Quantcast

Саопштење Синдиката запослених полиције око проглашења полицијског часа 24 сата!

Pa nemoj bas biti tako siguran da nije, jednostavno pobune i opsta nezadovoljstva su nesto sto postoji od kako postoje vladari i drzave, sad istina je da za svaku pobunu i smenu vlasti potreban plan, logistika, sredstva, itd ali isto tako skoro nigde se ne desava pobuna ukoliko ne postoji atmosfera i plodno tlo za tako nesto.
Znaci iza svake pobune je postojalo ili neko dugorocno nezadovoljstvo i ogorcenost koje je dugo tinjala ili nekakve podele i animoziteti po etnickoj, verskoj, politickoj osnovi, itd ali nema pobune i revolucije ukoliko nema opsteg nezadovoljstva trenutnom situacijom , atmosfere i plodnog tla za tako nesto.
Dakle - ISTINA je to sto je vec receno, ALI.... Ova realna nevolja NIJE I NE TREBA da bude razlog za PODMUKLO POLITICKO JAJARENJE! Narocito NE SADA i zato jeste MALOUMAN ili mentalno poremecen SVAKO ko slicne price plasira na "mrezi". Svako od tih likova je BOLESNA osoba. Ozbiljno bolesna i socijalno tesko poremecena.

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.755
A šta je tebi teško ako ne moraš da se ne krećeš?

Kao prvo moje elementarno ljudsko pravo je pravo na slobodno kretanje, ja ne moram da imam ni drzavu, ni vladu koja za mene brine, ni posao, ni prihode, ni nista ali moram da imam svez vazduh i setnju, kao drugo nezdravo je neprekidno sedenje u kuci i za psihicko i za fizicko zdravlje, kao trece moram da izadjem makar ponekad da protegnem noge i malo udahnem svezeg vazduha makar radi mentalne higijene a i da roditeljima i sebi donesem neke elementarne namirnice kao sto su hrana, sredstva za higijenu, lekovi, pice, itd, a kao cetvrto (ili peto) ja sam mlad momak u punoj snazi , navikao sam da sam fizicki aktivan, da setam, da igram basket svaki dan, da sam na vazduhu i prosto nije prirodno da budem 24 sata zatvoren u kuci , cak i zatvorenici imaju pravo 2 x dnevno na setnju.

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.755
Nezadovoljstvo se može i kreirati?

Pa tesko, mnogo je lakse kreirati zadovoljstvo odnosno privid zadovoljstva nego nezadovoljstvo.

Dakle - ISTINA je to sto je vec receno, ALI.... Ova realna nevolja NIJE I NE TREBA da bude razlog za PODMUKLO POLITICKO JAJARENJE! Narocito NE SADA i zato jeste MALOUMAN ili mentalno poremecen SVAKO ko slicne price plasira na "mrezi". Svako od tih likova je BOLESNA osoba. Ozbiljno bolesna i socijalno tesko poremecena.

Ovo jeste realna nevolja (sad koliko je medijski napumpana to je vec druga tema) a to da nije za podmuklo politicko jajarenje i manipulaciju to lepo reci vladajucoj strukturi.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.442
Kao prvo moje elementarno ljudsko pravo je pravo na slobodno kretanje, ja ne moram da imam ni drzavu, ni vladu koja za mene brine, ni posao, ni prihode, ni nista ali moram da imam svez vazduh i setnju, kao drugo nezdravo je neprekidno sedenje u kuci i za psihicko i za fizicko zdravlje, kao trece moram da izadjem makar ponekad da protegnem noge i malo udahnem svezeg vazduha makar radi mentalne higijene a i da roditeljima i sebi donesem neke elementarne namirnice kao sto su hrana, sredstva za higijenu, lekovi, pice, itd, a kao cetvrto (ili peto) ja sam mlad momak u punoj snazi , navikao sam da sam fizicki aktivan, da setam, da igram basket svaki dan, da sam na vazduhu i prosto nije prirodno da budem 24 sata zatvoren u kuci , cak i zatvorenici imaju pravo 2 x dnevno na setnju.

I recimo ako to znači da ugroziš nečiji život?

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.442
Pa tesko, mnogo je lakse kreirati zadovoljstvo odnosno privid zadovoljstva nego nezadovoljstvo.

Ovo jeste realna nevolja (sad koliko je medijski napumpana to je vec druga tema) a to da nije za podmuklo politicko jajarenje i manipulaciju to lepo reci vladajucoj strukturi.

Ne , lakše je kreirati nezadovoljstvo od zadovoljstva ...

moleban

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.142
Tacno, sto bi reko Tika Spic u Beloj Ladji " ma kakvu skupstinu ja bre pored tebe Sojicu mogu samo da se vrnem na njivu sa ujka Zitka da teram krompiri na pijac" : D

Takodje kad pogledamo strukturu vladajuce stranke i te neke s's brda s'dola likove , skupljene s' konca i konopca , jasno je o cemu se tu radi i da je to jedna obicna grupa sarlatana i parazita udruzena u jednu interesnu grupu.
donekle... ima i onih koji nisu sarlatani koji su zreli za okove sa kojim su ciljem usli u tu grupu i snasli se ko bubrezi u loju...u zemlji coravih ne treba jednooki, cak i slepac je kralj sa takom sluzincadi

blooser

Veoma poznat
Poruka
10.978
Ухапсите оне које шире панику говорећи како ће увести неограничени и непрекидни полицијски час без икакве могућности изласка на територији читаве државе.

Ти који шире панику више пута су понављали претњу, тако да се може претпоставити да тако нешто и стварно намеравају да ураде. А урадити то био би покушај убиства читаве нације.

Podrzavam!

A sto se tice izjave Sindikata policije, malo je mlak ali predstavlja svetao primer kada se zalaze za Ustav R. Srbije i za prava gradjana.

Dakle veliki plus i pozdrav za ovaj potez Sindikata policije!

moleban

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.142
inace zanimljiva tema i ziv nisam da znam kako ce ljudi da zovu mup da im donese lebac pastet brasno secer kvasac zejitin i napolitanke.
jer koliko znam a znam poprilicno nigde u svetu to ne rade uniformisani, pa se pitam da li je toliko nepoverenje vlasti u dobrovoljce koji zele da pomognu u ovoj teskoj situaciji nama starijima?

Evo, da ti nacrtam: Oni nisu moji miljenici ali je krajnje PODMUKAO I PRLJAV posao ovo sto u ovim okolnostima radi opoziciona bagra! Svejedno bila rec o magarcinama sa tzv."drustvenih mreza" ili organizovano ... Svako ko je upuceniji, relativno lako kroz "rukopis" prepoznaje i budaletine i protuve losih namera.

A kreiranje..? Pa za manipulaciju su savrseni uvek bili dupeglavci i osobe problematicne strukture licnosti, ostali znaju kad je cemu vreme!

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.442
Podrzavam!

A sto se tice izjave Sindikata policije, malo je mlak ali predstavlja svetao primer kada se zalaze za Ustav R. Srbije i za prava gradjana.

Lepo čovek napisa da je fake

Nije prvi put , čini mi se , da to daje neke izjave preko srbininfo

moleban

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.142
Evo, da ti nacrtam: Oni nisu moji miljenici ali je krajnje PODMUKAO I PRLJAV posao ovo sto u ovim okolnostima radi opoziciona bagra! Svejedno bila rec o magarcinama sa tzv."drustvenih mreza" ili organizovano ... Svako ko je upuceniji, relativno lako kroz "rukopis" prepoznaje i budaletine i protuve losih namera.

A kreiranje..? Pa za manipulaciju su savrseni uvek bili dupeglavci i osobe problematicne strukture licnosti, ostali znaju kad je cemu vreme!
gde si ti video da opozicija ista radi u vreme vanrednog stanja? nema nista ni na n1 ni na rtsu. opet neko umisljanje izmisljenih neprijatelja kada se kola lome na drugom jer niko ne zna da namesti tocak?

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.755
I recimo ako to znači da ugroziš nečiji život?

Kao prvo virus se mnogo lakse prenosi u zatvrenom postoru nego napolju, kao drugo ja se maksimalno pridrzavam svih mera, izbegavam cekanje u redovima i kad setam uvek idem sam i zaobilazim ljude u krugu od 10 metara.
Takodje cak i u vanrednom stanju i u sezoni epidemije covek ima neke elementarna ljudska prava i zivot mora donekle da se odvija i u takvim okolnostima, ne moze sad sve da stane i celu naciju staviti u pritvor 24 sata.

Podrzavam!

Kada se vec taj Konjina iz "sindikata" poyiva na Ustav i zakon.... TREBALO BI DA ZNA da u vreme vanrednog stanja misljenje njegovog "sindikata" je nebitno i da taj ispljuvak od saopstenja moze biti LEGITIMAN RAZLOG vlastima da magarcina bude ucorkiran! Jesi li i ti to znao_ ? ;)

blooser

Veoma poznat
Poruka
10.978
Kada se vec taj Konjina iz "sindikata" poyiva na Ustav i zakon.... TREBALO BI DA ZNA da u vreme vanrednog stanja misljenje njegovog "sindikata" je nebitno i da taj ispljuvak od saopstenja moze biti LEGITIMAN RAZLOG vlastima da magarcina bude ucorkiran! Jesi li i ti to znao_ ? ;)

Kaze koleginica da je fake news.

I bilo je previse lepo da bi bilo istinito.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
30.442
Kao prvo virus se mnogo lakse prenosi u zatvrenom postoru nego napolju, kao drugo ja se maksimalno pridrzavam svih mera, izbegavam cekanje u redovima i kad setam uvek idem sam i zaobilazim ljude u krugu od 10 metara.
Takodje cak i u vanrednom stanju i u sezoni epidemije covek ima neke elementarna ljudska prava i zivot mora donekle da se odvija i u takvim okolnostima, ne moze sad sve da stane i celu naciju staviti u pritvor 24 sata.

Zašto ti u svemu koristiš ja pa ja pa ja ?

gde si ti video da opozicija ista radi u vreme vanrednog stanja? nema nista ni na n1 ni na rtsu. opet neko umisljanje izmisljenih neprijatelja kada se kola lome na drugom jer niko ne zna da namesti tocak?
Hmm.. :think: Zar CIA/N1 nije "nezavisna"? Ma otkud to da je Soroseva prljava druzina
preseljena sa UCK92 na CIA/N1, opozicija?!? :eek::eek::eek:

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
13.764
Поштована господо, сходно члану 46. Устава РС у којем се гарантује слобода мишљења, изражавања и говора као и у складу са Законом о доступности информација, Синдикат Запослених Полиције вам се обраћа са хитним захтевом и вашом реакцијом.

Након најаве председника Републике Србије у медијима да ће се увести полицијски час у трајању од 24 часа, руководство синдиката је сходно уставу РС и законима приморано да вам се обрати.

Изјава председника Републике Србије да ће се увести полицијски час у трајању од 24 часа, затим писање у медијима да за време трајања полицијског часа од 24 часа грађани неће моћи излазити из својих станова и кућа, не да је улила грађанима поверење и дала снагу већ је изазвала панику и страх што је у оваквој ситуацији најгора опција.

Затим изјаве појединаца у медијима да ће за време ванредног полицијског часа у трајању од 24 часа грађанима неопходне намирнице доносити војска, полиција и волонтери је толико неозбиљна да свако ко је озбиљан и паметан може да закључи да војска и полиција која сада има огромне обавезе у овом стању није физички способна да то изведе и да иде од врата до врата и дели кесе са намирницама.

Из напред наведеног, апелујемо на вас који сте најодговорнији у овој ситуацији за сваког грађанина Републике Србије и ван Србије да око увођења полицијског часа добро размислите, са правницима донесете адекватне одлуке не кршећи Устав РС и законе а у добробит свих и уколико уведете полицијски час од 24 сата да водите рачуна о потребама грађана и у том циљу ПРЕДЛАЖЕМО:

-Да грађани могу напустити своје домове уколико им је потребна хитна медицинска
помоћ или у случају опасности по живот и здравље.

-У случају одласка на посао уколико нема другог решења.

-Дозволити продавницама рад како би грађани могли отићи по неопходне
намирнице јер многи нису у могућности и немају финансије да купе намирнице за 14 или
28 дана трајања полицијског часа у времену од 24 часа.

-Омогућити грађанима одлазак до банака и банкомата јер већини њихова примања
се исплаћују из два дела месечно и немају финансије у својим сламарицама.

-Велики број грађана поготово старије популације који од почетка ванредног стања
не излази из својих станова и зависе од своје деце или родбине биће угрожен и у таквој
ситуацији треба дозволити свима који снабдевају своје родитеље да им се омогући одлазак
до истих како би им донели потребне намирнице и лекове.

-Омогућити власницима кућних љубимаца извоћење на удаљеност од 100 метара од
места становања јер и кућни љубимци су жива бића као и изношење смећа.

Надамо се да ћете наш захтев хитно размотрити у интересу свих грађана Републике Србије а уједно наводимо да је најлакше донети одлуку о увођењу полицијског часа од 24 сата а да при том не размишљати о свим додатним последицама.

С,поштовањем.

Синдикат Запослених Полиције
Председник
Ђукић Дејан

https://srbin.info/drustvo/saopsten...ije-oko-proglasenja-policijskog-casa-24-sata/
Hvalim te Bože konačno da se čuje i glas razuma!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.