SATANIZACIJA SRBA SE NASTAVLJA

  • Začetnik teme Začetnik teme prlee
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

prlee

Aktivan član
Poruka
1.245
U sred procesuiranja Albancima za trgovinu organima,u javnost se bac još jedna neviđena laž u obliku filma CAGED !!!

Film odlsikava anti Srpsku histeriju.Navodno na početku filma piše "prostori biveš Jugoslavije"...Trt milojka,odmah posle toga pa sve do kraja filma dato je do znanja da su krvnici u ovom filmu,itrgovci organima SRBI!!!
Još onaj lik sa velikom tetovažom preko ramena "Bog čuva Srbe"

Neviđena bruka.Doktor koji odstranjuje orgnae predstavljen kao psihopata,pogled koji ledi i sva ta sranja...naravno Srbin...

Sećamo se filmova sa početka raspada SFRJ gdje se takođe slično predstavljalo,pa filma lisica,u kom navodno love Karadžića ali ovo?! Ovo prevazilazi svaku meru.Anti Srpska propaganda se nastavlja samo što se u vreme kad je Marti izneo istinu na delu o trgovini organima na Kosovu svetu u oči baca neviđena laž i kleveta protiv Srpskog naroda...Pogledajte film,i sami prosudite šta pišem...

Zapoanjen sam na koji način se trude da ans predstave...Naravno jezik im baš nije najbolji al ajde...Srbi zvjeri-to je poenta.

Film možete pogledati ovdje...


http://www.filmovizija.com/sa-prevodom-online/caged-2010-video_194763929.html


Žalosno je samo što niko iz Srbije sa vlasti ne krene da se bori za cenzuru protiv ovakvog brukanja i klevetanja jednog naroda!!!
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta smo im skrivili kroz istoriju, ali Francuzi nam polako postaju veci dusmani i od Austrijanaca.

Trebalo bi uloziti protest kod Francuskog ambasadora, ali kako stvari stoje, jos ce i da dobiju izvinjenje od Tadica zato sto su prinudjeni da gledaju takve grozote koje cini Srpski narod pa makar samo i na filmu:dash:
 
Ne znam sta smo im skrivili kroz istoriju, ali Francuzi nam polako postaju veci dusmani i od Austrijanaca.

Trebalo bi uloziti protest kod Francuskog ambasadora, ali kako stvari stoje, jos ce i da dobiju izvinjenje od Tadica zato sto su prinudjeni da gledaju takve grozote koje cini Srpski narod pa makar samo i na filmu:dash:

Pa sta ocekujes kad im je sef drzave Madjar :roll:

Znas ono kad pitali Sarkozija ko bi pobedio u fudbalskoj utakmici Austrije i Madjarske, a on pita protiv koga igraju?
srpski_smajli_2.gif
 
Ништа ново. Луд је онај ко је и очекивао нешто другачије. Курс у односима запада према Србима је исти вековима уназад, и ту се ништа неће променити без обзира на промене власти, режима, државног уређења или било чега другог. Увек је био антисрпски, чак и онда кад су односи наизглед били пријатељски и савезнички.
 
Pa sta ocekujes kad im je sef drzave Madjar :roll:

Znas ono kad pitali Sarkozija ko bi pobedio u fudbalskoj utakmici Austrije i Madjarske, a on pita protiv koga igraju?
srpski_smajli_2.gif

Isto su radili i kad im je sef drzave bio francuz .... To je raspala drzava i nadam se da ce uskoro mundzosi da ih dovedu u red ....

Volimo francusku kao sto je ona volela nas !!!

Ne daj se Pukovnice - gazi picopevce ....

Rusijo volimo te !!!

Kusta legendo snimi film o Kusneru !!!
 
Isto su radili i kad im je sef drzave bio francuz .... To je raspala drzava i nadam se da ce uskoro mundzosi da ih dovedu u red ....

Volimo francusku kao sto je ona volela nas !!!

Ne daj se Pukovnice - gazi picopevce ....

Rusijo volimo te !!!

Kusta legendo snimi film o Kusneru !!!

Nemoj samo da poistovecujes Francuze sa politikom njihove drzave - oni se tamo pitaju, taman koliko i mi ovde :(
 
Nemoj samo da poistovecujes Francuze sa politikom njihove drzave - oni se tamo pitaju, taman koliko i mi ovde :(

Taman posla - ja pravim jasne razlike .. tu olos koja je snimila film , kusnera , sarkozija , vladu koja nas je bombardovala i vladu koja je priznala Kosovo , Anri Levija , Gliksmana , Bendita ... na jednu stranu .. a muslimansku ugnjetenu manjinu koja napokon mora dici glavu i poceti borbu svim sredsvima za svoja ustavom francuske i standardima EU zagarantovana ljudska , verska , kulturna , prosvetna i teritorijalna prava na drugu stranu ..

Zivela Rusija !!

Volimo francusku kao sto ona voli nas !!

Kusta legendo snimi film o Kusneru !!
 
Poslednja izmena:
Колико сам видео ради се о страном филму што и није чудо.Већи проблем представља домаћа филмска продукција која по количини сатанизације сопственог народа не заостаје за иностраном а чак се стиче утисак да се и утркује са њом.Након филмова Турнеја,Бесе,Српског филма...стиже се до филма који је у примпреми а који ће се по помпензним најавама бавити темом срба као ратних злочинаца. Нема потребе да се странци троше на ширење антисрпске пропаганде.Довољно је да финансијски помогну пројекте домаћих аутора који би драге воље ту улогу преузели на себе.
 
Zapoanjen sam na koji način se trude da ans predstave...Naravno jezik im baš nije najbolji al ajde...Srbi zvjeri-to je poenta.

Film možete pogledati ovdje...


http://www.filmovizija.com/sa-prevodom-online/caged-2010-video_194763929.html


Žalosno je samo što niko iz Srbije sa vlasti ne krene da se bori za cenzuru protiv ovakvog brukanja i klevetanja jednog naroda!!!

Uh, ovo se mora nabaviti... preporucit cu i prijateljima, a frendovima iz Amerike budem poklonio nekoliko kopija...
 
to je kushnerovo maslo, on je bio na chelu tzv lekara bez granica u vreme skandala sa trgovinom organima od otetih srba, a to je velika banda.

ima na netu pricha onog nemca kome je presadjeno srce srbina, poshaljite tu prichu bandi koja je snimala film


Upravo je Kušner osuđen za zataškavaje tog zlodjela i činio sve da istina ne dođe na videlo...Sada u sred procesa njegova francuska naravnop po njegovim savetima i njemu sličnih,podmeće svetu ovu nevidjenu laž.Na najgori način pokazuju srbe,sa tetovažama "bog čuva srbe" ,dugim kosama,i zverskim pogledima...A jezik su morali malosrediti,jer se vidi da je to loš Srpski govor...

Ovakav film ne bi smelo da uvidi svetlo dana..Jer se zna ko je optužen za trgovinu organima!

Naši debili na vlasti,umestoda krenu da ovo cenzuršu po svak ucjenu i da za ovo djelo odgovara kako režiser tako i svi oni iza,naši se brinu kako i sami da nas opljuju...
Posle će glupi zapadni svet proguta ovo mada to ne bi progutao ni pas sa maslacem...


Zgrožen sam ovim...trebate obavezno pogledati ovu histeriju protiv Srba,kako je osmišljen film sa kavezom u podrumu,sa zverskim pogledimasa krvničkim vadjenjem organa....
Dok se navodno shiptari i kushner procesuiraju za trgovinu organima sad se svetu baca ova ne vidjena laž pred oči...Sad srbi trgovci organima?!?!?!
Mamu im ebem lažovsku!!!

Film napravljen o kosovu.pa kako srbi bre da na kosovu trguju sa organima sunce im lopovsko i lazhovsko!!!

Pokushaj ometanja procesa koji je zapochet protiv kushnera i mafije shiptarske!!!

Zgrožen sam.

Film je teško blaćenje Srba.Na ovim se ne treba i ne sme zažmuriti.Odgledajte film i ustanimo protiv toga!!!


http://www.filmovizija.com/sa-prevodom-online/caged-2010-video_194763929.html
 
Колико сам видео ради се о страном филму што и није чудо.Већи проблем представља домаћа филмска продукција која по количини сатанизације сопственог народа не заостаје за иностраном а чак се стиче утисак да се и утркује са њом.Након филмова Турнеја,Бесе,Српског филма...стиже се до филма који је у примпреми а који ће се по помпензним најавама бавити темом срба као ратних злочинаца. Нема потребе да се странци троше на ширење антисрпске пропаганде.Довољно је да финансијски помогну пројекте домаћих аутора који би драге воље ту улогу преузели на себе.

Potpuno si u pravu na zalost. Samo ne znam u kakvoj su sredini odrastali i kakav je uopste mentalni sklop takvih ljudi nazovi Srba, koji po svaku cenu zele da ponize i svoj narod, a samim time i sebe same ucestvom u takvim projektima.
Mislim da su to slucajevi za psihijatriju jer ocigledno boluju od kompleksa nize vrednosti i po svaku cenu spremni su na sva ponizenja i da urade sve, samo da bi dokazali da su oni vredni takve casti da se uvrste u drustvo "visokocivilizovanih" i naprednih nacija, pa makar im oni pobili i celu familiju. Takvi su za vreme ratova okupatorima izdavali i rodjenu bracu zarad egoisticne potrebe za pripadnoscu pobednickoj i jacoj strani.
 
Upravo je Kušner osuđen za zataškavaje tog zlodjela i činio sve da istina ne dođe na videlo...Sada u sred procesa njegova francuska naravnop po njegovim savetima i njemu sličnih,podmeće svetu ovu nevidjenu laž.Na najgori način pokazuju srbe,sa tetovažama "bog čuva srbe" ,dugim kosama,i zverskim pogledima...A jezik su morali malosrediti,jer se vidi da je to loš Srpski govor...

Ovakav film ne bi smelo da uvidi svetlo dana..Jer se zna ko je optužen za trgovinu organima!

Naši debili na vlasti,umestoda krenu da ovo cenzuršu po svak ucjenu i da za ovo djelo odgovara kako režiser tako i svi oni iza,naši se brinu kako i sami da nas opljuju...
Posle će glupi zapadni svet proguta ovo mada to ne bi progutao ni pas sa maslacem...


Zgrožen sam ovim...trebate obavezno pogledati ovu histeriju protiv Srba,kako je osmišljen film sa kavezom u podrumu,sa zverskim pogledimasa krvničkim vadjenjem organa....
Dok se navodno shiptari i kushner procesuiraju za trgovinu organima sad se svetu baca ova ne vidjena laž pred oči...Sad srbi trgovci organima?!?!?!
Mamu im ebem lažovsku!!!

Film napravljen o kosovu.pa kako srbi bre da na kosovu trguju sa organima sunce im lopovsko i lazhovsko!!!

Pokushaj ometanja procesa koji je zapochet protiv kushnera i mafije shiptarske!!!

Zgrožen sam.

Film je teško blaćenje Srba.Na ovim se ne treba i ne sme zažmuriti.Odgledajte film i ustanimo protiv toga!!!


http://www.filmovizija.com/sa-prevodom-online/caged-2010-video_194763929.html

Tako je
Trebalo bi neko da potegne peticiju za davanje na sud ovih gadova koji su ucestvovali u snimanju filma.
Ne zelim da ga pogledam jer sam tek kupio novi televizor koji bi kod mene vec na pola filma mogao da "padne za slobodu"
 
tako se to radi.
najpre prava istina dospe u javnost, a onda neko krene da plasira još "pravih istina" i tu je kraj.
tako se vlada celim svetom od kako postoji.

pojavi se istina o vanzemaljcima - daj još filmova o vanzemaljcima
pojavi se istina o masonima - osnuj još masonskih organizacija
pojavi se istina o reptilima - daj filmove, daj emisije, daj teorije zavere...samo zato, jer kod ljudi postoji svest da je Istina prava jedino ako ostane sakrivena. Čim počne da se otkriva na razne načine, ona se devalvira, anulira i u nju se više ne veruje.

tako će biti i sa tim organima.
Jednog dana će se pričati "ma daj, tamo na balkanu se ne zna ko je kome više povadio bubrega i prodao pankreasa ovde nama na Zapad.."
 
A zakaj se film o nekakvim... sto su vec, dozivljava kao "slika o Srbima"?

Ono, dozivljavate li vi neki poseban film kao sliku o Amerima, ako da - koji? A koji o Englezima, o Rujama, Nijemcima... ?

Ili su to Srbi neki specijalni faktor da se o njima trebaju snimati samo hvalospjevi? Wtf?
 
Na kakv način su opisali Srbe...kakve tetovaže,kakve grimase...Tipični izvitopereni manijaciduge kose,krvničkih očiju,ne mnogo pametni,sa krvožderskim ambicijama...

Mamu vam ebem bre lažljivu!

Tako se stvara stereotipno shvatanje i los pogled na jedan narod. Zahvaljujuci Holivudskom smecu, mnoge licnosti i narodi su zauvek u svetu zapecaceni i obelezeni kao "izvorno zlo" koje u sirokom luku treba zaobilaziti i izbegavati svaki normalan kontakt sa njima.
I ovo francusko samo dokazuje kakvo misljenje kod njih vlada o nama, a nasa Vlada uporno hoce da nas spoji sa nekime ko nas uopste nece i ne voli. Umesto da se okrecu ekonomskoj saradnji sa onima koji nas bar ne mrze i nikada nisu rekli niti pomislili nista lose o nama. Svaka saradnja sa zapadom moze da izadje samo nepovoljno po nas iz prostog razloga sto nas ne cene i ne postuju kao ravnopravne partnere, vec samo kao "pacijente" i nekoga kome treba oguliti kozu za primer.
 
tako se to radi.
najpre prava istina dospe u javnost, a onda neko krene da plasira još "pravih istina" i tu je kraj.
tako se vlada celim svetom od kako postoji.

pojavi se istina o vanzemaljcima - daj još filmova o vanzemaljcima
pojavi se istina o masonima - osnuj još masonskih organizacija
pojavi se istina o reptilima - daj filmove, daj emisije, daj teorije zavere...samo zato, jer kod ljudi postoji svest da je Istina prava jedino ako ostane sakrivena. Čim počne da se otkriva na razne načine, ona se devalvira, anulira i u nju se više ne veruje.

tako će biti i sa tim organima.
Jednog dana će se pričati "ma daj, tamo na balkanu se ne zna ko je kome više povadio bubrega i prodao pankreasa ovde nama na Zapad.."

Ali sta mi mozemo sada da uradimo protiv toga konkretno?
 
A zakaj se film o nekakvim... sto su vec, dozivljava kao "slika o Srbima"?

Ono, dozivljavate li vi neki poseban film kao sliku o Amerima, ako da - koji? A koji o Englezima, o Rujama, Nijemcima... ?

Ili su to Srbi neki specijalni faktor da se o njima trebaju snimati samo hvalospjevi? Wtf?

Recimo isti ti Ameri su gomilom filmova, stvorili sliku o svojim "juznjacima" kao o polupocepanim, smrdljivim, primitivnim, nekulturnim, neobrazovanim, i krajnje sadisticki nastrojenim seljackim kreaturama koje "zdrava" americka omladina najbolje da zaobilazi osim ako ne zeli da zavrsi u nekom loncu nekog mutiranog juznjackog ljudozdera ili psihopate.
 
Recimo isti ti Ameri su gomilom filmova, stvorili sliku o svojim "juznjacima" kao o polupocepanim, smrdljivim, primitivnim, nekulturnim, neobrazovanim, i krajnje sadisticki nastrojenim seljackim kreaturama koje "zdrava" americka omladina najbolje da zaobilazi osim ako ne zeli da zavrsi u nekom loncu nekog mutiranog juznjackog ljudozdera ili psihopate.

S obzirom da juznjaci i jesu solidnim dijelom polupocijepane, smrdljive, primitivne, nekulturne, neobrazovane i krajnje sadisticke seljacke kreature, stice se utisak da sa tim filmovima i nisu puno pogrijesili. Si bio ti nekad na tom njihovom jugu?

Ali tu su dakle Ameri stvarali sliku o Amerima. Imas li neki bolji primjer od ovog?
 

Back
Top