Mubarak rekao je u televizijskom obraćanju naciji da će raspustiti vladu i najavio političke i ekonomske reforme najnaseljenije arapske zemlje, ne pokazujući namjeru da se povuče nakon više od 30 godina na vlasti.

(SRNA)
Шта је ту чудно, и једне и друге подржавају САД?
 
To ne postoji.To su nemoralne zene koje su preobucene u muslimanski Hidzab i mislim da sam cuo za to ali to nisu muslimanke nego provokatorke koje koriste sve da bi ocrnile nase zene koje su dobre i postene zene.Nase zene su samo silovane od Krscana i zato mi ne dajemo da ih vide Krscani jer se bojimo da nam Krscani ne siluju zene.To se desilo u Bosni i u Ceceniji.
 
Шта је ту чудно, и једне и друге подржавају САД?

Da ne mislis da ce narod Saudijske Arabije ustati protiv Kralja?Mislim da to ne namjeravaju jer Arabljani zive veoma dobro pod Kraljem i mislim da ljepse drzave od Saudijske Arabije nema i oni su svi bogati i imaju posla.Inace Hosni Mubarak je ozenjen Krscankom Suzanne koja je izvrsiola preveliki utjecaj na predsjednika Mubaraka koji nije skoln Islamizmu.
 

Cudno... Saudijski Kralj znaci podrzava Mubaraka
Vidjecemo zasto Saudijski Kralj podrzava predsjednika Mubaraka i koji su to interesi?
Zato što zvanična Salafi ideologija KSA predviđa da su zabranjene pobune protiv vladara.

Postoje dokazi iz Sune da nije dozvoljeno dizati bune protiv lidera (Wali ul-Amr).


Zbog toga, Rijad uvek staje na stranu lidera u islamskim zemljama,
u ovom slučaju: Hosni Mubarak, Zejn al-Abedin bin Ali (Tunis) i Ali Abdulah Salih (Jemen).

A suprotno od toga, Osama bin Laden i društvo smatraju da je veoma preporučljivo ubijati lidere.
 
To ne postoji.To su nemoralne zene koje su preobucene u muslimanski Hidzab i mislim da sam cuo za to ali to nisu muslimanke nego provokatorke koje koriste sve da bi ocrnile nase zene koje su dobre i postene zene.Nase zene su samo silovane od Krscana i zato mi ne dajemo da ih vide Krscani jer se bojimo da nam Krscani ne siluju zene.To se desilo u Bosni i u Ceceniji.
ha, ne postoji. Baš je nekom stalo da imitira vaše ženske. Da ti dam linkove pa ti proceni da li su ili nisu vaše? Al nemoj da zloupotrebiš...čuvaj se za noćno mokrenje :hahaha:
 
Логично, Арабија је америчка слина чије шеике, који добијају формуле, дворце и авионе, искоришћава за посредно финансирање тероризма по свету. Да би се довукли да извлаче нафту морали су да измисле непријатеља, добили су га у лику злих муслимана са калашњиковима који су срушили близнакиње и угрозили земљу заштитника слободе и демократије.
 

Back
Top