SAstav na engleskom za buducnost za 18.Novembar 2058!

17.Novembar je 2058. LEzim u mom krevetu koji levitira u vazduhu moje sobe,polako gasim mod levitacije I silazim s kreveta u moju novu higijensku komoru.Dok me zapljuskuju mlazevi prohladne vode I laseri koji mi ciste pore koze I prodiru u sam epidermoloski sistem,prisecam se mojih skolskih dana I one primitivne tehnologije koja nas je sve zamarala,to je bilo vreme kada sam isao u srednju skolu I na fakultet.Prisecao sam se mucenja sa cetkicom za zube,sa onim teskim knjigama od kojih sam verovatno I dobio spondilozu I hiperosteopalazu koja je tek otkrivena zadnjih 10godina,mada onda nije niko ni znao za nju.TO je ustvari bilo vreme primitivne tehnologije I ucmalosti covekovog ne znanja I primitivnosti.Izlazim iz higijenske komore I palim moj stari kompjuter koji mi stalno zadaje probleme jer je vrlo spor,sta da vam kazem ima samo 64jezgra I 10GHz,a ram mu je samo 100GB,prilicno jadno mora se priznati.I opet nece da mi ucita metorolosku sajberkoloniju!!!KAko me nervira!
Sedam u moj ZKG 200GTX na raketni pogon odlazim po unuka u vrtic.Nestaje mi kerozina I moracu da
odem na LUKOIL.Najvise me nervira to kod ZKG 200GTX sto mu je mnogo mali rezervoar svega 600l!!!A samo da se setite pre pedeset godina kako je zastava imala dobre prtljaznike I velike rezervoare!Mada su tada imali losu proizvodnju,kad se samo setim poslednjeg modela pred prodaju‘’zastava 10’’,pa to je bilo nesto najgore!Ali otkad je Srbija otkupila ZKG(ZAstava Kragujevac)svanulo nam je,bar sto se tice automobila u celini,ali samo da je veci rezervoar.Sipao sam kerozina I nastavljam…

aj dosta joj ovo,sta mislite,a??xD
Recite sta mislite,da li bih mozda mogao nesto da ubacim,ili izbacim?
POSKUSAO SAM NA DRUGO OKO,al da znate da je bilo tesko))
 
Pošto imaš striktno jedan datum,opiši ceo penzionerski dan.On se sigurno ne sastoji samo od vozikanja kola...Početak ti je dobar.Posle već opisanog jutarnjeg rituala obavezno spomeni reprizu"TV slagalice".:DMis'im,nađi penzoša koji to ne gleda.Skokni po unuka gradskim prevozom(jer ti se ZKG pokvario,klasika)kao što je u klipu koji sam postavio.Po dolasku gajbi i nakon krkanja,zavaljen na trosedu,dohvati se tableta i proveri update ukrštenih reči.Završetak dana skontaj sam,mada se najčešće vezuje za zevanje u TV na kojem ovi slepci drmaju tenis ili političari nešto mlate.
 
Dobra ti je fora,ali brate tad nece ni biti penzionera,radicemo do 80godina,a posle samo ima da geknemo.A i Slagalica,pa zar ti mislis da ce to tako da izgleda,oni nam serviraju svaki dan sve gore emisije,e moj brate nista nije vise normalno pa ni emisije,a bice samo jos gore.A gradski prevoz nece ni postojati jer ce socijalno ugrozeni svi biti bukvbalno istrebljeni,znas ono,najjaci i najsposbniji(najlovarniji)opstaju,a sirotuinja ce da se istrebi raznim gripovima i izmisljenim bolestima,ostace samo ovi sto su puni ko fenicanski brodovi.Ko zna dal cu i da imam unuka kako ide ova demografska politika...brate moj stvarnost je surova!!!Samo kad zamislim dodje mi da se roknem dok sam mlad da ne gledam ovo!AL Hvala ti!
 
PA da nemam problem napisao bih sam...povredio sam oko na utakmici,nisam bio nedelju dana u skoli i nisam nista mogao da pisem i da ucim zato sto ne vidim..mada bih napisao kao sto i do sada nisam trazio pomoc.Uostalom hvala vam.

Te fore ostavi za profesore... :mrgreen:

P.S. Pitaj neku prorocicu Baboo da ti isprica buducnost...ali prevedenu na inglish...

P.P.S. Svidza mi se sastav iznad... :)
 
Poslednja izmena:
17.Novembar je 2058. LEzim u mom krevetu koji levitira u vazduhu moje sobe,polako gasim mod levitacije I silazim s kreveta u moju novu higijensku komoru.Dok me zapljuskuju mlazevi prohladne vode I laseri koji mi ciste pore koze I prodiru u sam epidermoloski sistem,prisecam se mojih skolskih dana I one primitivne tehnologije koja nas je sve zamarala,to je bilo vreme kada sam isao u srednju skolu I na fakultet.Prisecao sam se mucenja sa cetkicom za zube,sa onim teskim knjigama od kojih sam verovatno I dobio spondilozu I hiperosteopalazu koja je tek otkrivena zadnjih 10godina,mada onda nije niko ni znao za nju.TO je ustvari bilo vreme primitivne tehnologije I ucmalosti covekovog ne znanja I primitivnosti.Izlazim iz higijenske komore I palim moj stari kompjuter koji mi stalno zadaje probleme jer je vrlo spor,sta da vam kazem ima samo 64jezgra I 10GHz,a ram mu je samo 100GB,prilicno jadno mora se priznati.I opet nece da mi ucita metorolosku sajberkoloniju!!!KAko me nervira!
Sedam u moj ZKG 200GTX na raketni pogon odlazim po unuka u vrtic.Nestaje mi kerozina I moracu da
odem na LUKOIL.Najvise me nervira to kod ZKG 200GTX sto mu je mnogo mali rezervoar svega 600l!!!A samo da se setite pre pedeset godina kako je zastava imala dobre prtljaznike I velike rezervoare!Mada su tada imali losu proizvodnju,kad se samo setim poslednjeg modela pred prodaju‘’zastava 10’’,pa to je bilo nesto najgore!Ali otkad je Srbija otkupila ZKG(ZAstava Kragujevac)svanulo nam je,bar sto se tice automobila u celini,ali samo da je veci rezervoar.Sipao sam kerozina I nastavljam…

aj dosta joj ovo,sta mislite,a??xD
Recite sta mislite,da li bih mozda mogao nesto da ubacim,ili izbacim?
POSKUSAO SAM NA DRUGO OKO,al da znate da je bilo tesko))

hahah, fantastic, dobra mašta

jao, ala bih se ja tu is.*****o

"moj pas Xzon je danas naleteo na prikolicu u punom pokretu. saučešće vlasnicima prikolice"
 
Poslednja izmena:
Ma nemam inspiraciju - ja sam pisao za proslost - 1495. A i idemo zajedno u razred, kad smo vec kod toga :D

Omg, ovaj za proslost, ovaj za buducnost...sta ta mutava hoce, da izmislite vremeplov?

E bre sta vam je, ima i google translate, brze ce on nego ja
A i ima vremena, nema skole izgleda ni u ponedeljak

Ma jasta, do tada ce mu izrasti novo oko, boli te 'urac... :mrgreen:
 

Back
Top