Quantcast

Saša Ćurčić: ''Naomi Kampbel je vrh u krevetu, s Karmen EleKtrom sam radio čuda u bazenu''

SibirskiTigar

Buduća legenda
Poruka
34.237
Ja sam Miki Maus ako je ova dijabola ikada u svom životu videla uživo Naomi Kempbel ili Karmen Elektru.
Ova dijabola kako je ti zoves je svasta radila u svom životu, ne možeš ni da zamisliš.
" "Ukrcali smo se na let, a u istom avionu je bila Ivana, žena Donalda Trampa. Ja je nisam prepoznao, čuo sam samo za Trampa, tada uspešnog biznismena", priča Đani koji je mesec dana posle toga Ćurčić je napravio žurku u čast Denisa Rodmana i Majkla Džordana, na koju je pozvao i Trampovu ženu. "

ivana i donald tramp iz mlađih dana

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
13.744
Ova dijabola kako je ti zoves je svasta radila u svom životu, ne možeš ni da zamisliš.
" "Ukrcali smo se na let, a u istom avionu je bila Ivana, žena Donalda Trampa. Ja je nisam prepoznao, čuo sam samo za Trampa, tada uspešnog biznismena", priča Đani koji je mesec dana posle toga Ćurčić je napravio žurku u čast Denisa Rodmana i Majkla Džordana, na koju je pozvao i Trampovu ženu. "

ivana i donald tramp iz mlađih dana
A evo i zajedničke slike Đanija sa Karmen i Naomi koja potvrđuje da su čak imali i trojku.
Screenshot_20201015_112158.jpg

Ma daj... Znači žena u to vreme najveća zvezda svetskog džet seta a ova zamlata priča kako je 30 puta imao seks sa njom a nema nigde ni jedne njihove zajedničke slike. I ne samo sa njom nego i ostalima koje ovde spominje. Nego sreća njegova što te žene briga šta priča neki anonimni geak iz Srbije bez prebijene pare inače bi mogle da ga tuže da se sav upiša. Jeste, iebao je Trampa, Rodmana i Džordana na gomili.

SibirskiTigar

Buduća legenda
Poruka
34.237
A evo i zajedničke slike Đanija sa Karmen i Naomi koja potvrđuje da su čak imali i trojku.
Pogledajte prilog 780524

Ma daj... Znači žena u to vreme najveća zvezda svetskog džet seta a ova zamlata priča kako je 30 puta imao seks sa njom a nema nigde ni jedne njihove zajedničke slike. I ne samo sa njom nego i ostalima koje ovde spominje. Nego sreća njegova što te žene briga šta priča neki anonimni geak iz Srbije bez prebijene pare inače bi mogle da ga tuže da se sav upiša. Jeste, iebao je Trampa, Rodmana i Džordana na gomili.
Mozda si u pravu ja sam samo prenosio šta piše naša žuta štampa a
da je to istina bilo bi slika na tone. Njegova jedina slika je kako pijan
vozi traktor po Beogradu...

Miller

Buduća legenda
Poruka
47.105
Pogledajte prilog 780524

seljomber pravi

-Mirkoni-

Zainteresovan član
Poruka
310
"NAOMI KEMBEL JE VRH U KREVETU, ELEKTRA RADI ČUDA" Ovaj Srbin koga svi znamo je ostvario DEČAČKE fantazije: Sa Karmen sam imao VRATOLOMIJE do 7 ujutru

Sve o ispovesti čuvenog Đanija pročitajte OVDE

Tolko su ti pamet zavrteli da nisi primetio ko je od njih bio muško a ko žensko pa zato te koštali sve pare, inače da si bio pravi ženskaroš ostao bi to i danas sa bistrom glavom i punim džepovima stranci samo to cene !

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.