Quantcast

satelitska ili kablovska

Poruka
8
Pošto nisam siguran šta je bolja varijanta satelitska ili kablovska, tražim savet pametnijih. U Kikindi postoji kablovski sistem SBB uz pretplatu od 395 dinara mesečno. Izbor programa, po mom ukusu, prosečan. Pristup 7200 ili 8400 dinara - u zavisnosti od načina plaćanja.

Sa druge strane je digitalna satelitska antena koja se može kupiti u Praktikeru u Segedinu po ceni od 90 evra Sky Master DX 24 ...

Hvala

nature

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.563
Ako kupujes resiver samo Dreambox nista drugo po meni jer je Dream zakon.Vise se gleda resiverom nego preko kablovske sad sve zavisi od toga kako stojis sa novcem jer je dream dosta skup a taj sky master ne kupuj jer mi se cini da je vrlo slaba podrska za njega

SRDJAN_FR

Zainteresovan član
Poruka
142
ako covek nema adsl internet ne treba mu Dreambox

ja mu savetujem da uzme TOTAL TV paket od sbb

kostace risiver 9900 din + 590 dinara svaki mesec za kanali domaci koji ce emituju u digitalni oblik

jeste da je malo skuplje od kablovske ali ako je njegov risiver moz e i da skenira ostali programi na drugi satellit

ustvari sve zavisi koje programe on zeli da gleda

ne KUpuj nista za sad

pre 2 dana je lansiran novi satelit i tamo ce telekom srbioja da ima svoj paket isto.. ali ne znam da li ti preferiras da gledas strane programe i kakve ( filmske sport razno ) ili domaci??

vise info za sbb imas na njihov forum
http://forum.sbb.co.yu/

poz

ssky

Zainteresovan član
Poruka
249
sky star 2 i ako imaš komp super, dosta je kanala dostupno piratskim putem. Tačno je da se nezna dokle ali kanali su izvrsni i vredi.
Kablovski uopšte negledam od kako sam kupio sky star dva.
Kablovska je dobra po meni jedino ako pružaju internet usluge.

Poruka
8
Hvala svima, sada već imam precizniju sliku šta treba da nabavim. Uzgred, SBB u Kikindi pruža i internet usluge, ali im ponuda kanala, za sada, ipak nije baš idealna, obzirom da, kako čujem od mnogih koji su priključeni već godinama, ne uvažavaju previše sugestije koje kanale da ubace. Obzirom da moju porodicu čine tri generacije, najviše bi mi odgovarao izbor koji sadrži miks standardnih domaćih kanala, programa država ex Yu, možda susednih Mađarske i Rumunije, i obavezno filmskih i sportskih programa. Naravno, neće škoditi ni malo stranih informativnih programa.

ssky

Zainteresovan član
Poruka
249
leiland:
imam jedno pitanje. . .nije ptreban precizan odgovor!
bio sam prikljucen na Ikom kablovsku pa su me odsekli a ja se sam prikljucio pre 20 dana.
da li postoji nacin da oni to saznaju ? naravno bez dolazenja do stana!
Hvala
možda provale kosi sada i gotov si.
Ali ozbiljno moždaa imaju momke koji šetaju zgaradma i proveravaju sis.