САША РАДУЛОВИЋ: Лудило с вирусом највећи психолошки експеримент икада над људима

Još jednom;
- u Švedskoj je umrlo oko 6 hiljada ljudi a ima nešto malo više od 10 miliona stanovnika .
- u Nemačkoj je umrlo oko 10 hiljada ljudi a ima nešto malo preko osamdeset miliona stanovnika , znači Šveđana je umrlo manje od pola umrlih u Nemačkoj a imaju osam puta manje stanovnika. Zatim u Švedskoj je do sada broj zaraženih dostigao je oko 8% ukupnog broja stanovnika Švedske a potrebno je da dostigne 70% populacije da bi se stekao "imunitet krda" kako neki pogrešno tvrde.
Jedini razuman zaključak jeste da je Švedska nabolji primer kako ne treba raditi što je verujem Radulu i poznato ali mora da se uliže najglupljima jer to je rezervoar sigurnih glasova.
Pa neka je umrlo.Jel svi treba da propadnemo zato što će nekima da se iskomplikuju hronične bolesti pa će da umru?
 
Još jednom;
- u Švedskoj je umrlo oko 6 hiljada ljudi a ima nešto malo više od 10 miliona stanovnika .
- u Nemačkoj je umrlo oko 10 hiljada ljudi a ima nešto malo preko osamdeset miliona stanovnika , znači Šveđana je umrlo manje od pola umrlih u Nemačkoj a imaju osam puta manje stanovnika. Zatim u Švedskoj je do sada broj zaraženih dostigao je oko 8% ukupnog broja stanovnika Švedske a potrebno je da dostigne 70% populacije da bi se stekao "imunitet krda" kako neki pogrešno tvrde.
Jedini razuman zaključak jeste da je Švedska nabolji primer kako ne treba raditi što je verujem Radulu i poznato ali mora da se uliže najglupljima jer to je rezervoar sigurnih glasova.
Швеђани имају слободу избора.
Увек можеш да се затвориш у карантин и да се не виђаш ни са ким, ако мислиш да је то прави избор.
За мене то није избор и не дозвољавам да ми неко угрожава право на избор. Кад седнем у ресторан или одем у биоскоп, тамо су људи истог става као ја, нико никог не угрожава.
И не знам чему драма.
Јанура 2017. год. у Бг-у је умрло за ноћ преко 200 људи. Чекало се на сахрану 10 дана. То је чак и Кон рекао у једном интервјуу али је исти волшебно нестао са нета.
Бавите се статистиком умирања , а да благе немате какви су просеци умирања у тим земљама.
 
Швеђани имају слободу избора.
Увек можеш да се затвориш у карантин и да се не виђаш ни са ким, ако мислиш да је то прави избор.
За мене то није избор и не дозвољавам да ми неко угрожава право на избор. Кад седнем у ресторан или одем у биоскоп, тамо су људи истог става као ја, нико никог не угрожава.
И не знам чему драма.
Јанура 2017. год. у Бг-у је умрло за ноћ преко 200 људи. Чекало се на сахрану 10 дана. То је чак и Кон рекао у једном интервјуу али је исти волшебно нестао са нета.
Бавите се статистиком умирања , а да благе немате какви су просеци умирања у тим земљама.
Nisam ja kriv što ste posvađani sa statistikom u jednakim kriterijumima merenja umrlih od Kovida. Jednostavno dva plus dva su četiri. Švedski model je loš.
 
Nisam ja kriv što ste posvađani sa statistikom u jednakim kriterijumima merenja umrlih od Kovida. Jednostavno dva plus dva su četiri. Švedski model je loš.
Hvala doktore.
Kao sto ti Sofija rece, jel tebi ili bilo kome neko brani da se zatvoris u kucu ili da napolju hodas u hazmat odelu ?

1602892032681.jpeg
 
Hvala doktore.
Kao sto ti Sofija rece, jel tebi ili bilo kome neko brani da se zatvoris u kucu ili da napolju hodas u hazmat odelu ?

Pogledajte prilog 781717
Aha znači neko vam ksže kako je Švetski model običan fuš onda izmišljate priče kako neko nekoga tera da nosi skafander.
 
Aha znači neko vam ksže kako je Švetski model običan fuš onda izmišljate priče kako neko nekoga tera da nosi skafander.
Ne, niko nikog ne tera da nosi bilo sta, ja ti kazem da sam slobodan covek i da nemas pravo sa mi ogranicavas slobode. Ako se razbolim moras da me lecis jer placam porez i zdravstveno, sto ukljucuje yebene doktore i naucnike ciji je posao da nadju leg umesto sto stvaraju viruse.
Zato ti kazem, niko hipokondriacima ne brani da se zatvore u podrume ili obuku u hazmat odela.
 
Ne, niko nikog ne tera da nosi bilo sta, ja ti kazem da sam slobodan covek i da nemas pravo sa mi ogranicavas slobode. Ako se razbolim moras da me lecis jer placam porez i zdravstveno, sto ukljucuje yebene doktore i naucnike ciji je posao da nadju leg umesto sto stvaraju viruse.
Zato ti kazem, niko hipokondriacima ne brani da se zatvore u podrume ili obuku u hazmat odela.
Vanredne okolnosti tipa akcidenti, trovanja ili epidemije zahtevaju vanredne mere , glupo je insistirati na slobodi nenošenja zaštitnih maski ako je došlo do curenja nervnog toksina u obližnjom Bopalu . Isto je tako i sa ovom epidemijom, znači ne radi se o hipohondriji već realnoj opasnosti da se zaraziš. No ako se zaraziš onda s pravom tražiš da se lečiš ali ne možeš jer su kapaciteti bolnica popunjeni, kao što je bilo u Italiji pa jedno vreme u Španiji pa jedno vreme u Njujorku pa ... i kod nas . Ako si normalan i trezven biće ti jasno da su neke mere neophodne a ako veruješ u teorije zavere sve će ti biti zavera.
 
Poslednja izmena:
Ne, niko nikog ne tera da nosi bilo sta, ja ti kazem da sam slobodan covek i da nemas pravo sa mi ogranicavas slobode. Ako se razbolim moras da me lecis jer placam porez i zdravstveno, sto ukljucuje yebene doktore i naucnike ciji je posao da nadju leg umesto sto stvaraju viruse.
Zato ti kazem, niko hipokondriacima ne brani da se zatvore u podrume ili obuku u hazmat odela.
U vanrednim situacijama moraju neke neuobicajene, vanredne mere da postoje.
I niko nije hiphondar sto se pojavila bolest za koju nema leka niti vakcine ma koliko da je mala u odnosu na broj stanovnika, jer je zarazna.
Uostalom, radi ti kuci sta hoces, postoje javna mesta za koja mora da vaze neka javna, sveopsta pravila.

_______


Ovo sto Radulovic govori, cist je populizam.
 
To je isto pitanje obavezne vakcinacije.
Ako si se ti vacinisao/la, onda nema sta da brines.
Tako isto po pitanju karantina/zatvaranja i ostalih restrikcija.
Ko se plasi, ne mora da izlazi, ako hoce da izlazi neka se zastiti.
To vazi za sva mesta, narocito javna, jer niko nema pravo da ugrozava moje pravo na slobodu.
Mozes samo da mi zabranis i uspostavis svoja pravila u tvojoj kuci ili mestu poslovanja (ako se radi o privatnom biznisu).
 
Nisam ja kriv što ste posvađani sa statistikom u jednakim kriterijumima merenja umrlih od Kovida. Jednostavno dva plus dva su četiri. Švedski model je loš.
О каквој статистици причаш кад pcr даје и до 50% лажне позитивности?
На целој планети се нема појма ко је заправо позитиван.
Пошто се у имунологију довољно разумем, да ти јавим да постоје врло поуздани начини за детекцију новог вируса али нико их ни не помиње на мејнстрим медијима и међу 'поштеним' докторима, а камо ли да их примењују.
Према томе, Швеђсни све то знају и немој да мислиш да су будале.
Они су у једном моменту чак и сасвим обуставили pcr тестирања али су их, вероватно, назерали да наставе макар с том лудоријом.
Значи, не зна се ко је заражен заиста.
Ако би примењивали радиоимуноесеј или вестерн блот (нешто мање поуздан од риа-е), онда би статистика и могла да се прави.
 
О каквој статистици причаш кад pcr даје и до 50% лажне позитивности?
На целој планети се нема појма ко је заправо позитиван.
Пошто се у имунологију довољно разумем, да ти јавим да постоје врло поуздани начини за детекцију новог вируса али нико их ни не помиње на мејнстрим медијима и међу 'поштеним' докторима, а камо ли да их примењују.
Према томе, Швеђсни све то знају и немој да мислиш да су будале.
Они су у једном моменту чак и сасвим обуставили pcr тестирања али су их, вероватно, назерали да наставе макар с том лудоријом.
Значи, не зна се ко је заражен заиста.
Ако би примењивали радиоимуноесеј или вестерн блот (нешто мање поуздан од риа-е), онда би статистика и могла да се прави.
Pišeš prolupane paranoićne budalaštine Nemačka i Švedska koriste iste pcr testove tako da odstupanja u smrtnosti između njih na osnovu greške testova ne mogu biti drastične . Osim toga tu je i klinička slika i ostali nalazi koji govore o tome da li se radi o Kovidu.
 
Poslednja izmena:
О каквој статистици причаш кад pcr даје и до 50% лажне позитивности?
На целој планети се нема појма ко је заправо позитиван.
Пошто се у имунологију довољно разумем, да ти јавим да постоје врло поуздани начини за детекцију новог вируса али нико их ни не помиње на мејнстрим медијима и међу 'поштеним' докторима, а камо ли да их примењују.
Према томе, Швеђсни све то знају и немој да мислиш да су будале.
Они су у једном моменту чак и сасвим обуставили pcr тестирања али су их, вероватно, назерали да наставе макар с том лудоријом.
Значи, не зна се ко је заражен заиста.
Ако би примењивали радиоимуноесеј или вестерн блот (нешто мање поуздан од риа-е), онда би статистика и могла да се прави.
sreća za srpske građane što imaju vučića, kona, kisićku i ostale
 
Pišeš prolupane paranoićne budalaštine Nemačka i Švedska koriste iste pcr testove tako da odstupanja u smrtnosti između njih na osnovu greške testova ne mogu biti drastične . Osim toga tu je i klinička slika i ostali nalazi koji govore o tome da li se radi o Kovidu.
Колико незнања.
И по чему се клиничка слика ковид инфекције разликује од било које респираторне инфекције?
По чему се рендген ковид упале плућа разликује од било које вирусне упале плућа?
И треће, да поновим, pcr је непоуздан за детекцију вируса на начин на који се то ради. Али ти не капираш и не знаш методологију те дијагностичке методе па могу да ти продају маглу.

Немаш ти благе. Причаш фразе које чујеш по мејнстрим медијима.
 
sreća za srpske građane što imaju vučića, kona, kisićku i ostale
Неко ће морати да одговара.
Што рече овај адвокат, 2009. није Кон, није Томица али јесте Вукајловићка као директорка фонда.
Није мала ствар што је француска полиција упала у куће члановима кризног штаба и министарки здравља под основаном сумњом да крше људима права.
Почело је отворено тумбање.
 
Погледајте данас РТС и све медије који кажу двоје је умрло од короне, а преко 100 људи дневно умре од последица карцинома и 60 од последица срчаног удара! То није битно? Имамо информацију да од 8. новембра креће поново затварање. Србија је једина имала полицјски час, као за време Гестапоа. Зато не посустајте, борите се законом, информацијама, свим расположивим снагама!
Srčani i karcinomi nisu zarazne bolesti meĐede !
 
Odgovorni nemaju iskustvo sa sličnim problemom jer je odnosna zarazna bolest nešto novo i nepoznato.Zato su i lutanja i promašaji razumljivi.Sve je mnogo lakše objasniti teorijama zavera.Od Radulovića nikad ništa pametno.
О ковиду се све зна. Мислиш наука је на нивоу средњовековне па јој треба 100 година да дешифрује вирус? А Радуловић прича оно што је сазнао од стручних људи из целог света. Нису сви бескичмењаци.
 
Srčani i karcinomi nisu zarazne bolesti meĐede !
Али грип јесте. Што не тестирају пацијенте на грип? За њега имамо поуздану дијагностичку методу.
Што не тестирају на бактерије?
Ни на шта, само на ковид и то непоуздабом методом.
 
О ковиду се све зна. Мислиш наука је на нивоу средњовековне па јој треба 100 година да дешифрује вирус? А Радуловић прича оно што је сазнао од стручних људи из целог света. Нису сви бескичмењаци.
Dobro,covid 19 u stvarnosti i ne postoji.Ljudi gušteri sprovede eksperiment kako bi ostvarili svoje mracne ciljeve.
 
Али грип јесте. Што не тестирају пацијенте на грип? За њега имамо поуздану дијагностичку методу.
Што не тестирају на бактерије?
Ни на шта, само на ковид и то непоуздабом методом.
Zato što je smrtnost od gripa mnogo manja nego od Covid 19 .Grip traje mnogo kraće pa se oboleli brže vrate na posao Lečenje od gripa je mnogo jevtinije.
 

Back
Top