Sanjate li seks?

Sanjam i to uvek sa nekima sa kojima ni u snu ne bih, al eto… u snovima se izgleda ja ne pitam.:lol:
podsvest
ja sam sanjao noćas komšinicu koja drži radnju i koju sam video juče, san čak nije bii ni seksualni već sam je samo ljubio i evo ceo dan danas mislim o njoj, osećam se kao da imam 15 godina.
a to mi nije prvi put.
sanjam i ružne snove (dete mi ispalo iz ruke i tome slično) i taj dan mi je užas.
ih kad bi mogao da biram, sve zgodne komšinice bi bile pojebane :D
 
Imao sam nekoliko snova tog tipa i bili su jako, kako bih rekao, pozitivni. Ne sanjam često ali kada se desi bude intenzivno i realno kao da se stvarno desilo pa mi dugo ostane u glavi kao sećanje. Nikada nisam sanjao seks sa stvarnim osobama već mi uvek mozak izmisli neku osobu ili osobe.
 
Sanjam ako se ne praznim dugo i to uglavnom jednu istu devojku. Tuđa žena, nije lepa, čak i nije moj tip, ali mi je posle prvog sna postala izuzetno privlačna i na javi iako mi se i dalje ne sviđa :confused:
 
Ko god želi da sanja sex potrebno je da se jedno vreme suzdrži od istog. Ako ga nema utoliko bolje, onda samo treba da se suzdrži od igranja sa sobom. I gotovo je sigurno da će se desiti taj san, jer negde mora da "izbije". To je maltene pravilo.
I vrlo bi moglo da vas iznenadi kakav će san vaša podsvest da režira.
 

Back
Top