SATOVI!

Nikad nisam volela da nosim sat ni bilo šta na rukama.
Baš sam dobila od jedne ženice s posla skoro jedan mali, crveni swatch s nekim srebrnim srcima na narukvici - mnogo je sladak, ali sam ga nosila možda dva dana - nerviralo me ono caktanje unervozi me pošto uglavnom držim ruku na bradi :wink:
 
Ja nosim jedan mali srebrni sat, nepoznate marke koji mi je mama pre nekoliko godina kupila, koji je klasican, slaze se sa svom mojim garderobom. Nosim ga uvek kada sam van kuce. Marka sata mi nije vazna.
 
ja ne nosim satove
tačnije imam jedan, ali pošto je narandžast, nosim ga samo ako se uklopi u stil tog dana
a i onda najčešće zaboravim, koće da misli na sat, jbt.. :lol:
neka ga, neka sačeka leto i kratke rukave :P

Ne kapiram ih kao neku robu, ne znam gde ima da se kupi, mislim, nije mi ni potreban, imam sat na kompu i na telefonu, a narukvice nosim radi ukrasa...
Navika je čudo, i kad ga imam na ruci, ne pogledam u njega nikada!


eto, a pitanje nije šta mislite i imate li sat, nego gde kupujete, kakve volite itd :lol:
dakle, ćorak od Bet, ali uz najbolje želje da tema uspe :D
 
Nisam neki narocit ljubitelj satova.
Kad nosim sat tacnija sam, to sam primetila .
Volim metalne ali mi se pojavi alergija na ruci.
Moja koza je stvorena za plemenitije metale. :D
Ttrenutno imam samo jedan no name, srebrnkaste boje, mali, lep, vrlo jednostavan, prikladan i za sportske i za elegentne prilike, nosim ga ponekad i svi mu udeljuju komplimente kako je lep.
 
nekada sam nosila sat... imam jos uvek fancy zlatan sat koji kosta ko zna koliko puno
inace je vredan i zbog svoje istorijske vrednosti... mislim, sat je stari

imam sat na telefonu, ne nosim vise sat osim ako hocu njim da se okitim, a to je samo ponekad... i onda zaboravim i da ga navijem, ali i onako je na ruci zbog ukrasa
 
oduvek sam govorila -"ja bez sata kao bez gaca!" :lol: Ocajna sam ako ga nemam na ruci, a to je samo u slucaju ako je crkla baterija pa nisam jos zamenila ili sam ga iz nekog razloga skinula i zaboravila da stavim... Znam da sad svi manje vise koriste satove na mobilnim, i ja ponekad pogledam u njega, ali opet mi je lakse da bacim pogled na levu ruku nego da trazim mobilni... sto neko rece - navika je cudo! :)

Oduvek sam nosila Swatch satove, i kao klinka decije plasticne sarene, pa Pop Swatch, i sad one lepe metalne, srebrne... Uvek sam ih kupovala po free-shop-ovima na aerodromima, kao i ovaj sto sad nosim pre par godina na aerodromu u Parizu...(Swatch radnja u Knezu otvorena tek prosle godine!) Nije mi bitno da je najnovija kolekcija (zasto bi?) nego da mi se svidja, da je vodootporan, kvalitetan, sto Swatch-evi jesu, a jako su mi lepi i Fossil i DKNY...
 
ja imam sat kakav sam duugo trazila...materijal od, neke vrste prevrnute koze, ali nije to, svetlo plav, sirok oko8cm,,,sa strane duz obe ivice ima metalnu dugmad, na sredini mali sat, kopca se sa 4 dugmeta...nosim ga tako da mi sam sat bude na odrenut da unutrasnjsnosti desne ruke, pa ljudi obicno misle da mi je to narukvica i bas se zacude kad im kazem da je sat...
 
Trenutno nosim Swatch, srebrnasto-bele boje, diskretan, srednje velicine.
Ne volim one minijaturne, nakindjurene, kicerajske, zlatne..brrrr :D
Ne nosim ih kada sam kuci, smetaju mi.
 
pikax:
Trenutno nosim Swatch, srebrnasto-bele boje, diskretan, srednje velicine.

Imam veoma slican i takodje je Swatch, srebrn je, srednje velicine sa zanimljivom narukvicom, neobicnom. Iako nisam bas osoba koja voli da nosi satove, od kad sam ovog dobila skidam ga samo kad idem na spavanje zbog delikatnosti njegove narukvice.
Nekada sam imala takodje srebrnog Fossil, pojma nemam gde li mi je..hmm...verovatno se vuce negde po ormanu..
 
Ja volim satove iako ih ne nosim cesto. Imam samo jedan srebrni, malen je, elegantan i jednostavan. :) Njega sam pre stalno nosila sada sa vremena na vreme. :)
Poceli su da mi se svidjaju malo veci satovi ali nikako oni muski ili preveliki. Ne volim ni kiceraj. :roll:

Evo npr. Calvin Klein ima te lepe, malo vece satove a isto tako i DKNY. :)

discretion.jpg


dkny2'4.jpg


A Gucci ima strava male satove. :)

gucci_front.jpg
 
......Veoma volim satove - retko se dogodi da zaboravim koliko mi znaci svakodnevna, 'mala' doza neuroze ispoljena kroz potrebu da svaki cas 'kontrolisem' protok vremena i licno mi kotiranje u istom...:D...Dopada mi se sveden, jednostavan dizajn 'cistih' linija i kvalitetne izrade...Vec dugo se ne odvajam od istog - u pitanju je 'tenk' model, prvougaonog oblika, srednje velicine i nemerljive sentimentalne vrednosti...;)
 
Do skora sam nosila sat svakodnevno, cak i kad spavam :p , sad se pokvario i navikla sam se da gledam sat na mobilnom, mada me smara sto moram da izvlacim mob. iz tasne kad god hocu da pogledam... Svidjaju mi se srebrni satovi, a unutra neka neutralne boja, da mogu da uklopim sa garderobom, nista upadljivo ili sljastece. Super satove ste stavile, imamo isti ukus, bas bih rado pazarila neki ;).
 
trenutno imam klekciju swatch-eva.
jednu kockastu omegu, zlatnu....koju baš i ne nosim...
voljeni tag rikno, i nikako da ga ponesem napolje kod majstora...
 

Back
Top