Šapić zvani havarija - pola Beograda bez vode?

Poruka
23.687
Jedan autorski osvrt na ovu havariju:

ŠAPIĆ O HAVARIJI: Uspeli smo da sprečimo veći kolaps, evo šta se dogodilo!​

https://www.kurir.rs/vesti/beograd/...adjanima-havarija-je-posledica-ljudske-greske
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić uputio je izvinjenje Beograđanima zbog velikog kvara koji je ostavio potrošače tri beogradske opštine bez vode i istakao da je havarija posledica ljudske greške.

Šapić je rekao da je do jučerašnje velike havarije došlo probijanjem dovodne cevi postrojenja na Bežanijskoj kosi, koja vodom snabdeva tri velike beogradske opštine – Novi Beograd, Surčin i Zemun.

Šatro neka "geoistrazivanja"...(pre sumnjam na nekog bahatog investitora bliskog rezimu...)

– U toku jučerašnjeg dana usled geoistraživanja došlo je do velike havarije i probijanja dovodne cevi postrojenja na Bežanijskoj kosi. Prve procene nisu bile uopšte optimistične i pretilo je da tokom 48 sati u sve tri opštine neće postojati bilo kakvo snadbevanje vodom.

Jbg...
Covek vaterpolista...naravno da ce Beograd ili da plavi ili da bazen bude prazan...

...

Žuti diverzanti na djelu, samo što je posao toliko dobro odrađen da im nesretni Šapić nije u stanju dokazati krivnju, pa je prisiljen preuzeti je na sebe.
Uostalom, ništa novo za Žute sataniste, šamane i vračeve s Vračara, da se zavlače u vodovodne i kanalizacijske cijevi, to im je prirodno stanište, ni Eugene Tooms im nije ravan.

img_0733.jpg

😡

Poslednja izmena:
Имењаче?!?
Шта је ово?!?

Пукла цев газда...нисмо ми..

Па зар сада да пукне цев!!

Јави да ће брзо поправити и прави се мртав.
Sada sam se sjetio Milanovića kada je došao u Gunju ili tako neko selo kako bi obišao stradale od poplave, ljudi doslovno preko noći bez kuća ostali, a on njima: "Znam kako vam je, meni je jednom u stanu u Zagrebu pukla vodovodna cijev."
Seljani ga šutke gledaju, onako...

:eek:

Градоначелник Мали.
Мој буразер...каже,стојао на крају улице,неког чека.
Ја му пришао(то њему никада није био проблем)почнемо неку спику...ово оно.. кул лик.
Па добро Д... што га ниси питао за неки посао(не запослен).
А...ма било ми глупо
причали смо о фудбалу...
Шаране

SUSRET S POZNANICOM

Sjećate se premijerove izjave o puknutoj cijevi u Gunji? Ta priča ima i nastavak

Premijera Zorana Milanovića pozdravila je i mještanka Rajeva Sela, Ljiljana Jerković - javnosti poznata po priči o puknutoj cijevi u premijerovu stanu.

'Ajde da pozdravim moju puknutu cijev. Jel' Vam još uvijek puca?' :rotf:, rekla je Ljiljana nakon što je prišla premijeru.

'Još uvijek mi se suši' :hahaha:, odgovorio joj je premijer.

'Nemojte zezat. Kod mene se osušilo. Ajde dođite pa vidite kako je', :mrgreen: kaže ona.

'Jel' tu blizu?', pitao je premijer.

'Na broju 12. Ako ne dođete, ne znate što vas čeka', rekla je Ljiljana premijeru.

Back