Saradnja ruske i srpske železnice???

Manje zlo, ti si u suštini veliko zlo. Ne shvatam tu potrebu da budeš zlurad, ali valjda ti znaš šta radiš i zašto to radiš. Ili možda ipak ne znaš?

I tačno, Gvozden i Idididi su bili zanimljivi, daleko zanimljiviji od mnogih koji ovde suvereno vladaju prostorom šireći svoj mediokritetski uticaj i tražeći potvrdu svojih prizemnih razmišljanja.

Како можеш тако да кажеш, ја сам баш био добар и овај црвени троуглић сам стисано једном или ниједном ако се не варам и олакшавао вам посао. Мало или велико небитно, поента је да је тешко објаснити потребу качења слика са својих дружења на којима постоји потреба да се носи читава иконографија у име потврђивања свог као што већ рекох глупог полтичког става. Зајебанција ок, ал ко што је евидентно преозбиљно сте и лично то схватили што се може видети из честе хистерије другара са ћевапа. Но да се вратимо атаманизацији Србије због које сте ви гласали за Тадића, а ја не могу да схватим ту ширину. Хаха

Idididi je zanimljiv pet minuta, kao pajser sa mlakim pivom pred dragstorom - tebra, ne znas ti kakav je moj zivot tebra, to je rat na vrelom asfaltu tebra, utoka, tebra, mi je mila sestra, tebra... haha.

Ovaj drugi je zanimljiv samo onima koje profesionalno zanimaju disasocijativna razmisljanja i poremecen formalni tok misli.

Manje Zlo je jedan od najinteresantnijih sagovornika ovde.

Идидидијеве коснтрукције су за уживање, ал оне је ипак одрасто у врелом Бејруту и пропутовао је цео свет, има другаре овде, преко гране, свуда, па му не ваља противречити. Има и ко да му обрише непријатељске саговорнике на нету, а замисли тек у РЛу :eek:

Овај други је специфичан тип, његове тезе су јединствене.

Dereru, državni neprijatelju... :lol:
Ovakvo ponašanje te neće udati. Kome treba taki čoek? Izjedaš se, pomenuo si Divan više puta nego svi mi zajedno. :hahaha1:
Vodi računa kako pišeš o Divanu, pa te možda zovnemo... Ostane nešto i posle krkanluka... Pa da se ne baci. :rotf:

Nego, tema je: bratske železnice.
Drži se teme da ne bi bilo znaš-već-šta.

2lo6d54.jpg

evo ideje za sledecu temu
veliki bivshi vodja umuje nad vechitim pitanjem
ostali se tuku oko kora za banane

Да се вратимо теми.

У овоме ће кинези Дунавом шверцовати бело робље.

china-shipping.jpg

А ови руски возови ће имати нуклеарни потенцијал, тако да смо прва мета Америке.

missile_train_thumb.jpg

Што би рекао суперстар Ђани Балканац ''Путуј Европо срећу желим ти ја'' :sad2:

Како можеш тако да кажеш, ја сам баш био добар и овај црвени троуглић сам стисано једном или ниједном ако се не варам и олакшавао вам посао. Мало или велико небитно, поента је да је тешко објаснити потребу качења слика са својих дружења на којима постоји потреба да се носи читава иконографија у име потврђивања свог као што већ рекох глупог полтичког става. Зајебанција ок, ал ко што је евидентно преозбиљно сте и лично то схватили што се може видети из честе хистерије другара са ћевапа. Но да се вратимо атаманизацији Србије због које сте ви гласали за Тадића, а ја не могу да схватим ту ширину. Хаха

Ja ne znam gde i kada si ti video nečiju histeriju. Biće da je to subjektivni doživljaj, ili tvoja želja da bude histerije.

Glup ili pametan politički stav je sasvim druga tema, mada ja mislim da te kategorije ne postoje, ali moglo bi se prodiskutovati, pa bismo videli šta bi se iz toga izrodilo.

Ali, ja razumem potrebu ljudi da se sakriju iza računara, da s nekim drugim, isto tako nevidljivim ljudima, razmenjuju misli po ceo bogovetni dan i da nikada ne požele da ih upoznaju.

Neki su takvi, neki su sasvim različiti. Ne mislim da bi bilo loše kad biste se vi, istomišljenici sastali i upoznali se. Ja bih rado pogledala fotografije sa vaših druženja, bez cinizma i ironije. U tome nema ničeg lošeg, naprotiv.

Neki su takvi, neki su sasvim različiti. Ne mislim da bi bilo loše kad biste se vi, istomišljenici sastali i upoznali se. Ja bih rado pogledala fotografije sa vaših druženja, bez cinizma i ironije. U tome nema ničeg lošeg, naprotiv.

lol... registra, registra... :lol:
Jel mislis na ovakve slike?
http://forum.krstarica.com/threads/260614
http://forum.krstarica.com/threads/284817

Naravno da tu ima neceg loseg kad je poenta svega toga pokusaj jeftine provokacije i podyebavanja. Problem je sto su masinski tehnicar i ekipa otisli toliko daleko u tom pokusaju da su ispali totalni majmuni. Ljudi koje ne mrzi da odrade sve te pripreme, stampaju one gluposti i sta ti ja znam - samo da bi provocirali nekoga sa foruma - jasno pokazuju da nisu normalni. Dakle poenta tih vasih sastanaka nije neko normalno druzenje, vec zadovoljavanje kompleksaskih poriva, vi ste jednostavno opsednuti ovim forumom i vasim neistomisljenicima.

Ja ne znam gde i kada si ti video nečiju histeriju. Biće da je to subjektivni doživljaj, ili tvoja želja da bude histerije.

Glup ili pametan politički stav je sasvim druga tema, mada ja mislim da te kategorije ne postoje, ali moglo bi se prodiskutovati, pa bismo videli šta bi se iz toga izrodilo.

Ali, ja razumem potrebu ljudi da se sakriju iza računara, da s nekim drugim, isto tako nevidljivim ljudima, razmenjuju misli po ceo bogovetni dan i da nikada ne požele da ih upoznaju.

Одговорише ти људи уместо мене, а ја сам свој изузетно мудри коментар дао на једној од тих тема.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9776822&postcount=122

Back