Quantcast

SARANI KAPITALCI

Lomnica_city

Domaćin
Poruka
4.560
Mislim da ces JAKO,JAKO TESKO da nadjes neki ribnjak koji bi ti prodao sarane od 20-30 kila,po komadu,3-4 komada pa da zajedno imaju 30 kila mozes naci,ali tolike kapitalce imaju samo retki i naravno cuvaju ih za priplod,badava gubis vreme,kod prvog kod kog nadjes komade od preko 7-8-10 kila,KUPUJ!!
Pozdrav 8)

Ivanhoa

Zainteresovan član
Poruka
221
Kod Raduce na Saruleštiu ha,ha,ha...Teško, jako teško,samo po par komada na jednom mestu pa traži dalje.Mi smo svojevremeno za El Predor dovlačili sa Dunava, sa Ćelija,ma mahom na crno nažalost.

debeljan

Zainteresovan član
Poruka
132
Kod Raduce na Saruleštiu ha,ha,ha...Teško, jako teško,samo po par komada na jednom mestu pa traži dalje.Mi smo svojevremeno za El Predor dovlačili sa Dunava, sa Ćelija,ma mahom na crno nažalost.
i iz ostalih bara ,jezera,u pomoravlju,Mucave,Vizirovca,raznih sljunkara,u okolini cuprije,jagodine i paracina,gde ste mogli da postavite mreze KOJE SU ZABRANJENE U TOM PODRUCIJU,a koje je cuvao od samoga sebe VM-sport Jagodina,toliko o cuvanju voda od ribokradica,u tom podruciju,naravno.kadija te tuzi,kadija ti sudi,o tome sam pricao sto se cuvanja voda tice!

Lomnica_city

Domaćin
Poruka
4.560
Nesto sumnjam da nasi ribolovci tako cesto love sarane od 20-25-30 kila pa ih onda jos i prodaju ribnjacima umesto da ih prepariraju ili (nije ni to retkost) da ih pojedu,tako da sumnjam da je sve to kupovano od ribolovaca,jedino ako su u pitanju bili komadi do 7-8 kila,no necu nista da impliciram,jednom sam samo bio na Predoru i verovatno nikad vise!
Pozdrav 8)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.