Saš'la frulica usred Toronta

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456

Evo, Kanađanima ne smeta srpski folklor, pa su našli za interesantno da na poluvremenu jedne NBA utakmice, umesto čirs lidersica, publiku zabavljaju srpski igrači.
To je bila utakmica Toronto Raptors vs. Detroit Pistons.

Meni se ovo učinilo interesantnim, jer sam ubeđen da je ovako nešto organizovano na nekoj međunarodnoj utakmici kod nas, da bi ovi drugosrbijaši povraćali od muke i stida, i osuli salvu kritika na račun organizatora, i tvrdili kako se sramotimo.

Shvatite drugosrbijaši, nije sramota biti Srbin, i svet se ne gnuša od svega srpskog. Samo ste vi ti kojima smeta sve što ima ikakav nacionalni znak ili prizvuk.
 
Drugosrbijašima bi smetalo, jer bi to za njih bilo brukanje pred strancima, a kada stranci sami to izaberu, onda su drugosrbijaši zbunjeni, jer ti isti drugosrbijaši ne mogu da shvate da svet može da voli išta srpsko, kada oni sami mrze sve srpsko.

А што врх LDP био у Гучи за време сабора трубача како то објаснити.

Иначе да би се разумео у свету знао би да је балкански фолклор популаран по свету.
 
Енергично колце, одлична приредба.

У сваком случају боље од надрогираних и гологузих чил-лидерсица, потпомогнутих мутантима-маскотама из стрипова.

Нешто ново за промену, одлично... :super::super::super:
 
Ehhh kad sam vam ja rekao da je najteze biti Srbin u Srbiji. :roll:

pin-friendship-can-serbia.jpg


:super:
 

Evo, Kanađanima ne smeta srpski folklor, pa su našli za interesantno da na poluvremenu jedne NBA utakmice, umesto čirs lidersica, publiku zabavljaju srpski igrači.
To je bila utakmica Toronto Raptors vs. Detroit Pistons.

Meni se ovo učinilo interesantnim, jer sam ubeđen da je ovako nešto organizovano na nekoj međunarodnoj utakmici kod nas, da bi ovi drugosrbijaši povraćali od muke i stida, i osuli salvu kritika na račun organizatora, i tvrdili kako se sramotimo.

Shvatite drugosrbijaši, nije sramota biti Srbin, i svet se ne gnuša od svega srpskog. Samo ste vi ti kojima smeta sve što ima ikakav nacionalni znak ili prizvuk.

Malo si opterećen nekakvim drugosrbijašima???
 
Срби - католици не постоје, имају други назив - Хрвати.

Томе чувеном тјубашу (ХрватЗагреб) су прађедови унијате и одрод од срБства, најбоље би му било да се њима не поноси и не хвали, већ да се за разлику од њих са кајањем врати у Православље (наравно Истинско).
 
А што врх LDP био у Гучи за време сабора трубача како то објаснити.

Иначе да би се разумео у свету знао би да је балкански фолклор популаран по свету.

Pa, kada si političar, pojaviš se svugde, i gde ti se sviđa, i gde ti se ne sviđa. Nikada ne znaš otkuda ti neki glas može kapnuti. Ali, pitaj ti ove njihove zaluđenike, antisrbe, mondijaliste, da li bi oni ikada išli u Guču. Pa, oni bi tražili da se zabrani zakonom.
 
Срби - католици не постоје, имају други назив - Хрвати.

Томе чувеном тјубашу (ХрватЗагреб) су прађедови унијате и одрод од срБства, најбоље би му било да се њима не поноси и не хвали, већ да се за разлику од њих са кајањем врати у Православље (наравно Истинско).

Тешко да ће се тај вратити Православљу...
 

Back
Top