Saradnja ruske i srpske železnice???

Ne razumeju oni to...polako shvatiće kad Srbija bude u EU, a ruske i kineske investicije samo pršte... Tadić - drugi Tito.:D

Хаха, ако је неко симбол неразумевања и немоћи да срочи просто проширену реченицу, а да је услов да има смисла мислим да се избор сведе на тебе и колегу ти, бившег шефа. Гвозден и Идидиди су макар били занимљиви.

Ijao pa nemojte da mi pravite zazubice, kumim ve bogom svemogucim... mogu misliti sta se sve tamo pametno kaze.

Doduse, ne znam siptarski :(

ma nemash bre ti pojma shta je duhovito
prvo ide jedna sa raznjitjima
pa malo o centralnoj otadzbinskoj bla bla
onda ide fotka shopske
pa onda neshto kosovo je srce srbije ahahahahaha
veruj mi prvih 5 puta stomak boli od duha i humora

jel se to neko ljuti što ne mož da virne :mrgreen:
oćeš oćeš...samo juče :D

Аха, цела форумска популација вам завиди на ћевапима и пиву. Или вас пак зајебава зато што испадате смешни са тим комплекашким темама, пресрећни јер је свако од вас успео преко интернета да нађе неког неког ко мисли једнако глупо.

Не, не ипак је оно прво око ћевапа.

pa eto bre vidish filatelisto ako si ti voajer ne znachi da su to svi drugi
mene apsolutno zabole za tebe i sve ostale likove iz grupice za podrshku
ali lepo vas je podyebavati
posebno kad krenete s tom plachipishkastom iron lordovskom kuknjavom o pravilima lol
missim vi i tvoj admin i njegov kutjni ljubimac koji je ovde na blam svega shto ima glavu 2 puta bio mod lol
ko o chemu ***** o poshtenju
pokrijte se ushima

Sa smaracima treba biti nepristojan i kad su na "funkciji" (haha, jaka funkcija) i kad nisu.

Valja se.

Ma, *ebo to, nego te forumske zurke, jel to za sve ili samo za odabrane :P

...i onda nesto na foru, speed dating....

080214_speeddating.jpg

:hahaha:

pa eto bre vidish filatelisto ako si ti voajer ne znachi da su to svi drugi
mene apsolutno zabole za tebe i sve ostale likove iz grupice za podrshku
ali lepo vas je podyebavati
posebno kad krenete s tom plachipishkastom iron lordovskom kuknjavom o pravilima lol
missim vi i tvoj admin i njegov kutjni ljubimac koji je ovde na blam svega shto ima glavu 2 puta bio mod lol
ko o chemu ***** o poshtenju
pokrijte se ushima

:hahaha: važi...znam sve..ne moraš biti fin

niti je ovo grupa za podršku niti su tu nečiji kućni ljubimci, nego ljudi koji su neku forumsku pisaniju iskoristili da se upoznaju...to što je tebi debilno ili smešno, to je tvoj stav, nekima nije, neki se lepo druže
ja ovde ne kukam, niti sam ikada za razliku od mnogih koji samo dok se pojave eto ih na trougliću i plaču po vazdan o nekim pravima..dok mi je lepo, tu sam..kad mi dosadi, otići ću

a veruj bez uvrede da si ti poslednji koji bi mogao nekoga kako kažeš "da podyebavaš"

Аха, цела форумска популација вам завиди на ћевапима и пиву. Или вас пак зајебава зато што испадате смешни са тим комплекашким темама, пресрећни јер је свако од вас успео преко интернета да нађе неког неког ко мисли једнако глупо.

Не, не ипак је оно прво око ћевапа.

Manje zlo, ti si u suštini veliko zlo. Ne shvatam tu potrebu da budeš zlurad, ali valjda ti znaš šta radiš i zašto to radiš. Ili možda ipak ne znaš?

I tačno, Gvozden i Idididi su bili zanimljivi, daleko zanimljiviji od mnogih koji ovde suvereno vladaju prostorom šireći svoj mediokritetski uticaj i tražeći potvrdu svojih prizemnih razmišljanja.

Dereru, državni neprijatelju... :lol:
Ovakvo ponašanje te neće udati. Kome treba taki čoek? Izjedaš se, pomenuo si Divan više puta nego svi mi zajedno. :hahaha1:
Vodi računa kako pišeš o Divanu, pa te možda zovnemo... Ostane nešto i posle krkanluka... Pa da se ne baci. :rotf:

Nego, tema je: bratske železnice.
Drži se teme da ne bi bilo znaš-već-šta.

I tačno, Gvozden i Idididi su bili zanimljivi, daleko zanimljiviji od mnogih koji ovde suvereno vladaju prostorom šireći svoj mediokritetski uticaj i tražeći potvrdu svojih prizemnih razmišljanja.
Radi poređenja, samo pogledati i uporediti teme. :lol:
Neki daju link, a svojim rečima napišu kletvu, a neki napišu TEMU. :plez:

Ovi prvi toliki tekst ne napisaše za života. :hahaha1:

Manje zlo, ti si u suštini veliko zlo. Ne shvatam tu potrebu da budeš zlurad, ali valjda ti znaš šta radiš i zašto to radiš. Ili možda ipak ne znaš?

ma `ajde, mozes ti i bolje nego da budes varijanta alergichne posle 20 mg diazepama

ne mozes ni da shvatis potrebu da neko bude zlurad kad si zluradiji od njega vec u drugoj polovini istog posta

Idididi je zanimljiv pet minuta, kao pajser sa mlakim pivom pred dragstorom - tebra, ne znas ti kakav je moj zivot tebra, to je rat na vrelom asfaltu tebra, utoka, tebra, mi je mila sestra, tebra... haha.

Ovaj drugi je zanimljiv samo onima koje profesionalno zanimaju disasocijativna razmisljanja i poremecen formalni tok misli.

Manje Zlo je jedan od najinteresantnijih sagovornika ovde.

Back