Quantcast

Šarović: Dodik vodi RS u NATO, najveća izdaja RS u poslednjih 20 godina

Babalj

Primećen član
Poruka
987
Muslimansko tužilaštvo u Sarajevu podiglo optužnicu protiv Milomira Savčića, predsjednika BORS-a

https://www.nezavisne.com/novosti/b...v-Milomira-Savcica-predsjednika-BORS-a/576557

Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

Sunday1

Aktivan član
Poruka
1.172
Hahahaha

Poslije ovog zadnjeg popisa Srpska ima ingerencije kao bilo koja opština u BiH.
Samo se teši ba*lijo. Srpska je punopravan član BiH koji ima sve ingerencije kao i FBiH i koja će se uskoro odvojiti od tzv. BiH. I vi tu ne možete učiniti ama baš ništa, ako ne želite završiti u Anadoliji.

Poruka
7.615
Samo se teši ba*lijo. Srpska je punopravan član BiH koji ima sve ingerencije kao i FBiH i koja će se uskoro odvojiti od tzv. BiH. I vi tu ne možete učiniti ama baš ništa, ako ne želite završiti u Anadoliji.
Hahahahahahhahahah

Bilo bi lijepo kad bi to učinili, ali nismo mi te sreće...

Do tada, uživaj u administrativnoj jedinici države BiH koja nema ama baš ni u čemu više posljednju riječ...

a bre Milun

Elita
Poruka
15.990
http://rs.n1info.com/Region/a554335...najveca-izdaja-RS-u-poslednjih-20-godina.html

Šarović: Dodik vodi RS u NATO, najveća izdaja RS u poslednjih 20 godina

Predsednik Srpske demokratske stranke (SDS) Mirko Šarović izjavio je da srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik prihvatanjem Programa reformi BiH, Republiku Srpsku vodi u NATO.

Pogledajte prilog 626506

20.12.2019. |22.59

"Sada više nema nikakve sumnje, Dodik Republiku Srpsku vodi u NATO. Ovo je najveća izdaja po Republiku Srpsku u poslednjih 20 godina", kazao je Šarović za bijeljinsku BN TV.

On je ocenio da to potvrđuje Program reformi koji je danas objavljen.

"Nedvosmisleno, dokument u koji sam imao uvid to potvrđuje", kazao je Šarović.

On je dodao da je važno što se "konačno saznala istina o dokumentu koji će za dva dana biti pred poslanicima Narodne skupštine RS".

"U dokumentu Program reformi jasno se govori o tome da će BiH da se pridržava odluka Parlamentarne skupštine BiH i Predsedništva Bosne i Hercegovine, odnosno onih odluka koje se odnose na NATO. Evroatlantske integracije i sam NATO se pominju više od 50 puta u dokumentu", kazao je Šarović.

On je dodao da "neperspektivna imovina više neće pripadati lokalnim zajednicama već Ministarstvu odbrane BiH", kao i da će se na državu BiH knjižiti perspektivna vojna imovina.

Još je kazao da se u Programu reformi nigde ne pominju entiteti ni vojna neutralnost.

Šarović je naglasio da kao predsednik SDS-a nema pravo da ćuti i da se to pitanje "mora isterati na čistac".

ДОДИГ доказани НАТОГУЗ!

AHA..........

Poruka
7.615
Muslimansko tužilaštvo u Sarajevu podiglo optužnicu protiv Milomira Savčića, predsjednika BORS-a

https://www.nezavisne.com/novosti/b...v-Milomira-Savcica-predsjednika-BORS-a/576557

Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.
Tužilaštvo BiH, janko.......

Babalj

Primećen član
Poruka
987
Tužilaštvo BiH, janko.......
Ne to je muslimansko tuzilstvo i muslimanski sud smjesteni u kasarni jna viktor bubanj koja je tokom rata bila konc logor za sarajevske srbe ramiz salcin
a ovi dodikovci su vam dozvolili da opet lovite i mucite srbe na tom mjestu

Ekshumacija tijela Srba u krugu Suda BiH
U ratnom logoru "Viktor Bubanj", sada sjedištu Suda i Tužilaštva BiH, danas je počela ekshumacija posmrtnih ostataka Srba iz Sarajeva. Pretpostavlja se da je u kompleksu najviše pravosudne institucije u BiH sahranjeno više posmrtnih ostataka srpskih civila, koji su tokom rata zarobljeni, mučeni i ubijeni.

https://www.rtvbn.com/3833856/ekshumacija-tijela-srba-u-krugu-suda-bih

комшија

Legenda
Poruka
50.920
ttps://www.rtvbn.com/3976852/dodik-priznao-bih-u-akcionom-planu-za-clanstvo-u-nato

Dodik priznao: BiH u Akcionom planu za članstvo u NATO

Nakon što je NATO prekjuče zvanično saopštio da je BiH učesnik u MAP-u, Akcionom planu za članstvo u NATO, danas se povodom tog saopštenja oglasio i član Predsjedništva BiH Milorad Dodik, koji je ranije tvrdio da se "Programom reformi BiH" ne aktivira MAP. Danas je potvrdio da je tačno saopštenje NATO-a da je BiH u MAP-u.

02.02.2020 | 16:09

“Ovih dana ste imali priliku da čujete i neke tvrdnje koje su došle iz NATO-a. Tamo se i kaže da BiH jeste usmjerena ka saradnji i da postoji taj MAP koji je ranije odobren” rekao je Dodik novinarima i naglasio da on nije mogao da ukine MAP.

“Ja nisam mogao da ukinem MAP. Volio bih da jesam, ali nisam, jer je za to potrebna saglasnost u okviru Predsjedništva BiH. Ali ono što sam učinio jeste da se onemogući Akcionio nacionalni plan i da se putem nekog dokumenta koji se zove “reforme” pokuša održati neki oblik saradnje sa NATO-m i mi to tako radimo”, kaže Dodik i dodaje:

“Ne mogu da trčim za onim koji imaju svoje viđenje, vrijeme najbolje pokazuje”.

(BN)

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.478
ttps://www.rtvbn.com/3976852/dodik-priznao-bih-u-akcionom-planu-za-clanstvo-u-nato

Nakon što je NATO prekjuče zvanično saopštio da je BiH učesnik u MAP-u, Akcionom planu za članstvo u NATO, danas se povodom tog saopštenja oglasio i član Predsjedništva BiH Milorad Dodik, koji je ranije tvrdio da se "Programom reformi BiH" ne aktivira MAP. Danas je potvrdio da je tačno saopštenje NATO-a da je BiH u MAP-u.

02.02.2020 | 16:09

“Ovih dana ste imali priliku da čujete i neke tvrdnje koje su došle iz NATO-a. Tamo se i kaže da BiH jeste usmjerena ka saradnji i da postoji taj MAP koji je ranije odobren” rekao je Dodik novinarima i naglasio da on nije mogao da ukine MAP.

“Ja nisam mogao da ukinem MAP. Volio bih da jesam, ali nisam, jer je za to potrebna saglasnost u okviru Predsjedništva BiH. Ali ono što sam učinio jeste da se onemogući Akcionio nacionalni plan i da se putem nekog dokumenta koji se zove “reforme” pokuša održati neki oblik saradnje sa NATO-m i mi to tako radimo”, kaže Dodik i dodaje:

“Ne mogu da trčim za onim koji imaju svoje viđenje, vrijeme najbolje pokazuje”.

(BN)
Kud svi Turci, tud i ćelavi Mujo ( Dodik)! Turci su već 60 godina u NATO-u, u nadi da će jednog dana biti primljeni u EU!

mouse.gif

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.