Saobraćaj, zakoni, propisi ...

  • Začetnik teme Caka-king
  • Datum pokretanja
Jel se vracaju stare tablice?
Koliko se placa ako mi ih neko npr. ukrade dan-dva pre dobijanja novih?Hocu reci jel moram da placam te stare ako prijavim kradju par dana pre registracije?

Vracaju se, jos kod mene traze da su ciste :)

Mislim da ti nece samo traziti da platis stare, nego i da kupis odma nove, za ta dva dana... Kao sto rekoh mislim, al kakva nam je drzava, verovatno je tako :)
 
;) A kako znas da ce ti ukrasti? :lol:
pa jednu ce sigurno, sad ne znam dal je bolje obe il samo tu jednu.

Vracaju se, jos kod mene traze da su ciste :)

Mislim da ti nece samo traziti da platis stare, nego i da kupis odma nove, za ta dva dana... Kao sto rekoh mislim, al kakva nam je drzava, verovatno je tako :)
Cek, nove stare ili najnoviji model.

U ponedeljak,03.10. idem na tehnicki i da produzim reg., ako traze stare skinem jednu, i kazem gle , neko mi skinuo tablicu, majku mu lopovsku...
Prijavim kradju, uzmem novu saob. i nove tablice i tolko.Jel moze tako?
 
pa jednu ce sigurno, sad ne znam dal je bolje obe il samo tu jednu.


Cek, nove stare ili najnoviji model.

U ponedeljak,03.10. idem na tehnicki i da produzim reg., ako traze stare skinem jednu, i kazem gle , neko mi skinuo tablicu, majku mu lopovsku...
Prijavim kradju, uzmem novu saob. i nove tablice i tolko.Jel moze tako?

Ma ja sam hteo da ksinem bar jednu, bas iz inata da im uteram, ali mrzelo me da se cimam... Ko zna sta bih sve morao u tom slucaju da radim.
 
Dule, jel si nabavio one kutije?:D
Htedoh jos juce da odgovorim al zaboravio! Pregledao sam ceo Najlon i nema ga! Mislim il su ga komunalci uapsili ili nije dosao.
A ja bas hteo da kupim par komada.
Sto se tice tablica moraju da se vracaju a i ne moraju kako ja vidim jer mi je kum doneo nove da mu montiram a stare na autu a koji dan kasnije isto i njegova kompanjonka. Ja ih pitam kako nisu vretili tablice a oni ce da im je to uradio neki njihov iz agencije.Ostavili mi tablice i ja sad privremeno registrujem kola dok ih doteram iz carine. :-)
 
Poslednja izmena:
MA daaj? Da su ciste? :lol:

Kaze mi kralj, zasto si doneo prljave tablice, oces li sad ih vratim :roll: Ja mu reko da mi ne glumi ludilo, jer sam lose raspolozen, posto sam puko 30 soma. On me samo pogleda, i rece mi da dodjem sutra po nove. Sutra dan sam primetio, da stvarno stoji obavestenje zalepljeno, da mole sve da ociste tablice.

U ponedeljak,03.10. idem na tehnicki i da produzim reg., ako traze stare skinem jednu, i kazem gle , neko mi skinuo tablicu, majku mu lopovsku...
Prijavim kradju, uzmem novu saob. i nove tablice i tolko.Jel moze tako?

Vidis sta Dule kaze. Verovatno zavisi od politike policijske uprave. Kod mene su seratori, i trazili bi ti da vadis nove tablice za jedan dan, posto nema onih, verovatno bi bile nove, nove, a tu bi trebao da placas i nalepcnicu za jedan dan :)
 
Aj ovako, da ja obrazlozim svoj problem :)

Kupila sam automobil (jejejeje), odradila kupoprodajni, platila porez, sada hocu da prebacim saobracajnu na sebe - treba mi pored ostalih dokumenata i registracioni list.
Necu da radim tehnicki bez potrebe???? Registracija mi istice tek u julu 2012.
 
Aj ovako, da ja obrazlozim svoj problem :)

Kupila sam automobil (jejejeje), odradila kupoprodajni, platila porez, sada hocu da prebacim saobracajnu na sebe - treba mi pored ostalih dokumenata i registracioni list.
Necu da radim tehnicki bez potrebe???? Registracija mi istice tek u julu 2012.

Ne treba da radis tehnicki, ja sam isto tako pre isteka registracije preneo kola na mene. Ako me secanje dobro sluzi, registracioni list su mi dali u agenciji, i oni ga popunili, a posto ti verovatno planiras da zaobices agenciju, on proveri u knjizarama da li ima. Lici na SV obrazac, drava stampa, jedino ako nisu nesto promenili :)

Nego ako nemas preke potrebe nemoj da prenosis, cekaj da ti istekne registracija. Sad ces morati da kupujes nove tablice, saobracajnu, nalepnicu... Jeste da bi to morala sledeceg jula, al bolje cekati, mozda nesto promene :mrgreen:
 
Aj ovako, da ja obrazlozim svoj problem :)

Kupila sam automobil (jejejeje), odradila kupoprodajni, platila porez, sada hocu da prebacim saobracajnu na sebe - treba mi pored ostalih dokumenata i registracioni list.
Necu da radim tehnicki bez potrebe???? Registracija mi istice tek u julu 2012.

http://www.registracija-vozila.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=92&lang=sr

http://www.papirnisvet.com/Registracioni-list-za-fiz-lica-180-1398-prod.htm
 
evo

coffee_planet-3-cups-of-coffee-cripped-and-sized.jpg



:D
 

Back
Top