Šarović: Dodik vodi RS u NATO, najveća izdaja RS u poslednjih 20 godina

Muslimansko tužilaštvo u Sarajevu podiglo optužnicu protiv Milomira Savčića, predsjednika BORS-a

https://www.nezavisne.com/novosti/b...v-Milomira-Savcica-predsjednika-BORS-a/576557



Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.
 
Hahahaha

Poslije ovog zadnjeg popisa Srpska ima ingerencije kao bilo koja opština u BiH.
Samo se teši ba*lijo. Srpska je punopravan član BiH koji ima sve ingerencije kao i FBiH i koja će se uskoro odvojiti od tzv. BiH. I vi tu ne možete učiniti ama baš ništa, ako ne želite završiti u Anadoliji.
 
Samo se teši ba*lijo. Srpska je punopravan član BiH koji ima sve ingerencije kao i FBiH i koja će se uskoro odvojiti od tzv. BiH. I vi tu ne možete učiniti ama baš ništa, ako ne želite završiti u Anadoliji.

Hahahahahahhahahah

Bilo bi lijepo kad bi to učinili, ali nismo mi te sreće...

Do tada, uživaj u administrativnoj jedinici države BiH koja nema ama baš ni u čemu više posljednju riječ...
 
http://rs.n1info.com/Region/a554335...najveca-izdaja-RS-u-poslednjih-20-godina.html

Šarović: Dodik vodi RS u NATO, najveća izdaja RS u poslednjih 20 godina

Predsednik Srpske demokratske stranke (SDS) Mirko Šarović izjavio je da srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik prihvatanjem Programa reformi BiH, Republiku Srpsku vodi u NATO.

Pogledajte prilog 626506

20.12.2019. |22.59

"Sada više nema nikakve sumnje, Dodik Republiku Srpsku vodi u NATO. Ovo je najveća izdaja po Republiku Srpsku u poslednjih 20 godina", kazao je Šarović za bijeljinsku BN TV.

On je ocenio da to potvrđuje Program reformi koji je danas objavljen.

"Nedvosmisleno, dokument u koji sam imao uvid to potvrđuje", kazao je Šarović.


On je dodao da je važno što se "konačno saznala istina o dokumentu koji će za dva dana biti pred poslanicima Narodne skupštine RS".


"U dokumentu Program reformi jasno se govori o tome da će BiH da se pridržava odluka Parlamentarne skupštine BiH i Predsedništva Bosne i Hercegovine, odnosno onih odluka koje se odnose na NATO. Evroatlantske integracije i sam NATO se pominju više od 50 puta u dokumentu", kazao je Šarović.


On je dodao da "neperspektivna imovina više neće pripadati lokalnim zajednicama već Ministarstvu odbrane BiH", kao i da će se na državu BiH knjižiti perspektivna vojna imovina.


Još je kazao da se u Programu reformi nigde ne pominju entiteti ni vojna neutralnost.


Šarović je naglasio da kao predsednik SDS-a nema pravo da ćuti i da se to pitanje "mora isterati na čistac".



ДОДИГ доказани *******!


AHA..........
 
Muslimansko tužilaštvo u Sarajevu podiglo optužnicu protiv Milomira Savčića, predsjednika BORS-a

https://www.nezavisne.com/novosti/b...v-Milomira-Savcica-predsjednika-BORS-a/576557



Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

Tužilaštvo BiH, janko.......
 
Tužilaštvo BiH, janko.......

Ne to je muslimansko tuzilstvo i muslimanski sud smjesteni u kasarni jna viktor bubanj koja je tokom rata bila konc logor za sarajevske srbe ramiz salcin
a ovi dodikovci su vam dozvolili da opet lovite i mucite srbe na tom mjestu


Ekshumacija tijela Srba u krugu Suda BiH
U ratnom logoru "Viktor Bubanj", sada sjedištu Suda i Tužilaštva BiH, danas je počela ekshumacija posmrtnih ostataka Srba iz Sarajeva. Pretpostavlja se da je u kompleksu najviše pravosudne institucije u BiH sahranjeno više posmrtnih ostataka srpskih civila, koji su tokom rata zarobljeni, mučeni i ubijeni.

https://www.rtvbn.com/3833856/ekshumacija-tijela-srba-u-krugu-suda-bih
 
ttps://www.rtvbn.com/3976852/dodik-priznao-bih-u-akcionom-planu-za-clanstvo-u-nato

Dodik priznao: BiH u Akcionom planu za članstvo u NATO

Nakon što je NATO prekjuče zvanično saopštio da je BiH učesnik u MAP-u, Akcionom planu za članstvo u NATO, danas se povodom tog saopštenja oglasio i član Predsjedništva BiH Milorad Dodik, koji je ranije tvrdio da se "Programom reformi BiH" ne aktivira MAP. Danas je potvrdio da je tačno saopštenje NATO-a da je BiH u MAP-u.

Dodik priznao: BiH u Akcionom planu za članstvo u NATO


02.02.2020 | 16:09

“Ovih dana ste imali priliku da čujete i neke tvrdnje koje su došle iz NATO-a. Tamo se i kaže da BiH jeste usmjerena ka saradnji i da postoji taj MAP koji je ranije odobren” rekao je Dodik novinarima i naglasio da on nije mogao da ukine MAP.

“Ja nisam mogao da ukinem MAP. Volio bih da jesam, ali nisam, jer je za to potrebna saglasnost u okviru Predsjedništva BiH. Ali ono što sam učinio jeste da se onemogući Akcionio nacionalni plan i da se putem nekog dokumenta koji se zove “reforme” pokuša održati neki oblik saradnje sa NATO-m i mi to tako radimo”, kaže Dodik i dodaje:



“Ne mogu da trčim za onim koji imaju svoje viđenje, vrijeme najbolje pokazuje”.




(BN)
 
ttps://www.rtvbn.com/3976852/dodik-priznao-bih-u-akcionom-planu-za-clanstvo-u-nato

Dodik priznao: BiH u Akcionom planu za članstvo u NATO

Nakon što je NATO prekjuče zvanično saopštio da je BiH učesnik u MAP-u, Akcionom planu za članstvo u NATO, danas se povodom tog saopštenja oglasio i član Predsjedništva BiH Milorad Dodik, koji je ranije tvrdio da se "Programom reformi BiH" ne aktivira MAP. Danas je potvrdio da je tačno saopštenje NATO-a da je BiH u MAP-u.

Dodik priznao: BiH u Akcionom planu za članstvo u NATO


02.02.2020 | 16:09

“Ovih dana ste imali priliku da čujete i neke tvrdnje koje su došle iz NATO-a. Tamo se i kaže da BiH jeste usmjerena ka saradnji i da postoji taj MAP koji je ranije odobren” rekao je Dodik novinarima i naglasio da on nije mogao da ukine MAP.

“Ja nisam mogao da ukinem MAP. Volio bih da jesam, ali nisam, jer je za to potrebna saglasnost u okviru Predsjedništva BiH. Ali ono što sam učinio jeste da se onemogući Akcionio nacionalni plan i da se putem nekog dokumenta koji se zove “reforme” pokuša održati neki oblik saradnje sa NATO-m i mi to tako radimo”, kaže Dodik i dodaje:

“Ne mogu da trčim za onim koji imaju svoje viđenje, vrijeme najbolje pokazuje”.


(BN)

Kud svi Turci, tud i ćelavi Mujo ( Dodik)! Turci su već 60 godina u NATO-u, u nadi da će jednog dana biti primljeni u EU!

mouse.gif
 

Back
Top