Sanse za radnu vizu za osudjivana lica

Bad Choises

Početnik
Poruka
1
Pozdrav drugari.Da li,neko ima informaciju vezanu za temu...Bio "nevaljao",pravio gluposti...Odgulio 10 meseci u zatvoru u HR,uspesno se "resocijalizovao" :)...Dobio zabranu god. dana...Od tada proslo vec "par" godina...Redovno transitiram kroz hr nakon toga,nikada me niko od sluzbenika na granici nije nista "cimao"...E sad,interesuje me,da li je neko upoznat,da li imam sanse da dobijem radnu vizu?Ili bi to moglo da mi pravi problem...?
 
Nemoguce da svi probisveti nigde ne putuju,rade,ostaju u zemljama sveta,ti ides negde turisticki pa posle radis na papirima za ostanak,ne trazis radnu vizu u ambasadi iz svoje zemlje,moja sestra je u grckoj bila u zatvoru,zabrana 5 god,sad je u londonu vec 10ak god,kupila gajbu i sredila papire,moze i preko partnera
 
Pozdrav drugari.Da li,neko ima informaciju vezanu za temu...Bio "nevaljao",pravio gluposti...Odgulio 10 meseci u zatvoru u HR,uspesno se "resocijalizovao" :)...Dobio zabranu god. dana...Od tada proslo vec "par" godina...Redovno transitiram kroz hr nakon toga,nikada me niko od sluzbenika na granici nije nista "cimao"...E sad,interesuje me,da li je neko upoznat,da li imam sanse da dobijem radnu vizu?Ili bi to moglo da mi pravi problem...?
Ja sam bio hapsen u Nemackoj pa sam deset godina posle toga dobio nemacku radnu i boravisnu vizu. Samo u upitniku ambasade sam naveo gde i koliko sam bio.
Nema problema, kad istekne zabrana sve se vraca na 0
 

Back
Top