Quantcast

Satanin Poslanik - Muhamed

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
Malo iz biografije Sataninog poslanika Muhameda...

Doticni je imao snove, padao u transeve i imao je vizije koje su ga toliko uznemiravale da je pomisljao na samoubistvo. Kada god je imao "kontakt" andjela Gavrila, znoj je izbijao iz njega, padao je na zemlju, i to je bio pocetak islama. U prvo vreme se plasio da ti "kontakti" nisu slucajno od zlih duhova. Kljucnu ulogu je odigrala njegova zena koja ga je ubedila da dolaze od Boga (zbog ovoga su muhamedanci morali promeniti biblijsku cinjenicu da je Eva nagovorila Adama da jede sa drveta, jer je rec o istoj prevari).

Kako je broj pristalica rastao, poceo je da prica protiv stanovnika Meke i njihovog idolopoklonstva. Upravo je tu i pala prva krv u ime nove "religije". Poslao je deo svojih pristalica da se kriju u pustinji Etiopije, a sam je napravio kompromis sa onima iz Meke ukljucujuci neke od njihovih idola u islam. Proglasio je kako su Al-Lat, Al-Uzza i Manat, tri Mekina bozanstva, zabravo bozice i kako ih treba prizivati. To je pomoglo stanovnicima Meke da prihvate Islam, ali je Muhamed kasnije priznao da je to bio kompromis sa satanom.

U svom zivotu je bio zenjen sa 15 zena, iako je propovedao maksimum od 4 zene. Za sebe je napravio izuzetak (Sura 33:50).

Nakon osvajanja Medine, pocinju "sveti ratovi". Pokoreni su imali tri izbora: prihvatiti islam, placati porez ili umreti od maca. Tako je pocelo ucenje o dzihadu, ratu u svrhu islama. Muhamed je propovedao da umreti za islam znaci zavrsiti u raju okruzen devicama (4,74)(5,33).

U bitci sa Jevrejima, preko 2000 Jevreja je masakrirano. Muhamed je iz te bitke uzeo sebi Jevrejku za zenu, koja je izgubila muza, oca, i brata. Ona je otrovala Muhamedov obrok, ali je on primetio i ispljunuo pre nego je otrvo uspeo da ga ubije. Ipak, kombinovano sa zapalenjem pluca, umro je u 64. godini zivota.

U slici to izgleda ovako: http://www.geocities.com/pvrosman/BOOKOFDEATH.jpg

albatros

Početnik
Poruka
15
MaranAta:

Doticni je imao snove, padao u transeve i imao je vizije koje su ga toliko uznemiravale da je pomisljao na samoubistvo. Kada god je imao "kontakt" andjela Gavrila, znoj je izbijao iz njega, padao je na zemlju, i to je bio pocetak islama. U prvo vreme se plasio da ti "kontakti" nisu slucajno od zlih duhova. Kljucnu ulogu je odigrala njegova zena koja ga je ubedila da dolaze od Boga (zbog ovoga su muhamedanci morali promeniti biblijsku cinjenicu da je Eva nagovorila Adama da jede sa drveta, jer je rec o istoj prevari).

Kako je broj pristalica rastao, poceo je da prica protiv stanovnika Meke i njihovog idolopoklonstva. Upravo je tu i pala prva krv u ime nove "religije". Poslao je deo svojih pristalica da se kriju u pustinji Etiopije, a sam je napravio kompromis sa onima iz Meke ukljucujuci neke od njihovih idola u islam. Proglasio je kako su Al-Lat, Al-Uzza i Manat, tri Mekina bozanstva, zabravo bozice i kako ih treba prizivati. To je pomoglo stanovnicima Meke da prihvate Islam, ali je Muhamed kasnije priznao da je to bio kompromis sa satanom.

U svom zivotu je bio zenjen sa 15 zena, iako je propovedao maksimum od 4 zene. Za sebe je napravio izuzetak (Sura 33:50).

Nakon osvajanja Medine, pocinju "sveti ratovi". Pokoreni su imali tri izbora: prihvatiti islam, placati porez ili umreti od maca. Tako je pocelo ucenje o dzihadu, ratu u svrhu islama. Muhamed je propovedao da umreti za islam znaci zavrsiti u raju okruzen devicama (4,74)(5,33).

U bitci sa Jevrejima, preko 2000 Jevreja je masakrirano. Muhamed je iz te bitke uzeo sebi Jevrejku za zenu, koja je izgubila muza, oca, i brata. Ona je otrovala Muhamedov obrok, ali je on primetio i ispljunuo pre nego je otrvo uspeo da ga ubije. Ipak, kombinovano sa zapalenjem pluca, umro je u 64. godini zivota.

Nisi upravu za masakriranje Jevreja,jer je Muhamed a.s. prvi uveo zabranu da se tela ubijenih ne masakriraju, zna se da u bici na Bedru muslimani su pobedili,a poginule sahranili na dostojan nacin,a zarobljene tretirali toko sto su bili i odeveni i nahranjeni koliko je situacija dozvoljevala.
U isalamu nikada nije bilo prisile radi vere, to sto je neko primio islam bez prisile,a nekome to neodgovara kao tebi nemora da znaci da je bio mucen ili ti bio ucenjen da primi islam.
Neznam prijatelju odakle tebi toliko mrznje prema Islamu, mozda je neki sledbenik uradio tebi nesto lose,al to ti nedaje pravo da tako govoris o Islamu,pogledaj samo sta Islam znaci na arapskom.
:?: :idea:

Christadelphian

Aktivan član
Poruka
1.554
Počev još od janičara koji su takodje svojevoljno bez prisile preuzeli Islam i svih onih koji su od straha da ne budu nabijeni na kolac promenili ime i veru !
Nije mi jasno zašto trošiš reči i vreme da takvim argumentima potvrdjuješ svoju veru ?
Problem je kod tebe kao i kod Unknowa , kažete da ste svi jedno telo a znamo šta i kako mnogi muslimani rade a sa druge strane pište kako Kuran govori drugačije .
Pa recite onda u šta vi verujete ?

albatros

Početnik
Poruka
15
Christadelphian:
Počev još od janičara koji su takodje svojevoljno bez prisile preuzeli Islam i svih onih koji su od straha da ne budu nabijeni na kolac promenili ime i veru !
Nije mi jasno zašto trošiš reči i vreme da takvim argumentima potvrdjuješ svoju veru ?
Problem je kod tebe kao i kod Unknowa , kažete da ste svi jedno telo a znamo šta i kako mnogi muslimani rade a sa druge strane pište kako Kuran govori drugačije .
Pa recite onda u šta vi verujete ?
Pa reci cu ti kratko,pravi vernik je kod muslimana onaj koji veruje u Kuran, bozje poslanike i meleke itd. da ne nabrajam,mislim i da kod vas se za prave vernike smatraju isto oni koji slede Bibliju, svi ostali po meni su u zabludi.
Medjutim to je moje misljene i nemora biti relevantno za svakoga.
Mislim da je u osnovi svake vere da postujes prvo tudju veru kako bi mogo da postujes i spoznas svoju veru.

Christadelphian

Aktivan član
Poruka
1.554
Kada se radi o Bibliji
nije stvar u sledjenju "Biblije"
pošto je različiti ljudi različito tumače
sledi se svoje tumačenje Biblije ili tudje što je mnogo gora varijanta.
Ja ne kažem da sam jedno telo sa svima koji čitaju ili poseduju Bibliju.
Ali Unknown jeste , a time i sa ubicam samoubicama i krvnicima . On se ne pita kako oni tumače jednostavno ih prihvata jer su muslimani.
Zato te pitam da li si ti deo tela muslimana?
Aako jesi kao poštovanje imaš prema onima koji su ubijeni za rad visokih muslimanskih ciljeva?
Ako veruješ u Kuran a tamo ne piše ništa loše kao što kažeš onda budi dostojan tome i ogradi se od drugih "muslimana" jer na kraju krajeva oni ni nisu onda muslimani već nakarade.
To ja mogu da poštujem a ubice kako god sebe zvali ne mogu jer greše .A ubice koji vole da ubijaju ne mogu jer su zli .

albatros

Početnik
Poruka
15
Christadelphian:
Kada se radi o Bibliji
nije stvar u sledjenju "Biblije"
pošto je različiti ljudi različito tumače
sledi se svoje tumačenje Biblije ili tudje što je mnogo gora varijanta.
Ja ne kažem da sam jedno telo sa svima koji čitaju ili poseduju Bibliju.
Ali Unknown jeste , a time i sa ubicam samoubicama i krvnicima . On se ne pita kako oni tumače jednostavno ih prihvata jer su muslimani.
Zato te pitam da li si ti deo tela muslimana?
Aako jesi kao poštovanje imaš prema onima koji su ubijeni za rad visokih muslimanskih ciljeva?
Ako veruješ u Kuran a tamo ne piše ništa loše kao što kažeš onda budi dostojan tome i ogradi se od drugih "muslimana" jer na kraju krajeva oni ni nisu onda muslimani već nakarade.
To ja mogu da poštujem a ubice kako god sebe zvali ne mogu jer greše .A ubice koji vole da ubijaju ne mogu jer su zli .
Pa ovako,postoje mnogo njih koji su ogorceni,izgbili svoje najblize i kod njih preovladjuje mrznja jer je NN osoba pocinila neki zlocin,pa sada on mrzi celu naciju jos gore veru kojoj ta osaba pripada.
Mislim da je to velika greska jer svako ima ime i nemoze se generalizovati.
Islam uci na istarajanju u nevoljama(Saburu), ali je malo njih koji mogu ustrajati u tome.

Christadelphian

Aktivan član
Poruka
1.554
Pa i hrišćanstvo ima isto
Knjiga o Jovu je jedan primer .
Hrišćani ne trebaju da se suprostavljaju zlu čak ni da se sude pred svetskim sudovima jer znaju da je Bog taj koji sudi i da će Njegov sud biti konačan.
A i nevolje koje nam dolaze dolaze nam od Boga tako da je sve deo Njegove volje .

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
albatros:
MaranAta:

Neznam prijatelju odakle tebi toliko mrznje prema Islamu...
Не знам ни о каквој ти то мржњи уопште причаш... Јер говорити истину о сатанском покрету мухамеданском је све само не мржња. Реч је о томе да ви, потомци неког посрнулог Србина, који се полакомио за новцем и није хтео да плаћа харач, па се потурчио, заправо појма немате да сте наследили веру сатанску од тог истог претка. Није редак случај да многи од вас појма немају о каквим поганима све пишу сатански стихови, укључујући и хадисе... Остани на форуму и имаћеш прилику да још много тога сазнаш о секти чији си члан. :roll:

Уздравље ! :wink:

фигхтер

Primećen član
Poruka
729
искрено - никад ми није било јасно како неко само може тако нешто да прича...
хм, мухамед сатанин слуга, изасланик, бла, бла, бла...
то вероватно исто и муслимани говоре за буду, само зато што није био исте вере као и они.

и значи све се води на једно - ја те мрзим, ти си сатаниста само зато што се твој бог зове "миле", а не "пера" као мој бог.

"има девојака од којих ти се омрзне женски род; и генерала од којих ти се омрзне отаџбина; и свештеника од којих ти се омрзне релгија..." :roll:

rdeki

Elita
Poruka
17.412
фигхтер:
искрено - никад ми није било јасно како неко само може тако нешто да прича...
хм, мухамед сатанин слуга, изасланик, бла, бла, бла...
то вероватно исто и муслимани говоре за буду, само зато што није био исте вере као и они.

и значи све се води на једно - ја те мрзим, ти си сатаниста само зато што се твој бог зове "миле", а не "пера" као мој бог.

"има девојака од којих ти се омрзне женски род; и генерала од којих ти се омрзне отаџбина; и свештеника од којих ти се омрзне релгија..." :roll:
Tako je...
I ako si COVEK bices COVEK bez obzira kojoj religiji pripadas.
A ako nisi COVEK, dzaba ti busanje religijom i Bogom koga zapravo i ne postujes kako bi trebalo.

bosanacXXL

Početnik
Poruka
19
Zaist MaranAta slabo poznaje svoju vjeru.Da malo bolje poznaje svoju vjeru nebi tako govorio o necemu o cemu pojma nema!!!!Ako neznas o cemu govorim onda uzmi i procitaj evanđelje po Barnabi pa ces vidjeti.Zaista mi te zao sto tako mislis al et svako ima svoje misljenje.........pa i ti!!I jos nesto prvi covjek na zemlji bio je Adem a.s!!A to sto ti pokusajes da kaze zaista je nelogicno! Isus za kojeg vi kazete da je sin boziji je samo covjek koji je pokusao da izda Isa a.s ali je greskom uhvacen i stavljen na krst.Pa preporucujem ti da procitas Baranabino evanđelje ako uopste znas sta je to i ako ista razumiješ jer vidim da Kur'an nisi RAZUMIO!!!!

...

Zainteresovan član
Poruka
301
cudim se i ne mogu da se nacudim kako to neka religija - islam uopste nastade? i kako to muslimani znaju sev o Isusu, JEVANDJELJE BOLJE ZNAJU OD JEVANDJELISTA - UCENIKA HRISTOVIH, a kad ih propitas malo o Muhamedu, KAD IM NAVEDES FAKTE IZ TOG ISTOG NJIHOVOG KURANA, PA IZ HADISA ONDA PODVIJU REP, TE UBACE, POTURE KAO KUKAVICIJE JAJE FAMOZNO "VARNAVINO JEVANDJELJE" (ENO TI REPLIKA NA ISTO)?

Džonja

Obećava
Poruka
64
Sve što su muslimani u istoriji uradili je čisto zlo, nasilje i osvajanje. I to što kažem nije verska mržnja nego istorijske činjenice. Muslimane niko na svetu ne voli i ne ceni osim oni sami sebe.
Svi ostali ih trpe jer greškom smatraju da su i to ljudi i da imaju pravo na svoju veru. Ali oni tu toleranciju zloupotrebljavaju i smatraju da su drugi dobri prema njima samo ako ih puštaju da se šire i teraju svoje. Čim im neko stane na put odmah ga optužuju da 'mrzi islam'.
U Indiji dobro znaju kakvim su se genocidom tamo raširili (univerzitet u Nalandi su zapalili i sve pobili i na kolac nabili), pa ih zato hindusi stvarno mrze. Tu su muslimani i najmirniji jer znaju da će ovi da ih pobiju ko pacove čim nešto naprave.

I kakva mi je to vera, šta to ima u njoj. Traba biti debil pa verovati u njihov opis raja i smisla života.

I još nešto. Islam je svašta asimilovao na svom osvajačkom pohodu, pa i derviše koji su red stariji od islama, potiču od misitčke tradicije Vavilona, ali su ušli u islam da ih ne bi pobili. I taj deo islama, koji predstavljaju sufiji, a koji je sada jedina vredna tradicija u okviru islama - nije izvorno islamska. U našim krajevima su se upravo neki otpaci od derviških redova najviše i zadržali. Otuda kod naših muslimana mešavina uticaja stare dobre mističke tradicije derviša i gomile đubreta iz Kurana. Ni oni sami ne znaju šta rade i veruju.
Nije ni čudo što su takvi kad su Srbi po poreklu!

Toliko da se zna.

MaranAta

Ističe se
Poruka
2.303
Не знате да објасните "алахове кћери" и чињеницу да је и сам Мухамед признао да је то био компромис са Сатаном. У ствари, то је доказ да је куран - сатански стихови.

Хај' буди мангуп па објасни. 8)

Džonja

Obećava
Poruka
64
Onaj ko brani islam bezbroj puta je dokazao u celom svetu da NE ŽELI NIŠTA DRUGO DA ZNA. Otuda je dijalog sa njim nemoguć. Njegovi argumenti su čakija i podmetanje bombi.

Islam nije JEDNA stvar, ima tu više stvari, ja sam se potrudio da upoznam bar dve: Kuran i sufizam, i video sam da nemaju veze jedno s drugim, da je sufizam neuporedivo veći i bogatiji od ropske dresure naroda izložene u Kuranu.

Islam se sam poriče i razobličava istorijskim činjenicama.
Islam poriču sami muslimani.

sara81

Obećava
Poruka
58
zalim vas koliko veze neamte kao prvo sa svojom verom a posle sa tudjom odn.Islamom :(
Džonja:
Onaj ko brani islam bezbroj puta je dokazao u celom svetu da NE ŽELI NIŠTA DRUGO DA ZNA. Otuda je dijalog sa njim nemoguć. Njegovi argumenti su čakija i podmetanje bombi.

Islam nije JEDNA stvar, ima tu više stvari, ja sam se potrudio da upoznam bar dve: Kuran i sufizam, i video sam da nemaju veze jedno s drugim, da je sufizam neuporedivo veći i bogatiji od ropske dresure naroda izložene u Kuranu.

Islam se sam poriče i razobličava istorijskim činjenicama.
Islam poriču sami muslimani.

...

Zainteresovan član
Poruka
301
sara81:
zalim vas koliko veze neamte kao prvo sa svojom verom a posle sa tudjom odn.Islamom
zato islam ima vezu s svacijom verom. dodje muja i kaze: umesto isusa raspet je juda, a to sto vi hriscani verujete da vas je hristova zrtva na krstu iskupila, e pa mi cemo da vam se narugamo najvise sto mozemo, zamenicemo je sa izdajnikom judom.

i sta posle toga normalan covek da misli o islamu?
to vera, religija? ne, to je kako da se nekome poseres u tanjir, eto to je muhamedanstvo. i zato se mi gadimo na kuran. a papa sto ljubi kuran, to je jer toliko smrdi sam da je oguglao na smrad.

sara81

Obećava
Poruka
58
A ja koliko vidim tvoja "vera" je mnogo bolja i uci te kako da vredjas druge,i da ih nazivas ruznim imenima.Koliko ja znam svaka vera propisuje to da se svoja vera voli,a da se tudja postuje.Pripadnici tvoje vere treba da te se stide,jer ti nisi nikakav vernik vec jedan bedni nacionalista

Džonja

Obećava
Poruka
64
Ovde se uopšte ne radi o nepoštovanju tuđe vere, jer u tvojoj 'veri' (islamu) nema šta da se poštuje.
To i nije vera već jedna dresura divljaka i idiota: ne radi to da ti ne bi odsekli ruke ili glavu; radi ono pa ćeš dobiti sedamdesetak devica od 16 godina u raju i reku vina (koje nisi smeo da piješ ovde), a i mladići su na raspolaganju ako si ***** (ili žensko!).
'Vera' pretpostavlja duhovnost. Šta je tu duhovno?

Pogledaj šta nudi Hamas mladim Palestincima u raju ako se prijave da budu bombaši samoubice. Ako kažeš da se svi muslimani ne slažu sa njima, zašto islamske zemlje nisu predvodnici borbe protiv terorizma, nego ga još podržavaju?

Islamu nedostaje ljubavi koja sve omogućava, koja uvek daje život i oproštaj. U njemu ima samo diktatorskog autoriteta koji je izrastao iz surovog semitskog divljaštva karakterističnog za surove pustinjske predele. Takva 'religija' pristaje samo narodima koji se kao čopori tuku oko izvorišta pitke vode (Jordan).

mangas

Zainteresovan član
Poruka
125
slusaj ti tamo neki????????? christadelphian
to da su turci nabijali na kolac nije istina
to su samo babine price to ti je isto za vreme tita kad je on govorio da su nekomunisti izdajnici a mi znamo ko su izdajnici ili neznas???
ti si jedan mali rob kao i ja na ovome svijetu i nisi svestan svojih reci ili postupaka
Kad bi napoleon osvajao zemlje govorio bi svojim borcima spustite glave ISTORIA vas gleda
pa ti najbolje zakljuci iz ovih reci
i nemopj se brukat

mangas

Zainteresovan član
Poruka
125
e maranata nemoj pominjati islam .ti si nevernik od tebe i onako nema nista i to tvoje lajanje ne isplati se i mnogi pre tebe su lajali pa nisu mogli nista nego ti primi islam i budi spasen/a
ja ti samo zelim dobro jer vera mi zabranjuje da ti zelim zlo ko ti meni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.